Gość: Adela
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
15.04.04, 14:20
Witam,
czy ktoś z Was odbierał już klucze do budynku A. Od kierownika budowy
usłyszałam, że po odbiorze kluczy (mam mieszkanie w budynku B) Corpores chce
pobierać zryczałtowaną opłatę w wys 7 zł/m2!! na koszty eksploatacyjne (prąd,
woda). wydaje mi się to bardzo dużo. Czy próbowaliście może negocjować z
Corporesem tę opłatę?