Gość: Wibor
IP: *.adsl.inetia.pl
07.10.08, 22:27
Witam,
coś mi się wydaje, że nasz wiborek może polecieć w górę ładnych parę pkt pct w
górę.
Stawiam, że w ciągu 3 miesięcy przekroczy poziom 8,5% :)
Będzie to konsekwencja kryzysu na rynkach finansowych.
Konsekwencją dla banków będą duuuuże straty kredytowe i pomoc naszego rządu.
Stawiam flaszkę - ktoś wchodzi?