Dodaj do ulubionych

Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow

IP: *.multinet.pl 16.01.03, 15:10
Szukam klientow firmy ZAB-BUD i inwestycji Czechowicka 26 / Zawiercianska
Chcialbym stworzyc nasze forum i strony www
potrzebny tylko kontakt. Razem mozemy byc bezpieczni
i wiecej wydobyc od developera :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafał Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.acn.pl 19.01.03, 14:59
      Witam Sąsiada???

      Też kupuję mieszkanie w tej lokalizacji i bardzo nie podoba mi się brak dużego
      okna w kuchni. Telefony przynoszą niewielki skutek.
      Pogadajmy w tygodniu na mailu lipa2552@interia.pl
      Rafał
    • Gość: awo Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.medicomp.com.pl 20.01.03, 09:31
      Pozdrawia sasiad z 6 pietra 8-)
      • Gość: Rafał Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: 195.117.164.* 20.01.03, 10:46
        Z I czy II klatki bo ja też na 6 (kondygnacji)?
        lipa2552@interia.pl
        • Gość: awo Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.medicomp.com.pl 21.01.03, 09:22
          typ4 - klatka z pomnikiem przyrody 8-))
          • Gość: Rafał Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: 195.117.164.* 21.01.03, 11:17
            No to ta druga, dzieki za info sąsiedzie.
            Pozdrawiam
            Rafał
    • Gość: Waldek Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.gmrecords.pl 22.01.03, 10:15
      O! Jednak nie tylko ja kupuję mieszkanie na Czechowickiej! ;-) Witam wszystkich
      myślę, że uda nam sie wymienić uwagi i spostrzeżenia? No i w czerwcu zostaniemy
      sąsiadami?! Moim zdaniem prace na budowie postępują bardzo ostro, więc możemy
      spokojnie myśleć już o płytkach i meblach!? ;-) Pozdrawiam wszystkich i proszę
      o kontakt na maila: mofo2@op.pl

      Waldek
      • awk0 Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow 03.02.03, 12:01

        Zapraszam klientow oraz zainteresowanych inwestycja
        ZAB-BUD - Czechowicka 26
        na liste e-mailowa: czechowicka@lists.ziew.org

    • Gość: agetka Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.dialup.warszawa.pl 01.04.03, 08:23
      Gość portalu: avatar napisał(a):

      > Szukam klientow firmy ZAB-BUD i inwestycji Czechowicka 26 / Zawiercianska
      > Chcialbym stworzyc nasze forum i strony www
      > potrzebny tylko kontakt. Razem mozemy byc bezpieczni
      > i wiecej wydobyc od developera :-)

      Tez jestem jednym z klientow firmy zab-bud i danej inwestycji, moj adres to
      agetka@elka.pw.edu.pl
    • Gość: W. Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD IP: *.gmrecords.pl 01.04.03, 13:51

      Na szczęście Zab-Bud nie ma nic wspólnego z Radziszewskimi! Sam kupiłem tam
      mieszkanie i póki co jestem zadowolony z kontaktów z Zab-budem i z działań na
      budowie!
      A jeśli chodzi o mieszkania to już tylko 3 zostały!

      Pozdrawiam.
      • awk0 Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD 01.04.03, 16:22
        potwierdzam!

        ladnie wszystko idzie do przodu
    • Gość: W. Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD IP: *.gmrecords.pl 23.04.03, 13:45

      Witam.

      Bardzo chętnie poznam sąsiadów z budynku przy Czechowickiej 26.
      Wreszcie pogoda pozwoliła rozkręcić prace na budowie, więc coraz bliżej czas
      kiedy razem zamieszkamy pod "jednym dachem".
      Pozdrawiam i czekam na kontakt mailem: mofo2@op.pl

      Waldek
    • Gość: Waldek Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: *.gmrecords.pl 14.05.03, 16:34

      No to witamy Bartka na naszej liście: czechowicka@lista.ziew.org i zapraszamy
      kolejnych sąsiadów!!!
      Pozdrowienia dla Wszystkich przyszłych mieszkańców!!!

      Waldek
      • Gość: Agnieszka Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: 195.187.93.* 28.05.03, 08:02
        Witam szczęśliwych posiadaczy mieszkań na Czechowickiej. Powedzcie coś
        ciekawego o tej inwestycji, jaka okolica, czy daleko do szkoły,przedszkola, czy
        budynek będzie ogrodzony i czy ma być jakiś plac zabaw dla dzieci, jaki cvzynsz
        i wogóle co wiecie bo zainteresowana jestm kupnem
        Z góry dziękuję za pomoc:)
    • Gość: Rafał Re: Czechowicka 26, ZAB-BUD - szukam klientow IP: 195.117.164.* 28.07.03, 10:30
      No to zaczynamy montować się w nowych mieszkankach.
      Przypominam wszystkim, że nadal szukamy naszych sąsiadów i zapraszamy na listę
      dyskusyjną: czechowicka@lists.ziew.org
      Pozdrawiam
      Rafał
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka