Gość: czarna32wawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.08, 20:15 szukam sąsiada,jak oceniacie osiedle i developera,ja się zastanawiam czy nie zrezygnować. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj