Dodaj do ulubionych

Zaklady na WIBOR

IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 22:27
Witam,

coś mi się wydaje, że nasz wiborek może polecieć w górę ładnych parę pkt pct w
górę.

Stawiam, że w ciągu 3 miesięcy przekroczy poziom 8,5% :)

Będzie to konsekwencja kryzysu na rynkach finansowych.

Konsekwencją dla banków będą duuuuże straty kredytowe i pomoc naszego rządu.

Stawiam flaszkę - ktoś wchodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: LIBOR Re: Zaklady na WIBOR IP: *.spray.net.pl 07.10.08, 22:31
      Podbijam i stawiam 2!
      Bedzie masakra jakiej nikt jeszcze nie widzial...

      stooq.com/q/?s=s%26p500&c=5y&t=l&a=lg&b=1
      • Gość: Wibor Re: Zaklady na WIBOR IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 22:42
        To ile stawiasz bo ja WIBOR 3M na 8,5% i rata kredyty hipotecznego o 30% w górę
        w ciągu 2 miesięcy.
        • Gość: Wibor Re: Zaklady na WIBOR IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 22:46
          Nasz WIG20 jakoś za mocno stoi, coś mi się wydaje, że nadrobi z nawiązką bo dziś
          poleciał tylko 1,42% w dół a USA > 5% o innych indeksach MISiów nie mówię bo to
          śmieciowe, niespecjalnie płynne spółeczki

          Ile jutro? -6%? :)
    • joserodriguez Re: Zaklady na WIBOR 08.10.08, 11:55
      czyli co, na wszystkie frasy do 3x6 masz bid po 8,50%? o stary,
      YOURS ALL, UR SIZE IS MY SIZE, CAN DO MORE itd itp....

      to moze na rok na trojkach tez masz 8,50 bid? z przyjemnoscia URS...
    • mufffa Re: Zaklady na WIBOR 08.10.08, 19:57
      co z tego? jednocześnie podniosą min. wkład własny i gołodupców z
      bandy steapiego i tak nie będzie stać nawet na komórkę...
      • gord_gekko Re: Zaklady na WIBOR 11.10.08, 15:52
        Tak na marginesie wole wirtualna sportowa gielde w dzisiejszych czasach
        www.oneseason.com

        dopiero powstala wiec akcje sa tanie... warto sprobowac... moze sie przemnozyc
        przynajmniej kilkukrotnie w najblizszych miesiacach

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka