Dodaj do ulubionych

Uwaga na dom development

IP: *.sasiedzi.pl 30.11.03, 14:55
Trzymajcie się z dala od p. B. Stasiaka.
Gościu kłamie w żywe oczy.
Powiedział nam że za 2 dni podpisujemy umowę.
Mamy już przyznany kredyt. Wpłacamy więc pieniądze (5%wymagane w dniu
podpisania umowy-które trzymali 3 miechy ).
Po 2 dniach okazuje się że bank nie wyrobił się z dokumentami.
I taka sytuacja trwała 3 miesiące. A to bank, a to
kupony na kuchnie, a to trzeba zaświadczenia o zarobkach donieść zawsze coś
było nie tak. W końcu zadzwoniłem do banku a tam okazało się że mój wniosek
o kredyt nie wpłynął. FIRMA przyznała się do swoich błędów. Pieniądze nam
zwrócono.
Obserwuj wątek
    • Gość: DrSky Re: Uwaga na dom development IP: *.acn.waw.pl 30.11.03, 16:50
      Hm... A nie mogłeś po prostu zadzwonić do szefa handlowców i złożyć skargę?
      Jeśli faktycznie tak postępował, to raczej szybciutko powininen wylecieć z
      roboty. Ja handlowca zmieniałem 2 razy...

W każdej firmie znajdą się ludzie niekompetentni... Jednak jeśli nie dasz takiej
      firmie informacji zwrotnej o poczynaniach pajaca, który Cię olewa, ignoruje, ma
      w d. - to sam sobie robisz krzywdę. Dopiero brak reakcji na takie sygnały jest o
      wiele bardziej niepokojący.
    • Gość: Cassandra Re: Uwaga na dom development IP: *.chello.pl 30.11.03, 17:38
      ale mnie wystraszyłeś! jestem umówiona na spotkanie z p. Stasiakiem na środę,
      zależy mi bardzo na szybkim kupnie mieszkania, ale już jestem nastawiona na
      porażkę, napiszcie mi jak to naprawdę wygląda z tym handlowcem a jak powinno
      naprawdę wyglądać. Chcę wziąć kredyt na 2/5 kosztów. Jaka jest pierwsza wpłata,
      ile czasu czeka się na kredyt i czy łatwo go uzyskać i z jakim bankiem
      współpracują). Czy książeczka mieszkaniowa może iść na początek jako wpłata
      własna przy podpisaniu umowy? Kiedy są następne wpłaty? Napiszcie mi jeśli to
      nie problem to będę wiedziała jak to wygląda.
      • Gość: Seblop Re: Uwaga na dom development IP: *.sasiedzi.pl 30.11.03, 18:06
        Zawinił DD. Kierownik działu sprzedaży stwierdził że wina leży po stronie p.
        Stasiaka. Podobno ma wylecieć ale ile w tym prawdy?
        Jeżeli coś Stasiak obieca bierzcie to na piśmie razem z pieczątkami. ZA każde
        opóźnienie żądajcie dodtkowe bonusy. np wiecej na kuchnie. Można wywalczyc do
        10 %. Jeżeli czujecie się oszukani proście o spotkanie z kierownictwem. On to
        będzie chciał odwlec na za 2 -3 dni ale i tak sie spotykajcie. Proście o
        kontakt do banku. Ja go po wielu ządaniach dostałem. Kredyt jest rozpatrywany
        około tygodnia, a nie tak jak mówi Stasiak 2 dni.
        • Gość: Mag Re: Uwaga na dom development IP: 213.241.33.* 02.12.03, 08:19
          Ja nie miałam żadnych problemów z DD i załatwieniem kredytu - w niecały tydzień
          miałam decyzję o przyznaniu i dopiero wtedy wpłaciłam wkład własny. Moim
          handlowecem była pani Marta Sasim - polecam, ta osoba szybko i sprawnie
          załatwiła wszystko co trzeba, chciałam uzyskać kontakt to baku - nie było
          żadnego problemu, sama dzwoniła do mnie i informowała na bieżąco, nie musiałam
          się o nic dopraszać.
    • Gość: Rafał Re: Uwaga na dom development IP: *.156.182.166.dynamic.ip.euron.pl 12.02.14, 10:58
      Dom Development jest nierzetelnym kontrahentem. Należy uważać i przestrzegam wszystkich podwykonawców, gdyż firma obiecuje różne rzeczy jednak w praktyce wychodzi zupełnie inaczej. Są to zwyczajni oszuści!!! Na budowach w Warszawie tj: osiedle Debry II, Klasyków 14 i Młyny Królewskie po upadłości generalnego wykonawcy firmy Henpol proponują wykonawcom spłatę jedynie 50 % długu, a zgodnie z ustawą o solidarnej odpowiedzialności powinni zapłacić 100 %. Jeszcze raz przestrzegam i unikajcie budów, na których inwestorem jest Dom Development bo w przypadku problemów z wypłacalnością Generalnego Wykonawcy na pewno wam nie zapłacą.
    • m-yc3 Re: Uwaga na dom development 19.03.15, 11:49
      Uwaga na ROBYG!!! III etap Young City Bemowo odbiór mieszkania był w grudniu, zaraz koniec marca, a w mieszkaniu nadal nie ma prądu. Okazuje się jednak, że ROBYG TO NIERZETELNY deweloper i dba tylko o wyniki sprzedaży. Mieszkania wykończone, a i tak nie można w nich mieszkać, no chyba że ze świeczką. Jakiś koszmar!!!!!!!!! Nikt nic nie wie, ciągle sprzeczne informacje, każdy mówi co innego i termin montażu liczników przesuwany był już milion razy! A miało być tak pięknie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka