Dodaj do ulubionych

ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26

IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 17.06.03, 17:04
Za kilka tygodni wprowadzaka:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafał Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: 195.117.164.* 18.06.03, 07:59
      Witam (sąsiada?)
      Dawno nikt nie pisał o tej inwestycji. Mieszkań niestety juz nie ma ale
      wszystkich którzy kupili w tym miejscu mieszkanie zapraszam na listę:
      czechowicka@lists.ziew.org
    • awk0 Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 18.06.03, 11:08
      Witam i rowniez namawiam na

      czechowicka@lists.ziew.org

      Ktore mieszkanko bedziesz zajmowal ?

      Do pracy to bedzie sasiad mial blisko 8-)
      • Gość: obecny Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 18.06.03, 11:14
        No, no... zmysł szpiegowski się odezwał:)
        I pietro z tarasikiem:)
        A TY?

        • Gość: obecny Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: *.idg.com.pl / 172.16.4.* 18.06.03, 12:05
          Oczywiscie ciekawi mnie strasznie duzo rzeczy zwiazanych z ta
          inwestycja, bo skoro jesli juz tam zostawilem troche pieniedzy, to
          chcialbym wiedziec, lepiej pozno, niz wcale...

          Ciekawi mnie np podstawowa sprawa, ktorej niestety nie
          sprawdzilem, moze Wy wiecie - jaki jest plan zagospodarowania
          najblizszego terenu? Czy np za rok pod naszymi oknami nie
          wyburza "kurnika" (jak ladnie okreslil moj kolega domek pod moimi
          oknami) i nie postawia tam rownie wysokiego budynku, jak nasz?

          A moze macie jakies rewelacje na temat naszego domu? Mam nadzieje,
          ze zadne dramatyczne...

          • awk0 Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 18.06.03, 13:27
            jeszcze raz zaprosze na czechowicka@lists.ziew.org
            wszystko postaramy sie wyjasnic...

            mieszkanko - ktora klata ? drzewna czy bez ?
    • Gość: Rafał Re: ZAB-BUD, ul. Czechowicka 26 IP: 195.117.164.* 28.07.03, 10:27
      No to zaczynamy się montować w nowych mieszkankach.
      Przypominam, że w dalszym ciągu poszukujemy sąsiadów i zapraszamy na listę
      dyskusyjną: czechowicka@lists.ziew.org
      Pozdrawiam
      Wszystkich dotychczasowych użytkowników i sąsiadów.
      Rafał
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka