Gość: Robert IP: 10.2.0.* / *.teta.com.pl 03.07.01, 16:12 Agroman to całkiem nowa firma na warszawskim rynku? Czy ktokolwiek z Was wie coś na ich temat? Na "pierwszy rzut oka" wydają się oferować super warunki. Coś mi tu nie gra. Proszę o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Miśka Re: Agroman IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.01, 08:11 Agroman jest powiązany z Agencją Własności Rolnej Skarbu Państwa. Korzysta z układów tej agencji i jej terenów. Dosyć głośno było o tej firmie ok. pół roku temu. Był duży artykuł w GW. Należy poszukać. Zachować dużą ostrożność - jeszcze nic nie wybudowali, a atrakcyjna oferta wynika z dużego zaplecza finansowego AWRSP. A co będzie po wyborach. Pan Tański nie jest niezatapialny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Agroman IP: *.warta-vita.com.pl 24.07.01, 08:42 Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat artykułu w Gazecie. jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Osiedlu Brzeziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Agroman IP: 10.2.0.* / *.teta.com.pl 25.07.01, 16:06 Basiu Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą Agromana, to może wiesz coś na temat ogródków, które mają przynależeć do mieszkań na parterze? Chodzi mi o ich powierzchnię i podstawę prawną, na zasadzie której możemy je użytkować. A może masz jekiekolwiek inne, istotne informacje na temat firmy lub osiedla? To jest link do artykułu dotyczącego polityki Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa wobec firmy – córki. https://www.gazeta.pl/alfa/artykul.jsp?xx=85898&dzial=020487 Robert Odpowiedz Link Zgłoś