IP: *.som.com 05.04.01, 19:48
Czy ktos z Panstwa ma jakies doswiadczenie z niemiecka firma deweloperska
VITERRA, ktora obecnie buduje osiedle na Ursusie we Warszawie.
Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: VITERRA IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 09.08.01, 20:31
      Jest to solidna i wiarygodna firma. Co wazne stala cena w zlotowkach, balkony w
      cenie mieszkania, bezplatne porady architekta, pracownika tej firmy.
      Polecam goraco
    • Gość: sarmata Re: VITERRA IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 16:21
      kochany dziale markeyingu z viterry, nauczta sie ze w internecie nie ma Państwa!
      • Gość: apos Re: VITERRA IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.01, 23:35
        jak go zidentyfikowałeś ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka