Gość: zasko IP: 195.136.21.* 08.05.02, 09:55 nie wiem co oni jeszcze budują, zbudowali zielony ogrod na Jelonkach, wiesc niesie, że plajtują, więc uwaga na nich! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj