11.09.08, 14:45
sporo buduje się na Targówku. Może są na forum znawcy regionu,
którzy mogą coś o nim powiedziec, polecić jakąś konkretną okolicę
lub odradzić. ciekawym jak jest z bezpieczeństwem na Targówku.
Obserwuj wątek
    • troll_bambol Re: targowek 11.09.08, 14:49
      Zalety: ma klimat, dobry dojazd, dobra infrastruktura, to już nie
      jest ten Targówek z czasów co wysiedlali Balcerka na Ursynów. Wady:
      nie stwierdzono. Unikałbym tylko starych zaniedbanych kamienic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka