IP: 62.233.164.* 05.02.04, 00:28
dzień dobry!
jak oceniacie firmę Agroman? Czy jest uczciwa, nie zbankrutuje, w jakiej jest
kondycji?
Dowiedziałam się że Agroman nie prowadzi rachunku powierniczego, więc nie ma
zabezpieczenia wpłaconych pieniędzy.
dziękuję
Renia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka