Dodaj do ulubionych

TBS Praga Pld

07.03.04, 15:34
Czy sa wsrod was najemcy, ktorzy mieszkaja w budynkach wybudowanych przez ten
Tbs? Jak Wam sie mieszka? Ile wynosza u Was wszystkie oplaty?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka