Gość: zz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.05, 12:56 Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z współpracy z tym deweloperem? Czy wywiązują się z umowy, jak się mieszka i rozwiązuje ewentualne problemy już po oddaniu budynków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj