stewald
24.11.05, 13:21
Jak widać zbliża się otwarcie "Alberta". Wykończanie w zasadzie już
zakończone, obecnie montuje się już tylko wszelkiego rodzaju wyposażenie,
lady, regały itp. Zaczęła się rekrutacja na pracowników sklepu, wiszą
ogłoszenia o pracy w "Albercie". Tylko drogi brak, ale jak widać nie będzie to
problemem, dostawy będą musiały korzystać z istniejących dróg wzdłuż bud. A.
Wspólnota nie zgodziła się na korzystniejsze rozwiązania to będzie to co jest.
Do tej pory ekipy urządzające "Alberta" wjeżdżały bezproblemowo przez szlaban,
to zapewne tak samo będzie z dostawami, ochrona raczej nie zabroni wjazdu
dostawcom, tak samo jak nie może zabronić wjazdu gościom do właściciela
mieszkania. Albert zostanie otwarty i nic tego zablokować nie może, a dostawy
tak czy tak wjechać będą musiały. Ale za to pole to negocjacji z TP jest nadal
otwarte, myślę że wspólnota powinna coś w tym względzie wynegocjować. A
docelowo będzie, mam nadzieję, tak jak było planowane, czyli wjazd wzdłuż
płotu tam gdzie teraz budowana jest kanalizacja.
Jestem ciekaw też co jest z drugim lokalikiem, w którym roboty wykończeniowe
nawet się nie zaczęły i jest cały czas w stanie surowym, czyżby nie mogli
znaleźć na niego chętnego?