IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.05, 12:56
Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z współpracy z tym deweloperem? Czy
wywiązują się z umowy, jak się mieszka i rozwiązuje ewentualne problemy już po
oddaniu budynków?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka