Gość: lila
IP: 62.148.83.*
21.08.02, 16:22
W 200 roku kupiłam mieszkanie od Developera, które nie było obciążone.
W 2001 kiedy wprowadziłam się okazało się, że Developer obciążył hipotekę.
W 2002 ogłosił upadłość. Przez ten czas odbierałam zwrot podatku z Urządu
Skarbowego. Teraz US domaga się zwrotu od nas podatku. Czy ma racje i na
jakiej podstawie?
Dziekuję