Dodaj do ulubionych

Kobiety oziębłe

21.12.11, 19:49
To mnie akurat mocno ruszyło, komentarze też:
zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105817,10847407,Seks_z_obowiazku___domena_kobiet_.html
Miałem okazję przeżyć kawał życia z taką kobietą.
Była uprzejma parę lat po ślubie, na pytanie dlaczego znowu "nie", odpowiedzieć szczerze: bo ja tego po prostu nie lubię... sad
Obserwuj wątek
    • tetika Re: Kobiety oziębłe 21.12.11, 21:00
      no nie kazdy musi byc demonem seksu
      czasem to siedzi w charakterze a czasem zwyczajnie facet nie potrafi obudzic kobiety w kobiecie.
      niestety tu szalenie duzo zalezy od mezczyzny i mowie to z wlasnego doswiadczenia rowniez.
      tu sie nie ma co obrazac, albo sie dobrac albo byc cierpliwym jesli sie kocha osobe a nie tylko seks z nia smile
      • pendzacy_krolik brawo Tetika! nt 22.12.11, 20:22
        tetika napisała:

> no nie kazdy musi byc demonem seksu
        > czasem to siedzi w charakterze a czasem zwyczajnie facet nie potrafi obudzic
        > kobiety w kobiecie.
        > niestety tu szalenie duzo zalezy od mezczyzny i mowie to z wlasnego doswiadcze
        > nia rowniez.
        > tu sie nie ma co obrazac, albo sie dobrac albo byc cierpliwym jesli sie kocha
        > osobe a nie tylko seks z nia smile
          • ladyhawke1 Re: Kobiety oziębłe 22.12.11, 08:53
            tetika ja w sumie też, tym bardziej z brudasem.Prawde mówiac nie mam pojecia i w głowie mi sie nie miesci ze mozna zakochac sie w gosciu ktory sie nie myje, nie wiadomo z iloma sypial, nie pisze juz o jakim kolwiek wyksztalceniu, bo tam wyksztalcony to ten ktory umie sie podpisac, i przekopiowac tekst na komore by wyslac sms-a.
            Co do ozieblych kobiet, to faktem jest ze duzo zalezy od faceta, od tego czy potrafi obudzic w swojej zonie wenus, zwykle potrafi ale w kochance, a czasem poprostu sie nie zgrywaja, brak synchronizacji, i przy innym facecie ona by byla demonem seksu. I faktem jest że wstydza sie ludzie rozmawiac o swoich pragnieniach, marzeniach, o tym jakie pieszczoty lubią, no i wychodzi tzn. nie wychodzi i wieje nuda.

• pendzacy_krolik Re: Kobiety oziębłe 22.12.11, 20:24
        proponuje marchewie wejsc jeszcze w odbyt.
        czy ty, kuzwa. w ogole wiesz, co to oznacza "kobieta oziebla"?

tygrysgreen napisała:

> > Miałem okazję przeżyć kawał życia z taką kobietą.
        > współczuję
    • pendzacy_krolik Re: Kobiety oziębłe 22.12.11, 20:21
      a ty,zamiast docenic jej szczerosc zdradziles ja. ona sie dowiedziala, i rozwod.
      tez jestem oziebla. ale to wina faceta. trudno byc napalona wieczorem,kiedy dzien byl do dupy.ku rozwadze.

kapitan_marchewa napisał:

> To mnie akurat mocno ruszyło, komentarze też:
      > zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105817,10847407,Seks_z_obowiazku___domena_kobiet_.html
      > Miałem okazję przeżyć kawał życia z taką kobietą.
      > Była uprzejma parę lat po ślubie, na pytanie dlaczego znowu "nie", odpowiedzieć
      > szczerze: bo ja tego po prostu nie lubię... sad
      >
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka