10.06.14, 19:43
W tej chwili nie mam czasu, ale po powrocie do Niemiec, obiecuje solennie, ze wkleje tutaj na tym watku linki na wszystkie - bez wyjatku - watki, ktore otwieral, podobno nagoniony, przez AL i przeze mnie 1zorro-bis... oczywiscie "wariatokow" jak zwykl nazywac Polske w swoich postach, jeszcze na Lozy, za co wylecial, to tez pewnie przez nas - tylko tak sie sklada, ze nie mialam wtedy z tym indywiduum nic wspolnego... ja rozumiem, ze w tym wieku moze kogos dopasc zanik pamieci, ale zeby wszystkich?
Karlutke tez? ktora wyskoczyla do nas z awantura, ze nie zyczy sobie, zeby zorro pisal o Polsce "wariatkowo"...
Tak wiec adresy na te wszystkie watki umieszcze tutaj - juz wkrotce... bedzie zabawa...

A tak na probe, ten ktory mi podlecial...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138655672,138655672,BYDLO_zaczyna_podrozowac_.html
Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 19:47
      nie pomine ani chama z Berdyczowa, ani dr.Pavulona - nie sposob go bylo powstrzymac, wszyscy wiedzieli kto to robi i co robi... a teraz na wszystkich spadl woal zapomnienia, sklerozy, falszu, obludy, hipokryzji - tacy jestescie... wlasnie! nie brzydzicie sie sami soba?
    • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 19:49
      m.maska napisała:

> W tej chwili nie mam czasu, ale po powrocie do Niemiec, obiecuje solennie, ze w
      > kleje tutaj na tym watku linki na wszystkie - bez wyjatku - watki, ktore otwie
      > ral, podobno nagoniony, przez AL i przeze mnie 1zorro-bis... oczywiscie "wariat
      > okow
      " jak zwykl nazywac Polske w swoich postach, jeszcze na Lozy, za co wylecia
      > l, to tez pewnie przez nas - tylko tak sie sklada, ze nie mialam wtedy z tym in
      > dywiduum nic wspolnego... ja rozumiem, ze w tym wieku moze kogos dopasc zanik p
      > amieci, ale zeby wszystkich?
      > Karlutke tez? ktora wyskoczyla do nas z awantura, ze nie zyczy sobie, zeby zorr
      > o pisal o Polsce "wariatkowo"...
      > Tak wiec adresy na te wszystkie watki umieszcze tutaj - juz wkrotce... bedzie z
      > abawa...
      >
      > A tak na probe, ten ktory mi podlecial...
      >
      > forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138655672,138655672,BYDLO_zaczyna_podrozowac_.html

WARIATKOWO, Maseczkosmile
      Tego określenia używał dużo wcześniej, jeszcze zanim nas poznał, a teraz niby my go do tego zmuszałyśmy.
      Strasznie żałuję, że tego człowieka kiedyś broniłam przed brudnymi atakami jego dzisiejszych kumpli.
      • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 19:53
        O prosze, to tez jego watek... oczywiscie zwapnienie pamieci, pozwala mu nie pamietac - kto to nakrecal i kto od 6 rano zaczynal otwierac watki, ktore mialy jedno na celu... jesli ktos zapomnial, albo z braku szacunku do samego siebie nie chce tego pamietac - to juz jego wola - ale ja pokaze kazdy jeden watek... a tu tak dla przypomnienia.... niech sobie to TWA przypomni jak ich opluwal od rana do grilla...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,126093490,126093490,Wot_kulturnyj_Narod_.html
    • darima_ka Re: Obietnica 10.06.14, 19:55
      A kto to jest ten "dr. Pavulon"?Przecież to poważne oskarżenie.

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138655672,138657611,Re_BYDLO_zaczyna_podrozowac_.html
      • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 20:01
        Tak zorro nazywal Wscieklyuklad, ktory jest w realu lekarzem z Lodzi wlasnie - owszem powazne oskarzenie i nie mozna go bylo powstrzymac, zeby przestal...
        • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:13
          m.maska napisała:

> Tak zorro nazywal Wscieklyuklad, ktory jest w realu lekarzem z Lodzi wlasnie -
          > owszem powazne oskarzenie i nie mozna go bylo powstrzymac, zeby przestal...

No ale w międzyczasie wściekły wycofał pozew sądowy na zorro, wybaczył Pavulona i tym samym skaptował sobie lojalnego pomocnika w atakach na nas.
          Pozwu na nas nie wycofał i tak już ponad trzy lata czekamy na początek procesu, gdzie za dowody na nasze brzydkie charaktery służyć mają moje opowiadania tłumaczone na język niemiecki.
            • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 20:26
              O! prosze bardzo... to moze mu na Podworku podrzucili to "wariatkowo"... to on taki bezwolny manekin, ktoremu mozna wszystko wmowic i on jak mu kto powie to bedzie pisal? a myslalam, ze to dorosly chlop jest, bo przeciez nie facet i juz zupelnie nie mezczyzna, mezczyzna nie bedzie sie zajmowal lataniem z plotami od jednego plota do kolejnego....

forum.gazeta.pl/forum/w,92813,117803008,117848243,Re_21_Pazdziernik_oczko_.html
    • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 20:03
      A tutaj, brawo Kiszka... to jest wlasnie to co powtarzam, jak bazarowa baba, ktora podchwyci jakas wiejska plotke i obniesie po wszystkich chalupach...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138536183,138536183,I_mamy_jasnosc_.html
      Autor: kicho_nor 30.08.12, 11:04

łopamiętaj się

Zorro, wstyd mi za ciebie bo jesteś facet.
      A takie pierdoły wyciągasz i piszesz jak bazarowa baba
      • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:00
        m.maska napisała:

> to jest wlasnie to co powtarzam, jak bazarowa baba, kt
        > ora podchwyci jakas wiejska plotke i obniesie po wszystkich chalupach...
        >
        > forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138536183,138536183,I_mamy_jasnosc_.html
        > Autor: kicho_nor 30.08.12, 11:04
        >
        > łopamiętaj się
        >
        >
        > Zorro, wstyd mi za ciebie bo jesteś facet.
        > A takie pierdoły wyciągasz i piszesz jak bazarowa baba

Taki ma charakterek, coś zasłyszy i już biegnie podać dalej - jak babiny z Taplarów
    • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:03
      A najbardziej mnie ubawiła ostoja miłosierdzia, czyli sorelinka, rozpływając się nad dobrocią koguta, co to przygarnął na swoje łono praktycznie wszędzie zbanowanego zerro(bo tak go nazywał).
      No i Agfa, który tak jak wierzył w komandora, wierzy w kuraka... bo tak jak wtedy nie chce mu się użyć własnych szarych komórek. Szkoda, bo to co nieużywane kurczy się coraz bardziej.
        • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:30
          m.maska napisała:

> Tak mu bardzo zalezalo, zebysmy sie w koncu nim zajely - wiec zrobimy to, z prz
          > ykladami...

Ale kurak i tak wie lepiej, najpierw zerrem pomiatał i miał go za największą forumową szmatę, a teraz zrobił sobie z niego prawą rękę, w którą wcisnął miotłę - w realu dałby mu do potrzymania wytrych albo śrubkę i posłał po piwo... bo tak się robi z ludzikami bez ambicji i honoru.
          Wyrzuciłyśmy zerra kopniakiem, a ci, którzy mieli go za kabotyna i łachudrę, przyjęli z honorami.
          No cóż, niektórym nie sprawia problemu zajmowanie się odpadkami wyrzucanymi na śmietnik.
            • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 20:35
              Jest tak denny, ze nawet kiedy na ukrytym forum napisalam mu, ze jest forumowa szmata, skopiowal to i wyniosl na otwarte forum - duma bo chyba rozpierala...
              • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:52
                m.maska napisała:

> Jest tak denny, ze nawet kiedy na ukrytym forum napisalam mu, ze jest forumowa
                > szmata
                , skopiowal to i wyniosl na otwarte forum - duma bo chyba rozpierala...

Ogłosił to, co inni już wcześniej od nas wiedzieli.
                Z tą różnicą, że my zrobiłyśmy gruba kreskę, a ci obrażani przez niego, przyjęli go jak najlepszego przyjaciela. No i są teraz w ciepłej gromadce Wendehals'ów *

*Als Wendehals, in Anlehnung an den Vogel Wendehals (Vogel des Jahres 1988), wurden in der Zeit der Wende in der DDR 1989 Personen bezeichnet, die ihre Gesinnung vor dem Hintergrund des zusammenbrechenden Systems stets der aktuellen politischen Lage anpassten. Bereits früher wurde dieser Begriff auf Opportunisten im Allgemeinen angewandt.

Der Begriff des politischen Wendehalses in der DDR wurde vor allem von der Schriftstellerin Christa Wolf wiederbelebt, als sie fünf Tage vor dem Mauerfall vor über 500.000 Demonstranten auf dem Berliner Alexanderplatz sprach. [1]

Dabei handelte es sich beispielsweise um Kader der SED, der FDJ oder der Blockparteien, die zuvor die Politik der SED in der Öffentlichkeit vertreten hatten, mit der Wende jedoch häufig auf genau entgegengesetzte Positionen umschwenkten und dies auch dadurch dokumentierten, dass sie in die CDU, die SPD oder die FDP eintraten beziehungsweise die Politik der „gewendeten“ Blockparteien weiter vertraten. Andere Beispiele waren leitende Kader im Produktionsapparat, die Manager der nun privatisierten ehemaligen Volkseigenen Betriebe und Kombinate wurden und damit selbst das praktizierten, was sie zuvor im Zuge der SED-Propaganda angeprangert hatten.
                • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:06
                  al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                  >
                  > > Jest tak denny, ze nawet kiedy na ukrytym forum napisalam mu, ze jest
                  > forumowa
                  > > szmata
                  , skopiowal to i wyniosl na otwarte forum - duma bo chyba rozpi
                  > erala...
                  >
                  > Ogłosił to, co inni już wcześniej od nas wiedzieli.
                  > Z tą różnicą, że my zrobiłyśmy gruba kreskę, a ci obrażani przez niego, przyjęl
                  > i go jak najlepszego przyjaciela. No i są teraz w ciepłej gromadce Wendehals'ów
                  > *
                  >
                  > *[i]Als Wendehals, in Anlehnung an den Vogel Wendehals (Vogel des Jahres 1988),
                  > wurden in der Zeit der Wende in der DDR 1989 Personen bezeichnet, die ihre Ges
                  > innung vor dem Hintergrund des zusammenbrechenden Systems stets der aktuellen p
                  > olitischen Lage anpassten. Bereits früher wurde dieser Begriff auf Opportuniste
                  > n im Allgemeinen angewandt.

de.wikipedia.org/wiki/Wendehals_%28DDR%29#mediaviewer/Datei:Bundesarchiv_Bild_183-1989-1113-050,_Dresden,_Montagsdemonstration.jpg
                  • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 21:15
                    Bylam troche zdziwiona, ze ponownie go wpuscili na Podworko, ale to tylko potwierdzilo moja ocene ludzi tam piszacych... no coz, pewien udacznik pozyczajacy pieniadze od nieudacznika to juz jest chyba cos special!
                      • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 01:24
                        Oj Ziuta.... to znaczy, ze mozna ciebie zmieszac z blotem, opluc, zgnoic w najgorszy sposob a potem sie "pokajac" i wszystko bedzie cacy... bo niby ktos dal sie napedzic... biednas ty, tak malo szacunku masz dla siebie? tak myslalam... przy zalozeniu, ze dal sie napedzic: ile wart jest ktos, kto jakoby na cudze żądanie a nie we wlasnym interesie pisze takie rzeczy? tak sie sklada, ze na forum kazdy odpowiada za to co pisze pod wlasnym nickiem, chyba, ze jak ty co chwile je zmienia Ziuta-Zecke.
                        • al-szamanka Re: Obietnica 11.06.14, 08:46
                          m.maska napisała:

> Oj Ziuta.... to znaczy, ze mozna ciebie zmieszac z blotem, opluc, zgnoic w najg
                          > orszy sposob a potem sie "pokajac" i wszystko bedzie cacy... bo niby ktos dal s
                          > ie napedzic... biednas ty, tak malo szacunku masz dla siebie? tak myslalam... p
                          > rzy zalozeniu, ze dal sie napedzic: ile wart jest ktos, kto jakoby na cudze żąd
                          > anie a nie we wlasnym interesie pisze takie rzeczy?
                          tak sie sklada, ze na forum
                          > kazdy odpowiada za to co pisze pod wlasnym nickiem, chyba, ze jak ty co chwile
                          > je zmienia Ziuta-Zecke.

Dla mnie nic nie jest wart, bo dzisiaj mnie opluje, jutro aktualnych przyjaciół - co zresztą na oczach wszystkich wielokrotnie robił. Takiemu komuś nigdy już nie podałabym ręki, jak i tym, którzy do takiego poziomu się zniżają.
                          • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 11:49
                            Przyjeli, jak syna marnotrawnego....

Kilkuletni pobyt na forum podobno uzdolnionego "wybitnie" nie pozwolil mu na poznanie podstawowych tajnikow forum....
                            Pytanie: co to takiego jest archiwum na forum? ano dla przecietnie obznajomionego uzytkownika to zwykle narzedzie z ktorego wielu korzysta chcac znalezc to czy tamto - ale dla tych "zdolniejszych" to juz cos na miare CIA czy STASI... ein Buch mit sieben Siegel.
                            • al-szamanka Re: Obietnica 11.06.14, 11:56
                              m.maska napisała:

> Pytanie: co to takiego jest archiwum na forum? ano dla przecietnie obznajomione
                              > go uzytkownika to zwykle narzedzie
                              z ktorego wielu korzysta chcac znalezc to cz
                              > y tamto - ale dla tych "zdolniejszych" to juz cos na miare CIA czy STASI... ein
                              > Buch mit sieben Siegel.

To fakt, niektórzy "zdolniejsi" dobrze by zrobili, gdyby powtórzyli podstawówkę, może wtedy udałoby im się gadać parę procent mniej głupot. No ale są tez przypadki beznadziejnebig_grinbig_grinbig_grin
                        • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 12:09
                          Ty Ziuta poczytaj sobie posty swojego "udacznika".... nie zmienilam zdania od tamtego czasu o was... i jest pewna roznica, kiedy juz poznam kogos i wiem who is who to nagle forumowa szmata nie stanie sie dla mnie "szanowanym" osobnikiem.
                            • kicho_nor Re: Obietnica 11.06.14, 12:22
                              No tak.
                              Wydaje się, że Zorro był hołubiony tutaj za hołupce które też tutaj wyprawiał.
                              Teraz wystawianie transparentów z wypowiedziami Zorra świadczy o manipulowaniu
                              patykiem w własnej sadzawce z traszkami.

• m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 12:43
                                Wiesz Kiszka, bo tak juz w zyciu jest... poznaje sie kogos i tak naprawde sie go nie zna. Jak to bylo? z czlowiekiem mozna zjesc beczke soli a i tak sie go nie pozna. Ale jesli juz sie pozna i wie sie who is who to juz odwrotu nie ma, przynajmniej u mnie.
                                Ludzie sie pobieraja z wielkiej milosci i nagle po kilku miesiacach czasami okazuje sie, ze to jednak nie to - problem polega na czym innym... ale co ja ci bede tlumaczyc. Skoro tak chetnie przyjmujecie odpady - ja sobie poczekam az przyjdzie czas deratyzacji.
                                • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 12:47
                                  i wtedy dopiero bedzie smiesznie... smile

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego sie zbliza - milo bedzie czytac jak dzdzownica zmienila zdanie, bo przeciez nie moze trwac na swoim stanowisku, skoro wlazl miedzy wrony, ktore inaczej kracza.
                                  • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 12:51
                                    taka byla opinia dzdzownicy, na pewno juz zmienil zdanie Wendehals

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,137858384,137858384,Jutro_1_Sierpnia_.html
                                    • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 13:04
                                      i on to niby wszystko pod nasze dyktando? tak od switu, kiedy ja jeszcze spalam wyszukiwal te wszystkie linki? zeby sie nam przypodobac czy z jakiego innego powodu?
                                      A teraz stracil zapal? czy moze wytyczne sa inne i nie moze juz umieszczac linkow na artykuly, ktore czyta?
                                      • al-szamanka Re: Obietnica 11.06.14, 13:07
                                        m.maska napisała:

> i on to niby wszystko pod nasze dyktando? tak od switu, kiedy ja jeszcze spalam
                                        > wyszukiwal te wszystkie linki? zeby sie nam przypodobac czy z jakiego innego p
                                        > owodu?
                                        > A teraz stracil zapal? czy moze wytyczne sa inne i nie moze juz umieszczac link
                                        > ow na artykuly, ktore czyta?

Jestem pewna, że czyta? Może dwa pierwsze zdania, nic ponadto. Jemu slogan wystarczy.
                                • al-szamanka Re: Obietnica 11.06.14, 12:48
                                  m.maska napisała:

> Wiesz Kiszka, bo tak juz w zyciu jest... poznaje sie kogos i tak naprawde sie g
                                  > o nie zna. Jak to bylo? z czlowiekiem mozna zjesc beczke soli a i tak sie go ni
                                  > e pozna. Ale jesli juz sie pozna i wie sie who is who to juz odwrotu nie ma, pr
                                  > zynajmniej u mnie.
                                  > Ludzie sie pobieraja z wielkiej milosci i nagle po kilku miesiacach czasami oka
                                  > zuje sie, ze to jednak nie to - problem polega na czym innym... ale co ja ci be
                                  > de tlumaczyc. Skoro tak chetnie przyjmujecie odpady - ja sobie poczekam az przy
                                  > jdzie czas deratyzacji.

Oooo, wnioskuję z tego postu, że znowu się przy-kisił.
                                  Maseczko, nie tłumacz, że odpady się wyrzuca, tak jak spleśniały pomidor, który kupiłam, bo wydawał się ok, ale po dwóch dniach zaczął wydzielać nieprzyjemny zapach.
                                  • al-szamanka Re: Obietnica 11.06.14, 12:52
                                    al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                                    >
                                    > > Wiesz Kiszka, bo tak juz w zyciu jest... poznaje sie kogos i tak naprawde
                                    > sie g
                                    > > o nie zna. Jak to bylo? z czlowiekiem mozna zjesc beczke soli a i tak sie
                                    > go ni
                                    > > e pozna. Ale jesli juz sie pozna i wie sie who is who to juz odwrotu nie
                                    > ma, pr
                                    > > zynajmniej u mnie.
                                    > > Ludzie sie pobieraja z wielkiej milosci i nagle po kilku miesiacach czasa
                                    > mi oka
                                    > > zuje sie, ze to jednak nie to - problem polega na czym innym... ale co ja
                                    > ci be
                                    > > de tlumaczyc. Skoro tak chetnie przyjmujecie odpady - ja sobie poczekam a
                                    > z przy
                                    > > jdzie czas deratyzacji.
                                    >
                                    >
                                    > Oooo, wnioskuję z tego postu, że znowu się przy-kisił.
                                    > Maseczko, nie tłumacz, że odpady się wyrzuca, tak jak spleśniały pomidor, który
                                    > kupiłam, bo wydawał się ok, ale po dwóch dniach zaczął wydzielać nieprzyjemny
                                    > zapach.
                                    -------------------------------

A przecież nie pobiegnę teraz na śmietnik, aby go stamtąd znowu wydobyć... bo babrać się nie lubię, tym bardziej, że są tacy, którym to odpowiadabig_grin
                              • m.maska Re: Obietnica 13.06.14, 12:41
                                kicho_nor napisał:

> No tak.
                                > Wydaje się, że Zorro był hołubiony tutaj za hołupce które też tutaj wyprawiał.
                                > Teraz wystawianie transparentów z wypowiedziami Zorra świadczy o manipulowaniu
                                > patykiem w własnej sadzawce z traszkami.
                                >
                                >

Nie byl holubiony, toczyly sie nieustanne awantury o jego zachowanie i kazdy kto bral w tym udzial dobrze to pamieta(co nie znaczy, ze bylo to widoczne na otwartym forum), az w koncu sie przelalo i dostal kopa!
                                • m.maska Re: Obietnica 13.06.14, 12:43
                                  Tylko tak "wybitnie" uzdolnionego mogl ktos wrobic w czerwona malpe - nikt przecietnie uzdolniony nie dalby sie w to wrobic... a ze nie mogl sam tego robic, to bylo wtedy dla mnie jasne, przeszkadzaly mu w tym "wybitne" zdolnosci.
                    • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:37
                      m.maska napisała:

> Bylam troche zdziwiona, ze ponownie go wpuscili na Podworko, ale to tylko potwi
                      > erdzilo moja ocene ludzi tam piszacych... no coz, pewien udacznik pozyczajacy p
                      > ieniadze od nieudacznika to juz jest chyba cos special!

Blad, błąd, błąd... udacznik koniecznie w cudzysłowiebig_grinbig_grinbig_grin
                      • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:38
                        al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                        >
                        > > Bylam troche zdziwiona, ze ponownie go wpuscili na Podworko, ale to tylko
                        > potwi
                        > > erdzilo moja ocene ludzi tam piszacych... no coz, pewien udacznik
                        > pozyczajacy p
                        > > ieniadze od nieudacznika
                        to juz jest chyba cos special!

No popatrz, a ja kiedyś myślałam, że to jednak jest odwrotniesmile
                        • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 21:47
                          Czasy sie zmienily, nieudacznicy maja kase a udacznicy "idealy" big_grinbig_grinbig_grin
                          Znam tutaj kilku takich "nieudacznikow" - spia na forsie big_grinbig_grinbig_grin a ilu znam w Niemczech "nieudacznikow", ktorych stac kazdego roku kilka razy na urlop i na opony zimowe zimą tez ich stac big_grin
                          • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:53
                            m.maska napisała:

> Czasy sie zmienily, nieudacznicy maja kase a udacznicy "idealy" big_grinbig_grinbig_grin
                            > Znam tutaj kilku takich "nieudacznikow" - spia na forsie big_grinbig_grinbig_grin a ilu znam w Ni
                            > emczech "nieudacznikow", ktorych stac kazdego roku kilka razy na urlop i na opo
                            > ny zimowe zimą tez ich stac big_grin

No i o tych "ideałach" mogą sobie pogwarzyć w necie z Wendehalsami, w realu odsunięci już dawno na boczne tory.
                    • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 22:00
                      m.maska napisała:

> Bylam troche zdziwiona, ze ponownie go wpuscili na Podworko, ale to tylko potwi
                      > erdzilo moja ocene ludzi tam piszacych... no coz, pewien udacznik pozyczajacy p
                      > ieniadze od nieudacznika to juz jest chyba cos special!

No zobacz, to zdanie ma być dowodem na Twój poziom zerowy. Bo co, bo się nareszcie wkurzyłaś i głośno powiedziałaś prawdę? Bo "udacznik" ma prawo mieszać Cię publicznie z błotem, a Ty masz cichutko siedzieć i dziękować za obelgi?
                      • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 22:17
                        Niech Ziuta mnie nie wkurza, bo czy jestem zerem w jej oczach czy nawet dwoma, to mi akurat lotto, ale moze mi poleciec po hamulcach na przyklad i wtedy zabawimy sie inaczej... niech sie bawia ze swoim szczekajacym pieskiem, ktory obsikiwal im buty kilka lat a teraz je lize. Przeszedl dobra tresure.
            • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:36
              m.maska napisała:

> Tak go traktuje, jak na to zasluguje... inni dali bana, zeby miec spokoj...

No w końcu mają kogoś, kto rozdmuchuje tematy,a do tego daje się traktować jak ostatni półgłówek
              • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 20:41
                al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                >
                > > Tak go traktuje, jak na to zasluguje... inni dali bana, zeby miec spokoj.
                > ..
                >
                > No w końcu mają kogoś, kto rozdmuchuje tematy,a do tego daje się traktować jak
                > ostatni półgłówek
                -------------------------------------------------

Na zasadzie: przynieś, podaj, zliż co rozlałem...
                Kiedyś wydawało mi się, że wszyscy ludzie, którzy trochę świata poznali, nie pozwolą sobą pomiatać, ale jak się okazuje są i tacy.
                • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 21:04
                  Wychodzi na to, ze byl naszym popychadlem, ktore spelnialo wszystkie nasze zachcianki - bezwolny biedaczek, niewolnik, podporzadkowany kobietom... hehehe... widac musi byc porporzadkowany, bo samodzielne myslenie to nie jest jego najmocniejsza strona.
    • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 21:12
      Najpierw obszczekal Loze, potem obszczekal Podworko, Leziox szybko go wywalil, wiec nie bardzo ma odwage szczekac, pamietam jak mu Darmi-ka napisala: tlumacze idiocie... ale w koncu dobrze trafil, obszczekane Podworko przyjelo go z otwartymi ramionami - bez honoru, bez ambicji, tylko dlatego, ze szczeka na Kalejdoskop.... niech sobie szczeka, ktos, kto soba nic nie reprezentuje moze szczekac, nauta, bo nie wiadomo jak to cos okreslic, zostal najlepiej podsumowany przez Piotra57... i tutaj kazde dodatkowe slowo jest zbedne.
      • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 21:15
        m.maska napisała:

> Najpierw obszczekal Loze, potem obszczekal Podworko, Leziox szybko go wywalil,
        > wiec nie bardzo ma odwage szczekac, pamietam jak mu Darmi-ka napisala: tlumacze
        > idiocie... ale w koncu dobrze trafil, obszczekane Podworko przyjelo go z otwar
        > tymi ramionami - bez honoru, bez ambicji, tylko dlatego, ze szczeka na Kalejdos
        > kop.... niech sobie szczeka, ktos, kto soba nic nie reprezentuje moze szczekac,
        > nauta, bo nie wiadomo jak to cos okreslic, zostal najlepiej podsumowany przez
        > Piotra57
        ... i tutaj kazde dodatkowe slowo jest zbedne.

Aaaa, pamiętam, dla Piotra jest dżdżownicą... pasuje.
      • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 22:54
        To pewnie tez my, oczywiscie niewatpliwie zesmy zorro napedzily, bo on taka bezwolna kukla...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138018054,138018054,Bulgot_podworkowego_psychola_.html
        • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 22:58
          A tu, jaki ladny... jaki samodzielny... a moze to tez pod nasze dyktando, bezwolna kukla pisala?????

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,137965664,137965664,Wypociny_dr_Pav_Pawlowa_Nie_.html
          • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 22:59
            Prosze jak zmienilo mu sie spojrzenie... oczywiscie teraz to on myslec zaczal, bo przedtem to ponoc nie myslal samodzielnie...hehehehe

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,137970305,137970305,Polskie_intelektualne_elity_.html
            • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 23:08
              A tu, prosze bardzo... skoro zacmienia umyslu doznal, to niech sobie poczyta... hehehe...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,137939319,,Powiem_Wam_krotko_i_bez_ogrodek_.html?v=2
    • m.maska Re: Obietnica 10.06.14, 23:17
      Przyjeli odrzut, ktory zostal zbanowany na wielu forach, ktory gnoil ich i opluwal... wiec teraz jest tylko kwestia, czy doznali zbiorowej amnezji, czy sa az takimi hipokrytami... ktos kto szanuje samego siebie, komus takiemu nie podaje nawet reki - no ale coz...
      • al-szamanka Re: Obietnica 10.06.14, 23:26
        m.maska napisała:

> Przyjeli odrzut, ktory zostal zbanowany na wielu forach, ktory gnoil ich i oplu
        > wal... wiec teraz jest tylko kwestia, czy doznali zbiorowej amnezji, czy sa az
        > takimi hipokrytami... ktos kto szanuje samego siebie, komus takiemu nie podaje
        > nawet reki - no ale coz...

No, uli wielokrotnie to powtarzał, ale w końcu dał się kurakowi przekonać, że podać rękę komuś takiemu aż tak nie poniża, gdy efektem jest poparcie takiego osobnika w walce z niezależnymi.
          • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 13:54
            No i teraz nastapi obrona wlasnej amnezji, obrona tego, ze ich obrzygiwal codziennie miesiacami, jacy to sa dobrzy ludzie - jak nie lubia kiedy im sie przypomina jaka byla rzeczywistosc, najlepiej o tym zapomniec... historia ich nie interesuje, a ponoc tak sie historia interesuja.
            Hardy... hehehe.... taka jest zasada, ze kazdy rozsadny czlowiek wyciaga wnioski na podstawie wlasnych doswiadczen, ale to rozsadni tak postepuja.
            Kabotyn i lachudra jak go uli nazwal? zorro pisal o nim cham z Berdyczowa - no prosze a teraz kabotyn, lachudra i cham z Berdyczowa to kumple i jak sie dobrze rozumieja... suuuuuuper.... mozna sobie naklasc po mordach a potem pojsc razem na wodke - tak to dziala w pewnych srodowiskach.
    • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 17:29
      Tez ladny watek, dla bydelka z podwyrka.... i kto tu mial wlasny interes zeby pisac? jesli sie co kilka dni wstawia na fb stary obrazek i czeka na zachwyty to taka akcja na forum lodzkim czy trojmiasta kogo miala bolec? mnie? ona bolala "udacznika" ktory walczyl o wlasny tylek....

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138960101,138960101,Zaproszenie_dla_bydelka_z_Podwyrka_.html
      Wyleciales z naszego forum poltora roku temu i tak bolesnie to odczuwasz do dnia dzisiejszego, ze nie mozesz sie od nas odczepic.... a jeszcze cos ode mnie... nie mam nadwagi i kaszalotow nie lubie, wiec przestan sobie schlebiac... tym bardziej, ze masz intelekt dzdzownicy(za Piotrem57 - bardzo trafne).
      • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 17:33
        Oczywiscie, kukla zorro ten watek tez z naszej inicjatywy otworzyl... o 7:58... kiedy ja jeszcze dobrze spalam...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138599643,138599643,Koniec_zabawy_BYDLO_.html

To tak dla przypomnienia, kto was tak nazywal... a teraz prosze jacy kochani hipokryci...
        • m.maska Re: Obietnica 11.06.14, 17:38
          na pęczki wam to tutaj wywalę... zeby ci ktorzy tego nie widzieli zobaczyli kim byliscie a kim jestescie... jestescie ludzmi, ktorym mozna napluc w twarz a potem rozmazac to na twarzy i powiedziec, ze to byl tylko letni deszczyk... a oni sie beda z tego cieszyc... bo tak plul na was, dzien w dzien, tygodniami, miesiacami i latami, dopoki nie dostal tutaj kopa i nagle zmienil front... nikt sie nim nie zajmowal od tego momentu i to go tak bardzo bolalo, dlatego wszedzie usilowal nosic swoje kompleksy, wreszcie odnalazl swoje miejsce wsrod tych ktorych kiedys gnoil - moje gratulacje.
        • m.maska Re: Obietnica 13.06.14, 13:30
          m.maska napisała:

> Oczywiscie, kukla zorro ten watek tez z naszej inicjatywy otworzyl... o 7:58...
          > kiedy ja jeszcze dobrze spalam...
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138599643,138599643,Koniec_zabawy_BYDLO_.html
          >
          > To tak dla przypomnienia, kto was tak nazywal... a teraz prosze jacy kochani hi
          > pokryci...

Historia zna wiele przypadkow, kiedy to ponoc bezmyslni wykonywali rozkazy i polecenia innych - tylko czy historia im to wybaczyla? wystarczy przypomniec sobie chocby Proces Norymberski...
          • al-szamanka Re: Obietnica 13.06.14, 13:36
            m.maska napisała:

> m.maska napisała:
            >
            > > Oczywiscie, kukla zorro ten watek tez z naszej inicjatywy otworzyl... o 7
            > :58...
            > > kiedy ja jeszcze dobrze spalam...
            > >
            > > forum.gazeta.pl/forum/w,101385,138599643,138599643,Koniec_zabawy_BYDLO_.html
            > >
            > > To tak dla przypomnienia, kto was tak nazywal... a teraz prosze jacy koch
            > ani hi
            > > pokryci...
            >
            > Historia zna wiele przypadkow, kiedy to ponoc bezmyslni wykonywali rozkazy i po
            > lecenia innych
            - tylko czy historia im to wybaczyla? wystarczy przypomniec sobi
            > e chocby Proces Norymberski...

W tym tu, wiadomym przypadku wyjęłabym ze zdania ponoć i wszystko pasuje.
      • m.maska Re: Zaczynamy.... 28.06.14, 03:45
        30.01.2014... to miala byc nasza inicjatywa? no ale wyszukiwal chyba juz sam... od rana, tym razem 7:40...

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,121539992,121539992,Nielubiane_watki_.html
    • m.maska Re: Obietnica 07.07.14, 00:28
      Nie, nie bede nazywac po imieniu tego co robi dzdzownica, ale wynoszenie postow z ukrytego forum i publikowanie ich na otwartym powinno byc ostrzezeniem dla moderatorow forow ukrytych i uczestnikow tychze forow, bo jest to zwykle swinstwo... ten osobnik bez honoru, bez charakteru, ktory dzisiaj sie zegna i obiecuje ze juz pisac nie bedzie a juz jutro w tym samym miejscu znow jest... jest zwykla forumowa szmata, ktorej to kiedys wlasnie na ukrytym forum napisalam... ale od mentalnosci dzdzownicy niczego wielkiego oczekiwac nie mozna, wiec wyniosl wlasnie ten post na forum otwarte... dziwi mnie tylko, ze jeszcze go ktos na forum ukrytym chce... bo juz nie raz pokazal, ze on o mentalnosci kafelkarza, nie rozumie najprostszych nawet regul.
    • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 12:40
      Poniewaz padalec, sugeruje, ze cos wie, ze wie o jakims mezu "Jugolu" z sugestia, ze zostalo mu to, byc moze, prywatnie powiedziane, to powiem jedno: fantazjuje, a ze z fantazja kiepsko, to wlasnie takie sa efekty... ale ale, jak to zaczynaly niektore w Niemczech? jako putzfrau prawda dzdzownico? bo przeciez musiala na zarcie pracowac dla tego co to ja pod dach przyjal... bez znajomosci jezyka, to bylo jedyne co mogla...
      Biedak cierpi strasznie z powodu braku zainteresowania... zarowno w necie jak i w realu... moze niech sprobuje na pchlim targu sie produkowac.
      • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 12:45
        A co nie ma podobnych zdjec w rodzinnym albumie? jakos mnie to nie dziwi - bo przy takim braku figury, "malzonka" nie moze sie pokazywac...
        I niech dzdzownica sie nie skarzy, skoro sugeruje jakichs mezow "jugoli" wiec otworzyl furtke...
        Trudno nawet nazwac to co robi, ale tak naprawde to niczego innego po kims z taka mentalnoscia spodziewac sie nie mozna...
        A teraz kto nastepny padalcu? i co nowego wymyslisz przy tak ogromnym braku fantazji?
        • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:04
          Tralalala... Sorelina zwrocila padalcowi uwage... hahaha..... no bo ja moge otworzyc na powrot watek Klary nt... prawda Sorellino? i podciagniemy go jeszcze do gory. Podyskutujemy sobie jak to lapie sie na ciaze meza.
          • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:05
            m.maska napisała:

> Tralalala... Sorelina zwrocila padalcowi uwage... hahaha..... no bo ja moge otw
            > orzyc na powrot watek Klary nt... prawda Sorellino? i podciagniemy go jeszcze d
            > o gory. Podyskutujemy sobie jak to lapie sie na ciaze meza.

i to juz nie bedzie zmyslone... big_grin nie wymyslamy na uzytek gryzienia po kostkach, po co? zycie pisze takie scenariusze...
          • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:20
            m.maska napisała:

> Tralalala... Sorelina zwrocila padalcowi uwage... hahaha..... no bo ja moge otw
            > orzyc na powrot watek Klary nt... prawda Sorellino? i podciagniemy go jeszcze d
            > o gory. Podyskutujemy sobie jak to lapie sie na ciaze meza.

Bylych rodzin Sorellino? jakich bylych rodzin? a dlaczego nie? moze tych realnych ruszymy? nie tych wymyslonych przez dzdzownice?
            • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 13:32
              m.maska napisała:

> m.maska napisała:
              >
              > > Tralalala... Sorelina zwrocila padalcowi uwage... hahaha..... no bo ja mo
              > ge otw
              > > orzyc na powrot watek Klary nt... prawda Sorellino? i podciagniemy go jes
              > zcze d
              > > o gory. Podyskutujemy sobie jak to lapie sie na ciaze meza.
              >
              > Bylych rodzin Sorellino? jakich bylych rodzin? a dlaczego nie? moze tych realny
              > ch ruszymy? nie tych wymyslonych przez dzdzownice?

A cóż to sorelcia sugeruje? Jakby dużo wiedziała, ale z "dobroci serca" nie chciała zdradzić big_grin
              A może się czegoś obawia, bo przecież my wiemy baaaardzo dużo big_grin
        • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 13:04
          m.maska napisała:

> A co nie ma podobnych zdjec w rodzinnym albumie? jakos mnie to nie dziwi - bo p
          > rzy takim braku figury, "malzonka" nie moze sie pokazywac...
          > I niech dzdzownica sie nie skarzy, skoro sugeruje jakichs mezow "jugoli" wiec o
          > tworzyl furtke...

> Trudno nawet nazwac to co robi, ale tak naprawde to niczego innego po kims z ta
          > ka mentalnoscia spodziewac sie nie mozna...
          > A teraz kto nastepny padalcu? i co nowego wymyslisz przy tak ogromnym braku fan
          > tazji?

A przecież doskonale wie, jak jest naprawdę.
          Mniejsza z tym... dodam tylko, że oprócz Chorwacji byłam w Tunezji, Maroko, we Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Andorze, San Marino, Belgii, Grecji, w Niemczech jestem dwa razy w miesiącu - i wszędzie w tych krajach mam męża, bo tak musi być wg logiki dżdżownicy big_grinbig_grinbig_grin
          • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:10
            al-szamanka napisała:

> A przecież doskonale wie, jak jest naprawdę.
            > Mniejsza z tym... dodam tylko, że oprócz Chorwacji byłam w Tunezji, Maroko, we
            > Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szwajcarii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Andorze
            > , San Marino, Belgii, Grecji, w Niemczech jestem dwa razy w miesiącu - i wszędz
            > ie w tych krajach mam męża, bo tak musi być wg logiki dżdżownicy big_grinbig_grinbig_grin

Nie jestem pewna czy wie.... bo to i pamiec juz nie ta...
            Aha i uznal, ze dzdzownica to pozyteczne stworzenie... a jaka mentalnosc... dla niego sluzy za wzorzec.
      • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 13:19
        m.maska napisała:

> Poniewaz padalec, sugeruje, ze cos wie, ze wie o jakims mezu "Jugolu"

Chcę tez podkreślić, że słowo Jugol jest wyjątkowo obraźliwym określeniem mieszkańca byłej Jugosławii. Za coś takiego każdy Chorwat, Serb itp. dałby rasistowskiemu malarzowi w mor.ę i to po wielokroć.
        • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:22
          al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
          >
          > > Poniewaz padalec, sugeruje, ze cos wie, ze wie o jakims mezu "[b]Jugolu[/
          > b]"
          >
          >
          > Chcę tez podkreślić, że słowo Jugol jest wyjątkowo obraźliwym określenie
          > m mieszkańca byłej Jugosławii. Za coś takiego każdy Chorwat, Serb itp. dałby [b
          > ]rasistowskiemu malarzowi[/b] w mor.ę i to po wielokroć.

A co sie dziwisz dzdzownice pewnie w Niemczech tytuluja Polacke - z tego co prezentuje od lat na forum, tylko na takie mianoo zasluguje.
          • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 13:25
            m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
            >
            > > m.maska napisała:
            > >
            > > > Poniewaz padalec, sugeruje, ze cos wie, ze wie o jakims mezu "[b]Ju
            > golu[/
            > > b]"
            > >
            > >
            > > Chcę tez podkreślić, że słowo Jugol jest wyjątkowo obraźliwym okre
            > ślenie
            > > m mieszkańca byłej Jugosławii. Za coś takiego każdy Chorwat, Serb itp. da
            > łby [b
            > > ]rasistowskiemu malarzowi[/b] w mor.ę i to po wielokroć.
            >
            > A co sie dziwisz dzdzownice pewnie w Niemczech tytuluja Polacke - z tego
            > co prezentuje od lat na forum, tylko na takie mianoo zasluguje.

I niech się lepiej pilnuje, aby żaden Serb się tym nie dowiedział... bo oni pamiętliwi są.
            • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 13:37
              No ale w ten sposob doskonale prezentuje kim jest - jesli sa jeszcze tacy, ktorzy mu na to pozwalaja! chociaz wiekszosc od dawna wie z kim ma do czynienia w jego przypadku i kazdy zawarl "wrota", zeby mu nie wszedl i nie narobil brudu na "srodku" forum...
                • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 13:46
                  m.maska napisała:

> Piotr57 najlepiej ocenil mentalnosc tego indywiduum... nic dodac nic ujac.

Wiem, to właśnie Piotr57 nadal mu przydomek... dżdżownica - bardzo pasujący.
                  • m.maska Re: Obietnica 22.08.14, 15:09
                    Dzdzownica ma mentalnosc dzdzownicy i jesli sam chce pisac o wlasnej rodzinie to nikt mu przeciez tego nie zabroni(a jakis taki dziwnie podobny, przynajmniej z tuszy) ale od innych WARA!!!!!!.... tylko nie wiem czy mentalnosc dzdzownicy to obejmuje...
                    • al-szamanka Re: Obietnica 22.08.14, 15:11
                      m.maska napisała:

> Dzdzownica ma mentalnosc dzdzownicy i jesli sam chce pisac o wlasnej rodzinie t
                      > o nikt mu przeciez tego nie zabroni(a jakis taki dziwnie podobny, przynajmniej
                      > z tuszy)
                      ale od innych WARA!!!!!!.... tylko nie wiem czy mentalnosc dzdzownicy
                      > to obejmuje...

Bardzo podobny big_grin
    • m.maska Re: Obietnica 05.09.14, 11:26
      No i coz mozna jeszcze dodac... parasol ochronny zdjety i zaczela sie cenzura big_grinbig_grinbig_grin zobaczymy jak dlugo to potrwa do kolejnego kopniaka big_grinbig_grinbig_grinbig_grin uuuups - skopiowalam i zrobilam screena - tak sie zlozylo, ze dzisiaj bylam wczesniej big_grinbig_grinbig_grin
      Nie trzeba byc jasnowidzem, zeby z jasnych sygnalow, ktore widoczne sa na forum odczytac, co sie dzieje w "kuluarach".... my sobie poczekamy a tymczasem mozesz zaczac kopiowac big_grinbig_grinbig_grin tylko prosze z autorem wypowiedzi big_grin
      I nie przejmuj sie, bo jak juz dostaniesz kolejnego kopniaka to i tak przerobia to na wlasna "wspanialomyslnosc" - bo oni to nigdy czlowieka nie skreslaja i zawsze daja mu szanse, wiec trzymaj sie tej szansy, bo to juz ostatnia big_grinbig_grinbig_grin
      • m.maska Re: Obietnica 07.09.14, 19:53
        hahaha.... a tak sobie grzebie w starych watkach i stwierdzam, ze ten to na pewno nie jest ani troche hipokryta tylko mu sie punkt siedzenia zmienil i to bodaj juz ostatnia ostoja na forach jest smile

forum.gazeta.pl/forum/w,101385,125962867,125962867,Krytyka_a_krytykanctwo_czyli_madrosci_Polakow_.html
        Kiedys mial byc Uli madralinskim, a teraz to my jestesmy madralinskie - jak to sie ludzion swiatopoglad potrafi zmienic... wystarczy tylko troche poczekac big_grinbig_grinbig_grinbig_grin nie nie nie to nie jest ani troche hipokryzja big_grinbig_grinbig_grin

Madrosci wyczytane......
        Autor: 1zorro-bis 09.06.11, 07:47

Loża ..
        Re: Polacy w życzliwym oku zagraniczniaków wink
        Autor: ulisses-achaj 08.06.11, 23:49 Dodaj do ulubionych
        Odpowiedz cytując OdpowiedzCześć Wszystkim Pozwolę sobie wyrazić skromna opinie, że różne bywają stopnie zidiocenia, ale nadal , niezależnie od szatek, pozostaje to zidioceniem właśnie.. Ot przykład z dzisiaj: mężczyzna w sile wieku informuje mnie że "nareszcie z ulgą z tego kraju wyjeżdża" (do Niemiec). Później okazuje się, że choć sprawiał wrażenie jakby tam mieszkał od lat i nabył stosownej perspektywy , nie zna nawet języka .... Rozpływa się nad pięknem życia pośród rodaków Goethego i oczywiście wytyka, że Polacy "nie dorastają".. ... Podobni mu ludzie z uporem maniaka kolekcjonują wszelkie rzeczywiste i urojone uchybienia oraz zaniedbania w Polsce obecne. Zidiocenie zaś polega na tym, że wydaje sie im, iż mówią coś sensownego.. Kiedyś mnie to denerwowało. Teraz wzruszam ramionami Bo też żyć w niemal "idealnym kraju pośród tak wspaniałych obywateli" idiota będąc, to musi bolec.. W końcu lekko znudzony perora tego obywatela zwróciłem mu uwagę na prosty fakt: skoro , licząc li tylko od II wojny, trzy pokolenia Niemców (nacja dowolna, za wyjątkiem Austriaków , bo to wyjątkowo zakłamana nacja, co łatwo udowodnić ich historią) żyją w dobrobycie, to nie dziwota, że są spokojni i jako tacy życzliwsi, bo od tychże trzech generacji żyją w poczuciu materialnego bezpieczeństwa. My przez te same trzy pokolenia doświadczaliśmy rzeczy dokładnie odwrotnych... Przyczyna-skutek. Ergo, enuncjacje części emigrantów polegające na niedostrzeganiu rzeczy naprawdę istotnych a kolekcjonujących z maniakalnym uporem wszelkie przypadki i zjawiska służące im do utwierdzaniu się we własnym, mętnym i drobnomieszczańskim sosie postrzegam już nawet nie jako rodzaj hipokryzji, ale postępujące zidiocenie własnie.. Ale to już jest ich, a nie mój problem..
        -
        Ulisses
        Pieknym byc, pieknym byc....taka byla kiedys piosenka....big_grinbig_grinbig_grin
        A dzisiaj? Lepiej pasuje: "madrym byc, madrym byc....madralinskim byc...", he, he, he...big_grinbig_grinbig_grin
        I love it!cool
        - autor 1zorro-bis
        • al-szamanka Re: Obietnica 07.09.14, 20:40
          m.maska napisała:

> hahaha.... a tak sobie grzebie w starych watkach i stwierdzam, ze ten to na pew
          > no nie jest ani troche hipokryta tylko mu sie punkt siedzenia zmienil i to boda
          > j juz ostatnia ostoja na forach jest smile

> Kiedys mial byc Uli madralinskim, a teraz to my jestesmy madralinskie - jak to
          > sie ludzion swiatopoglad potrafi zmienic... wystarczy tylko troche poczekac big_grin:
          > Dbig_grinbig_grin nie nie nie to nie jest ani troche hipokryzja big_grinbig_grinbig_grin
          >
          > Madrosci wyczytane......
          > Autor: 1zorro-bis 09.06.11, 07:47
          >
          > Loża ..
          > Re: Polacy w życzliwym oku zagraniczniaków wink
          > Autor: ulisses-achaj 08.06.11, 23:49
          >Wszystkim Pozwolę sobie wyrazić skromna opinie
          > , że różne bywają stopnie zidiocenia, ale nadal , niezależnie od szatek, pozost
          > aje to zidioceniem właśnie.. Ot przykład z dzisiaj: mężczyzna w sile wieku info
          > rmuje mnie że "nareszcie z ulgą z tego kraju wyjeżdża" (do Niemiec). Później ok
          > azuje się, że choć sprawiał wrażenie jakby tam mieszkał od lat i nabył stosowne
          > j perspektywy , nie zna nawet języka ....

> Ulisses

> Pieknym byc, pieknym byc....taka byla kiedys piosenka....big_grinbig_grinbig
          > _grin
          > A dzisiaj? Lepiej pasuje: "madrym byc, madrym byc....madralinskim byc...", he,
          > he, he...big_grinbig_grinbig_grin
          > I love it!cool
          - autor 1zorro-bis

Nooo, uli języków szybko się uczy. Właśnie wspominał, że wrócił z wojaży - pewnie z nową umiejętnością... na miarę wojaży z pokoju do kuchni big_grinbig_grinbig_grin
          • m.maska Re: Obietnica 07.09.14, 20:49
            hahahaha a to tylko z jednego watku big_grinbig_grinbig_grin

Nareszcie mam BANA!!! Na Podworku!!!
            Autor: 1zorro-bis 10.06.11, 18:20

no.....przeciez ja - wiesniak , "zidiocialy wujek", krytykant paskudny, wydrwigrosz i lajdak nie pasowalem przeciez do tej elity wirtualnej....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
            Poczuli sie zniesmaczeni i......BUM! BAN na amen!big_grin
            Witam w KLUBIE!big_grinbig_grinbig_grin

---------------------------------------

Juz nie ma bana, Arschlecker bywaja nagradzani, ale od tej pory nie moga sie juz wychylac big_grinbig_grinbig_grin
          • m.maska Re: Obietnica 07.09.14, 20:56
            al-szamanka napisała:

>
            > Nooo, uli języków szybko się uczy. Właśnie wspominał, że wrócił z wojaży
            > - pewnie z nową umiejętnością... na miarę wojaży z pokoju do kuchni big_grinbig_grinbig_grin

Leeeeeeeee, no i od razu moze powiedziec "gdzie to on nie byl" big_grinbig_grinbig_grin
            • al-szamanka Re: Obietnica 07.09.14, 21:01
              m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
              >
              > >
              > > Nooo, uli języków szybko się uczy. Właśnie wspominał, że wrócił
              > z woj
              aży
              > > - pewnie z nową umiejętnością... na miarę wojaży z pokoju do kuchni big_grinbig_grin
              > big_grin
              >
              > Leeeeeeeee, no i od razu moze powiedziec "gdzie to on nie byl" big_grinbig_grinbig_grin

Ale wspomniane wojaże nikogo na podwórku nie zainteresowały, nikt nie zapytał: a gdzie to byłeś uli? Pewnie zdjęcia robiłeś, pokaż. Olali wojaże ojca założyciela big_grinbig_grinbig_grin
              • m.maska Re: Obietnica 07.09.14, 21:06
                Jakie wojaze, takie zainteresowanie.... no moze uli zalozy watek i opisze te swoje wojaze.... kilka lat temu mial opisywac swoje wycieczki po Bieszczadach mialy byc legendy, opowiesci i co? nic sad
                  • al-szamanka Re: Obietnica 07.09.14, 21:09
                    m.maska napisała:

> obiecywal tez, ze zmieni wystroj forum - tez tylko obiecywal... ale to tam norm
                    > alne, Tusk tez obiecywal - uli na polityka :big_grin

tak na polityka, uli na Sienkiewicza!
                    • m.maska Re: Obietnica 07.09.14, 21:14
                      Kicho-nur(?) stwierdzil, ze strasznie zle piszemy o Polsce - no strasznie, byc moze, ale gdziez nam do wyrazen pan ministra Sienkiewicza... bo my tylko o tym co lokalnie kogo boli - w koncu musimy tego sluchac.... a pan minister Sienkiewicz powiedzial, ze Polska istnieje tylko teoretycznie, w takim panstwie, kazdy moze zostac politykiem - to taka wirtualna zabawa... tak wiec jeszcze raz: uli na polityka!
                    • m.maska Re: Obietnica 08.09.14, 17:42
                      al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                      >
                      > > obiecywal tez, ze zmieni wystroj forum - tez tylko obiecywal... ale to ta
                      > m norm
                      > > alne, Tusk tez obiecywal - uli na polityka :big_grin
                      >
                      > tak na polityka, uli na Sienkiewicza!

Hahaha... NO!
                      • al-szamanka Re: Obietnica 08.09.14, 19:03
                        m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                        >
                        > > m.maska napisała:
                        > >
                        > > > obiecywal tez, ze zmieni wystroj forum - tez tylko obiecywal... ale
                        > to ta
                        > > m norm
                        > > > alne, Tusk tez obiecywal - uli na polityka :big_grin
                        > >
                        > > tak na polityka, uli na Sienkiewicza!
                        >
                        > Hahaha... NO!

No bo przecież nawet nie wypada zawołać: uli na pisarza, albo uli na sprzedawcę.
                        TYLKO na polityka
                        któremu nieobca jest erystyka
                        bo gdy z nią za pan brat
                        nie potrzebuje żadnych rad
                        a wszystko co powie czy wyhmyka
                        to kryształowa erystyka
                        jak śnieżynka bez skazy
                        bo... chomik stoi na straży!
                        • m.maska Re: Obietnica 08.09.14, 20:06
                          al-szamanka napisała:

> .
                          > TYLKO na polityka
                          > któremu nieobca jest erystyka
                          > bo gdy z nią za pan brat
                          > nie potrzebuje żadnych rad
                          > a wszystko co powie czy wyhmyka
                          > to kryształowa erystyka
                          > jak śnieżynka bez skazy
                          > bo... chomik stoi na straży!

Łeeeee.... taki krotki, uli jak juz napisal, to napisal, dlugi "poemat" i do tego z refrenem... big_grin
                          • al-szamanka Re: Obietnica 08.09.14, 20:21
                            m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                            >
                            > > .
                            > > TYLKO na polityka
                            > > któremu nieobca jest erystyka
                            > > bo gdy z nią za pan brat
                            > > nie potrzebuje żadnych rad
                            > > a wszystko co powie czy wyhmyka
                            > > to kryształowa erystyka
                            > > jak śnieżynka bez skazy
                            > > bo... chomik stoi na straży!
                            >
                            > Łeeeee.... taki krotki, uli jak juz napisal, to napisal, dlugi "poemat" i do te
                            > go z refrenem... big_grin

Hmm, w końcu kształcił się, aby móc refreny pisać big_grin
                            • m.maska Re: Obietnica 08.09.14, 20:47
                              al-szamanka napisała:

m.maska napisała:
                              >

> > Łeeeee.... taki krotki, uli jak juz napisal, to napisal, dlugi "poemat" i
                              > do te
                              > > go z refrenem... big_grin
                              >
                              > Hmm, w końcu kształcił się, aby móc refreny pisać big_grin

... przepisywac, chcialas powiedziec... smile
                              • al-szamanka Re: Obietnica 08.09.14, 20:53
                                m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                                >
                                > m.maska napisała:
                                > >
                                >
                                > > > Łeeeee.... taki krotki, uli jak juz napisal, to napisal, dlugi "poe
                                > mat" i
                                > > do te
                                > > > go z refrenem... big_grin
                                > >
                                > > Hmm, w końcu kształcił się, aby móc refreny pisać big_grin
                                >
                                > ... przepisywac, chcialas powiedziec... smile

Eeee, nie psuj wrażenia, bo przecież marzyłam, że gdziekolwiek będę, cokolwiek się stanie, przypomnę sobie refren a nawet całe dzieło ulego-nie-ulego i cieszyć się będę, że potrafił przepisać. A tak... sad ... tylko stracone złudzenia pozostały. I to nie pierwszy raz.
                                  • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 19:38
                                    m.maska napisała:

> Jedno jest pewne, wszystko wskazuje na to, ze uli nie chce byc politykiem... sad

Bo jakby to wyglądało, gdyby przemawiając co drugie słowo mówił tfuuu, tfuuu, brrrrrr - ludzie mogliby go pomylić ze stangretem, a to nie wypada.
                                    • m.maska Re: Obietnica 09.09.14, 19:40
                                      Eeee na pewno potrafilby sie powstzymac... w koncu bycie politykiem to bardzo intratne jest, nic nie trzeba robic, ma sie czas na wszystko no i wojazowac mozna, ze hej smile
                                      • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 19:42
                                        m.maska napisała:

> Eeee na pewno potrafilby sie powstzymac... w koncu bycie politykiem to bardzo i
                                        > ntratne jest, nic nie trzeba robic, ma sie czas na wszystko no i wojazowac mozn
                                        > a, ze hej smile

Oooooo, to może on już polityk, bo niby z wojaży wrócił big_grinbig_grinbig_grin
                                            • m.maska Re: Obietnica 09.09.14, 19:56
                                              al-szamanka napisała:

> m.maska napisała:
                                              >
                                              > > Myslisz, ze nie chce sie ujawniac? shock
                                              >
                                              > Jak stoi w Piśmie... po słowach go poznacie big_grin

ale po ktorych slowach? tfu, tfu, brrrr...?
                                              • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 20:03
                                                m.maska napisała:

> al-szamanka napisała:
                                                >
                                                > > m.maska napisała:
                                                > >
                                                > > > Myslisz, ze nie chce sie ujawniac? shock
                                                > >
                                                > > Jak stoi w Piśmie... po słowach go poznacie big_grin
                                                >
                                                > ale po ktorych slowach? tfu, tfu, brrrr...?

Wydaje mi się, że po pierwszym tfu, to drugie nie ma już w sobie takiego natężenia politycznego. Zastanowiłabym się nad brrr, bo zakrawa mi to już, chociaż jeszcze nie w pełni, na nieśmiałą probę politycznej hipokryzji.W sumie, tak na oko, to pierwszy występ nawet uważam za udany.
                                                  • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 20:17
                                                    m.maska napisała:

> No wiesz, biorac pod uwage jakim jezykiem gadaja politycy, to uli bedzie musial
                                                    > sie dostosowac... samo tfu i brrr to nie wystarczy smile

Tak, to zdecydowanie zbyt mało, bo przecież jeszcze ważniejsze są ciekawe powiedzonka typu: ch... d... i kamieni kupa. Ale na poczatek wystarczy też stonowane hmykanie, w czym uli od dawna jest mistrzem.
                                                  • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 20:25
                                                    m.maska napisała:

> Moze jeszcze skopiowac jakis tekscik, rzucic kilka znanych nazwisk i rozmowcow
                                                    > po prostu wdepta w ziemie... smile

Tak, tak, bo to taki hop-deptuch big_grin
                                                    Aha, jeszcze paroma tytułami sypnie... te to dopiero podkreślą jego inteligencję!!! big_grin
                                                  • al-szamanka Re: Obietnica 09.09.14, 20:55
                                                    m.maska napisała:

> ...ale to sa argumenty nie do odparcia... smile

Dokładnie tak samo jak tfu, tfu, brrrr - błyskotliwe! Elokwencja na najwyższym światowym poziomie.
    • m.maska Re: Obietnica 11.09.14, 10:16
      Hehehe... kolekcjoner banow wciaz nie rozumie, po tylu latach, za co dostaje sie bana... info... bo ciekawy: Kiszka nie ma tutaj bana... bedzie trzeba to sie usunie jesli przegnie, albo ocenzuruje, tylko, ze on nie jest tak namolny i posiada jakas szczatkowa przyzwoitosc, jesli mu sie napisze, zeby sie wynosil, to na jakis czas jest spokoj... i taka jest roznica, poza tym bywa dowcipny co niestety dzdzownicom sie nie zdarza...
      Zreszta wiekszosc forumowiczow ma honor i jesli sa gdzies niemile widziani to sie tam nie pojawiaja - ja wiem, ze to zbyt trudne, moze trzeba by narysowac...
      • m.maska Re: Obietnica 12.07.16, 18:28
        Po tym jak oblizal tam wszystkie tylki, zeby mu pozwolili z bliskiej odleglosci walic w nasze forum - to to "honor ma w dupie" jak samo napisalo, to dzisiaj plaszczy sie i podklada tam - bo tak mu wlasnie pasuje a ze trafil na sobie podobnych, ktorym mozna bylo napluc w geby a oni uznali to za letni deszczyk bo tez maja "honor w dupie" - to przyjeli go jak swego...
      • rudka-a Re: Obietnica 10.02.17, 14:13
        bez owijania w bawełnę i górnolotnego pieprzenia
        z ciebie jest jednak kawał wrednego idioty i skurwysyna
        bez wzgledu na waśnie i animozje...
        niech dotrze w twoją pustą dynię
        dziś ktoś na wózku, o lasce z maską tlenową, jutro ty
        tego ci nie życzę, bo twoja głupota i tak wystarczająco cię dręczy
        zamilcz i przestań pierdolić te swoje farmazony!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka