Gość: Paweł
IP: *.acn.pl / 10.64.5.*
21.11.02, 13:37
Czy ktoś się z nimi zetknął i jakie były wrażenia? Myślimy poważnie o zakupie
mieszkania w "Zielonym Nugacie".
Czy ktoś wie czy to ma jakieś znaczenie, że mimo że to jest spółdzielnia to
budują jako inwestor (oprócz tego, że płaci się VAT i można negocjować
umowę)??
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.