IP: 10.2.0.* / *.teta.com.pl 03.07.01, 16:12
Agroman to całkiem nowa firma na warszawskim rynku?
Czy ktokolwiek z Was wie coś na ich temat?
Na "pierwszy rzut oka" wydają się oferować super
warunki. Coś mi tu nie gra. Proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • Gość: Miśka Re: Agroman IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.07.01, 08:11
      Agroman jest powiązany z Agencją Własności Rolnej Skarbu Państwa. Korzysta z
      układów tej agencji i jej terenów. Dosyć głośno było o tej firmie ok. pół roku
      temu. Był duży artykuł w GW. Należy poszukać. Zachować dużą ostrożność -
      jeszcze nic nie wybudowali, a atrakcyjna oferta wynika z dużego zaplecza
      finansowego AWRSP. A co będzie po wyborach. Pan Tański nie jest niezatapialny.
      • Gość: basia Re: Agroman IP: *.warta-vita.com.pl 24.07.01, 08:42
        Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat artykułu w Gazecie. jestem
        zainteresowana zakupem mieszkania na Osiedlu Brzeziny.
        • Gość: Robert Re: Agroman IP: 10.2.0.* / *.teta.com.pl 25.07.01, 16:06
          Basiu
          Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą Agromana, to może wiesz coś na temat
          ogródków, które mają przynależeć do mieszkań na parterze? Chodzi mi o ich
          powierzchnię i podstawę prawną, na zasadzie której możemy je użytkować. A może
          masz jekiekolwiek inne, istotne informacje na temat firmy lub osiedla?
          To jest link do artykułu dotyczącego polityki Agencji Własności Rolnej Skarbu
          Państwa wobec firmy – córki.
          https://www.gazeta.pl/alfa/artykul.jsp?xx=85898&dzial=020487
          Robert

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka