Dodaj do ulubionych

Upadek developera, a zwrot podatku ...??????????

IP: 62.148.83.* 21.08.02, 16:22
W 200 roku kupiłam mieszkanie od Developera, które nie było obciążone.
W 2001 kiedy wprowadziłam się okazało się, że Developer obciążył hipotekę.
W 2002 ogłosił upadłość. Przez ten czas odbierałam zwrot podatku z Urządu
Skarbowego. Teraz US domaga się zwrotu od nas podatku. Czy ma racje i na
jakiej podstawie?
Dziekuję


Obserwuj wątek
    • Gość: Pepon Re: Upadek developera, a zwrot podatku ...??????? IP: 143.26.81.* 21.08.02, 18:34
      Czy w ekekcie obciazenia gruntu, a przez to jak sadze i budynku, nie nabylas
      wlasnosci mieszkania? Napisz wiecej konkretow!
      Pepon
    • Gość: klient Re: Upadek developera, a zwrot podatku ...??????? IP: *.eu.ten / 195.212.51.* 22.08.02, 18:19
      US nie ma racji. Poszukaj w NSA lub sama skieruj do nich sprawę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka