Dodaj do ulubionych

Ostoja Wilanów, było od 9000 jest od 6000

05.03.08, 15:35
tu jest za 9k/m2:
www.apartamenty.pl/?p=68,561,1
a w dzisiejszej Wybiórczej na stronie 38 jest od 6k/m2?

Jak tak dalej pójdzie, to może rzeczywiście ten popyt na wiosnę wróci...

Obserwuj wątek
    • Gość: Jose Rodriguez Re: Ostoja Wilanów, było od 9000 jest od 6000 IP: *.gprs.plus.pl 05.03.08, 16:03
      tu sa ceny typow mieszkan (nie wiem na ile to jest aktualne):
      www.ostojawilanow3.pl/houses.php
      a wiec z tego co jest:

      M2 CENA CENA/M2
      34,54 230 142 6 663
      47,14 318 216 6 750
      68,76 574 625 8 357
      92,46 680 767 7 363
      127,24 1 094 757 8 604
      53,71 577 206 10 747
      81,43 763 340 9 374
      91,68 871 221 9 503
      109,80 952 192 8 672
      185,69 2 212 765 11 916

      a wiec ceny 6,6-11,9k/m2, srednio prawie 8,8k/m2.
      to tak dla scislosci ze ,,juz od 6000 zl/m2''. Zapewne w ten sposob
      sugeruja mozliwosc negocjacji, ceny juz nie sa takie sztywne jak
      pare mies temu - nie kupujesz, to spadaj, bo mamy kolejke chetnych.

      Tak, wiem, czepiam sie, ale podajmy pelniejszy obraz niz tylko haslo
      z reklamy.

      pozdrawiam
      • zyski_na_papierze Re: Ostoja Wilanów, było od 9000 jest od 6000 05.03.08, 16:24
        Gość portalu: Jose Rodriguez napisał(a):

        1: > tu sa ceny typow mieszkan (nie wiem na ile to jest aktualne)
        2: > ale podajmy pelniejszy obraz niz tylko haslo z reklamy.

        to się szum nazywa ;-)
        • Gość: E bijesz pianę, nic więcej, podnieca cię to? IP: *.warszawa.supermedia.pl 07.03.08, 18:21
          • zyski_na_papierze Rysia? 07.03.08, 21:56
            • Gość: ee tam do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.08, 22:35
              Może jednak pofatygujesz się i sprawdzisz jakie to mieszkania,tzn
              piętro, rozkład pomieszczeń, usytuowanie w budynku? Wyjdzie wtedy na
              to, że te mieszkania po 6tyś to zaden interes
              • zyski_na_papierze Re: do zyski 07.03.08, 22:50
                Gość portalu: ee tam napisał(a):

                > Może jednak pofatygujesz się i sprawdzisz jakie to mieszkania,tzn
                > piętro, rozkład pomieszczeń, usytuowanie w budynku? Wyjdzie wtedy na
                > to, że te mieszkania po 6tyś to zaden interes

                mieszkanie na Wilanowie po 6k to rzeczywiście żaden interes. Lepszy jednak niż
                to samo mieszkanie za 9k/m2 :-P
                • Gość: Paweł Re: do zyski IP: *.aster.pl 07.03.08, 23:50
                  hehe. lepsze na Białołęce za 7 k/m2 ;) Na osiedlu Derby ;-))) Gdzie
                  Wilanów, a gdzie Białołęka ... hehehe. Bzdurki jakieś piszesz i tyle.

                  • zyski_na_papierze gratuluję błyskawicznego obalenia własnej tezy 08.03.08, 00:02
                    nasilacie się. To chyba dobry znak.
                    • Gość: . mądre posty zawsze w górę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.08, 00:29
                • Gość: eetam Re: do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 11:06
                  mieszkanie na Wilanowie po 6k to rzeczywiście żaden interes. Lepszy
                  jednak niż
                  > to samo mieszkanie za 9k/m2 :-P

                  Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest. są
                  jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania ,sprzedawane za mniejsze
                  pieniądze. Dzięki temu deweloper oferuje " mieszkania już od 6tyś".
                  Gdy przeglądam oferty "promocji","taniejacych lokali", itp ,wybieram
                  pietro,powierzchnie,sprawdzam na stronie internetowej położenie w
                  budynku i wtedy dzwonię. Co się wtedy okazuje? 9tyś za m2 a nie
                  żadne 6.
                  • zyski_na_papierze Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 11:21
                    Gość portalu: eetam napisał(a):

                    > Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest.
                    > są
                    > jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania ,sprzedawane za mniejsze
                    > pieniądze. Dzięki temu deweloper oferuje " mieszkania już od 6tyś".
                    > Gdy przeglądam oferty "promocji","taniejacych lokali", itp ,wybieram
                    > pietro,powierzchnie,sprawdzam na stronie internetowej położenie w
                    > budynku i wtedy dzwonię. Co się wtedy okazuje? 9tyś za m2 a nie
                    > żadne 6.

                    rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie było "od 9k" a jest
                    "od 6k".
                    • steady_at_najx Re: Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 11:31
                      > rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie było "od 9k" a jest
                      > "od 6k"

                      a te "niebeznadziejne" - "dawno sprzedane w tym etapie"
                    • Gość: eetam Re: Rzeczywistość przeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 13:04
                      rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie
                      było "od 9k" a jest
                      > "od 6k".
                      Napisz jeśli możesz co przecena tej kaszanki (jesli kosztowało
                      kiedyś 9k) znaczy dla potencjalnego nabywcy szukającego
                      mieszkania:rozkładowego, 2-3 pietrow 4 piętrowym z salonem od
                      zach,sypialnią od wsch, 70-80m2,strzeżonego ale bez żadnych płotów
                      (dopuszczalne wewnętrzne patio z zielenią i placem zabaw),w
                      sąsiedztwie zabudowania nie wyższe niż 4p (oczywiście też bez
                      żadnych płotów).ps miejscowości podwarszawskie odpadają
                      • zyski_na_papierze Re: Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 13:57
                        Gość portalu: eetam napisał(a):
                        > Napisz jeśli możesz co przecena tej kaszanki (jesli kosztowało
                        > kiedyś 9k) znaczy dla potencjalnego nabywcy szukającego
                        > mieszkania:rozkładowego, 2-3 pietrow 4 piętrowym z salonem od
                        > zach....

                        nie wiem czy to kaszanka. Popatrzyłeś w sufit, pomyślałeś, że to kaszanka,
                        następnie w to uwierzyłeś i teraz to męczysz. Ale to tak na marginesie.

                        Jeżeli ktoś jest potencjalnym nabywcą tego mieszkania, to dla niego to oznacza
                        ni mniej ni więcej tylko urealnioną, a nie przepompowaną, cenę :-P
                        A jeżeli ktoś nie jest potencjalnym nabywcą tego mieszkania ale generalnie jest
                        potencjalnym nabywcą tu i teraz, to.....1) powinien jednak brać przepompowane
                        ceny, na które go przeważnie i tak nie stać, w inwestycjach w których sprzedaż
                        stoi, bo inni developerzy nie podlegają tak jak Fadesa pod normalne prawa
                        rynkowe... euro i juro... eeeeee materiały...... uuuuuu autostrady..... itepe,
                        lub 2) przeczekać etap obrażania się developerów, i poczekać na decyzję prezesa
                        która zapewni im przychody
                      • Gość: expert Re: Rzeczywistość przeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 14:27
                        To brzmi jak niski Ursynow z betonowej plytki albo Stegny po wschodniej stronie
                        Sobieskiego. Tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz
                        • Gość: eetam do expert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 17:31
                          To brzmi jak niski Ursynow z betonowej plytki albo Stegny po
                          wschodniej stronie
                          > Sobieskiego. Tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz

                          Dzięki expert,ale chyba nie wspomniałem że codzi mi o nowe
                          budownictwo.Myślałem o MW i Żoliborzu nazywanym przemysłowym.
                          Zoliborz już odpada ze względu na ilość kondygnacji a w MW
                          mieszkania od osi królewskiej są strasznie drogie.
                    • Gość: . zyski - czy ty jesteś upośledzony? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 23:53
                      nie rozumiesz słowa pisanego i nie potrafisz ocenić związku
                      przyczynowo-skutkowego lub jego braku. Nigdzie nie było napisane, że to co było
                      po 9 teraz jest po 6. Są po 6, są i po 9 czy tam 11. Nie bij piany. Dobrze ktoś
                      napisał, że tymi kretyńskimi postami zaśmiecasz całe forum. NIe masz nic do
                      roboty, tylko przez całe dnie wklejać kretyńskie fragmenty ogłoszeń, artykułów,
                      własne idiotyczne i pozbawione sensu komentarze? Może weź się do roboty albo
                      zmień pracę.
                      • zyski_na_papierze Rzeczywistość przeczy ponownie 09.03.08, 00:23
                        Gość portalu: . napisał(a):
                        > nie rozumiesz słowa pisanego i nie potrafisz ocenić związku
                        > przyczynowo-skutkowego lub jego braku. Nigdzie nie było napisane,
                        > że to co było po 9 teraz jest po 6. Są po 6, są i po 9 czy tam 11.

                        odsyłam do rozpoczynającego ten wątek postu.
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=76592092
                        znajdziesz tam link do oferty tego developera:
                        Ostoja Wilanów, ul. Klimczaka
                        Warszawa, Wilanów
                        Fadesa Prokom Polska
                        Lokale od 49,00 m2 do 190,00 m2
                        Cena za m2: od 9 000 PLN <----------------
                  • Gość: rozklad??? Re: do zyski IP: 87.205.146.* 08.03.08, 13:12
                    > Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest. są
                    > jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania

                    cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład i lokalizacja. Tak samo jak
                    Białołęka. Jeżeli tam mają mieszkać biedniejsi to cena 6 tys za metr mieszkania
                    to na pewno żadna rewelacja jak na taką lokalizacje.
                    • Gość: eetam Re: do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 13:22
                      cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład

                      ????upss??? mam wrażenie ze nie rozumiesz pojęcia rozkład mieszkania
                      • Gość: July Re: do zyski IP: 87.205.146.* 08.03.08, 13:32
                        > cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład
                        > ????upss??? mam wrażenie ze nie rozumiesz pojęcia rozkład mieszkania

                        Wilanów może nie cały, ale 90% to przecież tereny rolne? i tam ledwie prąd jest
                        bo inne media nie dostępne praktycznie. Tak jak drogi dojazdowe do tych osiedli.
                        Wszędzie pola i błoto - nie jest tak?

                        Jak znajdziesz rozkładowe mieszkanie obok zlewni szamba to kupisz? No właśnie to
                        miałam na myśli, że praktycznie cały Wilanów jest nierozkładowy.
                        • Gość: eetam Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 17:20
                          Napisałaś że
                          " cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład "
                          potem
                          " miałam na myśli, że praktycznie cały Wilanów jest nierozkładowy"
                          Tzn że mylisz rozkład pomieszczeń z lokalizacją - to są dwa rózne
                          pojęcia.

                          Wilanów może nie cały, ale 90% to przecież tereny rolne? i tam
                          ledwie prąd jest
                          > bo inne media nie dostępne praktycznie. Tak jak drogi dojazdowe do
                          tych osiedli
                          > .
                          Ledwie jest prąd???? Zaniepokoiłaś mnie teraz. Tzn co zrobili z
                          innymi mediami? ZABRALI!!?? Mieszkający tam od 3 lat ludzie
                          przyznają że problemem jest brak bezpośredniego wyjazdu na
                          ul.Powsińską w stronę centrum,oraz brak infrastr.typu złobki sklepy
                          ale nie sądziłem że oni tam żyją bez mediów.

                        • Gość: . napisz jeszcze, gdzie na Wilanowie jest ta zlewnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 23:57
                          zmartwiłaś mnie, cały Wilanów bez gazu, prądu, kanalizacji, wodociągu...
                          Ciekawe. Terenów tzw. miasteczka to nawet nie chce mi się komentowac, ale zanim
                          napiszesz takie brednie o terenach po wschodniej stronie Przyczółkowej to proszę
                          przejdź się do dzielnicy i poproś o wyrys z mpzp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka