calineczka29
23.03.05, 18:00
Witam mam prosbę.Trzy tyg temu przeprowadziłam się do
Warszawy.Jestem w 5 miesiącu ciąży.Niestety mój dotychczas prowadzący
Moją ciąże lekarz został 400 km od Warszawy.i raczej dalsze
prowadzenie ciązy p-rzez tego lekarza odpada.Mam więc wielką prośbę
czy ktos może polecic Mi dobrego lekarza ginekologa w
Warszawie.prosze o namiary w charakterze numeru tel.Bede bardzo
wdzięczna.Pozdrawiam Wszystkich.