Gość: Jerzy IP: *.som.com 05.04.01, 19:48 Czy ktos z Panstwa ma jakies doswiadczenie z niemiecka firma deweloperska VITERRA, ktora obecnie buduje osiedle na Ursusie we Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: VITERRA IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 09.08.01, 20:31 Jest to solidna i wiarygodna firma. Co wazne stala cena w zlotowkach, balkony w cenie mieszkania, bezplatne porady architekta, pracownika tej firmy. Polecam goraco Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarmata Re: VITERRA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 16:21 kochany dziale markeyingu z viterry, nauczta sie ze w internecie nie ma Państwa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apos Re: VITERRA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 23:35 jak go zidentyfikowałeś ? Odpowiedz Link Zgłoś