22.09.04, 13:32
Witam, czy ktoś miał styczność z firmą DOMEKO z Wesołej? Mają duży sklep przy
Trakcie Brzeskim z glazurą a ponadto budują kilka domów w Wesołej. Wybudowane
domy są ładne , natomiast sama firma chyba nie jest zbyt duża. Mają jeszcze
wolne mieszkania w nowobudowanym domu (na razie to sama dziura w ziemi) no i
tak się zastanawiam czy w to wchodzić?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka