zyski_na_papierze 05.03.08, 15:35 tu jest za 9k/m2: www.apartamenty.pl/?p=68,561,1 a w dzisiejszej Wybiórczej na stronie 38 jest od 6k/m2? Jak tak dalej pójdzie, to może rzeczywiście ten popyt na wiosnę wróci... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jose Rodriguez Re: Ostoja Wilanów, było od 9000 jest od 6000 IP: *.gprs.plus.pl 05.03.08, 16:03 tu sa ceny typow mieszkan (nie wiem na ile to jest aktualne): www.ostojawilanow3.pl/houses.php a wiec z tego co jest: M2 CENA CENA/M2 34,54 230 142 6 663 47,14 318 216 6 750 68,76 574 625 8 357 92,46 680 767 7 363 127,24 1 094 757 8 604 53,71 577 206 10 747 81,43 763 340 9 374 91,68 871 221 9 503 109,80 952 192 8 672 185,69 2 212 765 11 916 a wiec ceny 6,6-11,9k/m2, srednio prawie 8,8k/m2. to tak dla scislosci ze ,,juz od 6000 zl/m2''. Zapewne w ten sposob sugeruja mozliwosc negocjacji, ceny juz nie sa takie sztywne jak pare mies temu - nie kupujesz, to spadaj, bo mamy kolejke chetnych. Tak, wiem, czepiam sie, ale podajmy pelniejszy obraz niz tylko haslo z reklamy. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze Re: Ostoja Wilanów, było od 9000 jest od 6000 05.03.08, 16:24 Gość portalu: Jose Rodriguez napisał(a): 1: > tu sa ceny typow mieszkan (nie wiem na ile to jest aktualne) 2: > ale podajmy pelniejszy obraz niz tylko haslo z reklamy. to się szum nazywa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E bijesz pianę, nic więcej, podnieca cię to? IP: *.warszawa.supermedia.pl 07.03.08, 18:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ee tam do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.08, 22:35 Może jednak pofatygujesz się i sprawdzisz jakie to mieszkania,tzn piętro, rozkład pomieszczeń, usytuowanie w budynku? Wyjdzie wtedy na to, że te mieszkania po 6tyś to zaden interes Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze Re: do zyski 07.03.08, 22:50 Gość portalu: ee tam napisał(a): > Może jednak pofatygujesz się i sprawdzisz jakie to mieszkania,tzn > piętro, rozkład pomieszczeń, usytuowanie w budynku? Wyjdzie wtedy na > to, że te mieszkania po 6tyś to zaden interes mieszkanie na Wilanowie po 6k to rzeczywiście żaden interes. Lepszy jednak niż to samo mieszkanie za 9k/m2 :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: do zyski IP: *.aster.pl 07.03.08, 23:50 hehe. lepsze na Białołęce za 7 k/m2 ;) Na osiedlu Derby ;-))) Gdzie Wilanów, a gdzie Białołęka ... hehehe. Bzdurki jakieś piszesz i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze gratuluję błyskawicznego obalenia własnej tezy 08.03.08, 00:02 nasilacie się. To chyba dobry znak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eetam Re: do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 11:06 mieszkanie na Wilanowie po 6k to rzeczywiście żaden interes. Lepszy jednak niż > to samo mieszkanie za 9k/m2 :-P Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest. są jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania ,sprzedawane za mniejsze pieniądze. Dzięki temu deweloper oferuje " mieszkania już od 6tyś". Gdy przeglądam oferty "promocji","taniejacych lokali", itp ,wybieram pietro,powierzchnie,sprawdzam na stronie internetowej położenie w budynku i wtedy dzwonię. Co się wtedy okazuje? 9tyś za m2 a nie żadne 6. Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 11:21 Gość portalu: eetam napisał(a): > Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest. > są > jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania ,sprzedawane za mniejsze > pieniądze. Dzięki temu deweloper oferuje " mieszkania już od 6tyś". > Gdy przeglądam oferty "promocji","taniejacych lokali", itp ,wybieram > pietro,powierzchnie,sprawdzam na stronie internetowej położenie w > budynku i wtedy dzwonię. Co się wtedy okazuje? 9tyś za m2 a nie > żadne 6. rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie było "od 9k" a jest "od 6k". Odpowiedz Link Zgłoś
steady_at_najx Re: Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 11:31 > rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie było "od 9k" a jest > "od 6k" a te "niebeznadziejne" - "dawno sprzedane w tym etapie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eetam Re: Rzeczywistość przeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 13:04 rozumiem, rozumiem. Te beznadziejnie rozlokowane mieszkanie było "od 9k" a jest > "od 6k". Napisz jeśli możesz co przecena tej kaszanki (jesli kosztowało kiedyś 9k) znaczy dla potencjalnego nabywcy szukającego mieszkania:rozkładowego, 2-3 pietrow 4 piętrowym z salonem od zach,sypialnią od wsch, 70-80m2,strzeżonego ale bez żadnych płotów (dopuszczalne wewnętrzne patio z zielenią i placem zabaw),w sąsiedztwie zabudowania nie wyższe niż 4p (oczywiście też bez żadnych płotów).ps miejscowości podwarszawskie odpadają Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze Re: Rzeczywistość przeczy 08.03.08, 13:57 Gość portalu: eetam napisał(a): > Napisz jeśli możesz co przecena tej kaszanki (jesli kosztowało > kiedyś 9k) znaczy dla potencjalnego nabywcy szukającego > mieszkania:rozkładowego, 2-3 pietrow 4 piętrowym z salonem od > zach.... nie wiem czy to kaszanka. Popatrzyłeś w sufit, pomyślałeś, że to kaszanka, następnie w to uwierzyłeś i teraz to męczysz. Ale to tak na marginesie. Jeżeli ktoś jest potencjalnym nabywcą tego mieszkania, to dla niego to oznacza ni mniej ni więcej tylko urealnioną, a nie przepompowaną, cenę :-P A jeżeli ktoś nie jest potencjalnym nabywcą tego mieszkania ale generalnie jest potencjalnym nabywcą tu i teraz, to.....1) powinien jednak brać przepompowane ceny, na które go przeważnie i tak nie stać, w inwestycjach w których sprzedaż stoi, bo inni developerzy nie podlegają tak jak Fadesa pod normalne prawa rynkowe... euro i juro... eeeeee materiały...... uuuuuu autostrady..... itepe, lub 2) przeczekać etap obrażania się developerów, i poczekać na decyzję prezesa która zapewni im przychody Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expert Re: Rzeczywistość przeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 14:27 To brzmi jak niski Ursynow z betonowej plytki albo Stegny po wschodniej stronie Sobieskiego. Tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eetam do expert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 17:31 To brzmi jak niski Ursynow z betonowej plytki albo Stegny po wschodniej stronie > Sobieskiego. Tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz Dzięki expert,ale chyba nie wspomniałem że codzi mi o nowe budownictwo.Myślałem o MW i Żoliborzu nazywanym przemysłowym. Zoliborz już odpada ze względu na ilość kondygnacji a w MW mieszkania od osi królewskiej są strasznie drogie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . zyski - czy ty jesteś upośledzony? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 23:53 nie rozumiesz słowa pisanego i nie potrafisz ocenić związku przyczynowo-skutkowego lub jego braku. Nigdzie nie było napisane, że to co było po 9 teraz jest po 6. Są po 6, są i po 9 czy tam 11. Nie bij piany. Dobrze ktoś napisał, że tymi kretyńskimi postami zaśmiecasz całe forum. NIe masz nic do roboty, tylko przez całe dnie wklejać kretyńskie fragmenty ogłoszeń, artykułów, własne idiotyczne i pozbawione sensu komentarze? Może weź się do roboty albo zmień pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
zyski_na_papierze Rzeczywistość przeczy ponownie 09.03.08, 00:23 Gość portalu: . napisał(a): > nie rozumiesz słowa pisanego i nie potrafisz ocenić związku > przyczynowo-skutkowego lub jego braku. Nigdzie nie było napisane, > że to co było po 9 teraz jest po 6. Są po 6, są i po 9 czy tam 11. odsyłam do rozpoczynającego ten wątek postu. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=76592092 znajdziesz tam link do oferty tego developera: Ostoja Wilanów, ul. Klimczaka Warszawa, Wilanów Fadesa Prokom Polska Lokale od 49,00 m2 do 190,00 m2 Cena za m2: od 9 000 PLN <---------------- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozklad??? Re: do zyski IP: 87.205.146.* 08.03.08, 13:12 > Albo nie rozumiesz albo udajesz ze nie rozumiesz.W każdej inwest. są > jakieś beznadziejnie rozlokowane mieszkania cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład i lokalizacja. Tak samo jak Białołęka. Jeżeli tam mają mieszkać biedniejsi to cena 6 tys za metr mieszkania to na pewno żadna rewelacja jak na taką lokalizacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eetam Re: do zyski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 13:22 cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład ????upss??? mam wrażenie ze nie rozumiesz pojęcia rozkład mieszkania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: July Re: do zyski IP: 87.205.146.* 08.03.08, 13:32 > cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład > ????upss??? mam wrażenie ze nie rozumiesz pojęcia rozkład mieszkania Wilanów może nie cały, ale 90% to przecież tereny rolne? i tam ledwie prąd jest bo inne media nie dostępne praktycznie. Tak jak drogi dojazdowe do tych osiedli. Wszędzie pola i błoto - nie jest tak? Jak znajdziesz rozkładowe mieszkanie obok zlewni szamba to kupisz? No właśnie to miałam na myśli, że praktycznie cały Wilanów jest nierozkładowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eetam Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 17:20 Napisałaś że " cały Wilanów to jeden wielki beznadziejny rozkład " potem " miałam na myśli, że praktycznie cały Wilanów jest nierozkładowy" Tzn że mylisz rozkład pomieszczeń z lokalizacją - to są dwa rózne pojęcia. Wilanów może nie cały, ale 90% to przecież tereny rolne? i tam ledwie prąd jest > bo inne media nie dostępne praktycznie. Tak jak drogi dojazdowe do tych osiedli > . Ledwie jest prąd???? Zaniepokoiłaś mnie teraz. Tzn co zrobili z innymi mediami? ZABRALI!!?? Mieszkający tam od 3 lat ludzie przyznają że problemem jest brak bezpośredniego wyjazdu na ul.Powsińską w stronę centrum,oraz brak infrastr.typu złobki sklepy ale nie sądziłem że oni tam żyją bez mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . napisz jeszcze, gdzie na Wilanowie jest ta zlewnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 23:57 zmartwiłaś mnie, cały Wilanów bez gazu, prądu, kanalizacji, wodociągu... Ciekawe. Terenów tzw. miasteczka to nawet nie chce mi się komentowac, ale zanim napiszesz takie brednie o terenach po wschodniej stronie Przyczółkowej to proszę przejdź się do dzielnicy i poproś o wyrys z mpzp. Odpowiedz Link Zgłoś