Gość: obecny IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 17.06.03, 17:04 Za kilka tygodni wprowadzaka:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafał Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: 195.117.164.* 18.06.03, 07:59 Witam (sąsiada?) Dawno nikt nie pisał o tej inwestycji. Mieszkań niestety juz nie ma ale wszystkich którzy kupili w tym miejscu mieszkanie zapraszam na listę: czechowicka@lists.ziew.org Odpowiedz Link Zgłoś
awk0 Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 18.06.03, 11:08 Witam i rowniez namawiam na czechowicka@lists.ziew.org Ktore mieszkanko bedziesz zajmowal ? Do pracy to bedzie sasiad mial blisko 8-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obecny Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 18.06.03, 11:14 No, no... zmysł szpiegowski się odezwał:) I pietro z tarasikiem:) A TY? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obecny Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 18.06.03, 12:05 Oczywiscie ciekawi mnie strasznie duzo rzeczy zwiazanych z ta inwestycja, bo skoro jesli juz tam zostawilem troche pieniedzy, to chcialbym wiedziec, lepiej pozno, niz wcale... Ciekawi mnie np podstawowa sprawa, ktorej niestety nie sprawdzilem, moze Wy wiecie - jaki jest plan zagospodarowania najblizszego terenu? Czy np za rok pod naszymi oknami nie wyburza "kurnika" (jak ladnie okreslil moj kolega domek pod moimi oknami) i nie postawia tam rownie wysokiego budynku, jak nasz? A moze macie jakies rewelacje na temat naszego domu? Mam nadzieje, ze zadne dramatyczne... Odpowiedz Link Zgłoś
awk0 Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 18.06.03, 13:27 jeszcze raz zaprosze na czechowicka@lists.ziew.org wszystko postaramy sie wyjasnic... mieszkanko - ktora klata ? drzewna czy bez ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: 195.117.164.* 28.07.03, 10:27 No to zaczynamy się montować w nowych mieszkankach. Przypominam, że w dalszym ciągu poszukujemy sąsiadów i zapraszamy na listę dyskusyjną: czechowicka@lists.ziew.org Pozdrawiam Wszystkich dotychczasowych użytkowników i sąsiadów. Rafał Odpowiedz Link Zgłoś