agnata 07.03.04, 15:34 Czy sa wsrod was najemcy, ktorzy mieszkaja w budynkach wybudowanych przez ten Tbs? Jak Wam sie mieszka? Ile wynosza u Was wszystkie oplaty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj