karolla2
07.06.05, 10:41
Witajcie!!
Wczoraj zrobiłam sobie test ciążowy, wiem że próby powinno robić sie rano,
ale wiecie nie mogłam się doczekać wyniku!!! Miesiączkę powinnam dostć 1-2
czerwca więc parę dni temu!! Na teściku pojawiły się dwie kreseczki-czyli
ciąża!!! Powiedźcie mi czy powinnam za 1-2 tyg powtórzyć teścik, chce mieć
pewność,ale i tak już strasznie się cieszę!! Wiem że czasem babeczka jest w
ciaży a wynik jest negatywny, czy może być sytuacja odwrotna? CZyli wynik
jest pozytywny ale nie ma ciąży??? Pozdrawiam