Dodaj do ulubionych

Test ciążowy

07.06.05, 10:41
Witajcie!!
Wczoraj zrobiłam sobie test ciążowy, wiem że próby powinno robić sie rano,
ale wiecie nie mogłam się doczekać wyniku!!! Miesiączkę powinnam dostć 1-2
czerwca więc parę dni temu!! Na teściku pojawiły się dwie kreseczki-czyli
ciąża!!! Powiedźcie mi czy powinnam za 1-2 tyg powtórzyć teścik, chce mieć
pewność,ale i tak już strasznie się cieszę!! Wiem że czasem babeczka jest w
ciaży a wynik jest negatywny, czy może być sytuacja odwrotna? CZyli wynik
jest pozytywny ale nie ma ciąży??? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • oska82 Re: Test ciążowy 07.06.05, 10:50
      Witaj!
      Myślę że twój test pokazał to co powinien, a tak naprawde to chyba nie
      koniecznie trzeba robic go rano. Ja test robiłam 3 miesiące temu ale pamiętam
      że zrobiłam go po południu a i tak sie nie pomylił, myślę że najlepiej zrobisz
      jak poprostu pójdziesz do lekarza wtedy będziesz pewna na 100%. Ale z góry
      gratuluje!!!!
      • karolla2 Re: Test ciążowy 07.06.05, 10:55
        ... dzięki serdeczne ! rozmawiałam z moją teściową, która powiedziała, że do
        lekarza powinnam pójść w 6-8 tyg ciąży,wyliczyłam sobie, że do zapłodnienia
        doszło w połowie maja wiec niedługo będzie już miesiąc!! Mój mąż wraca z
        delegacji za kilka dni do domku i chciałabym mieć pewność że bedzie dzidzia,
        wiadomo muszę coś przygotować na tą okazję :)!!! Mam nadzieję że małe ziarenko
        jest juz w moim brzuszku!!!
        • kokons Re: Test ciążowy 08.06.05, 20:26
          Nie ma sensu powtarzac testu lepiej isc do ginekologa i nie musisz czekac do 8
          tygodnia , 5 jest juz odpowiedni. Teraz najwazniejsza jest radosc i koniecznie
          zazywaj kwas foliwy, bo jest najwazniejszy do 7 tyg! - i wlasnie dla takich
          informacji lepiej pojsc do lekarza wczesniej. A moze poczekasz na meza i
          pojdziecie razem do ginekologa - najcudowniejsza niespodzianka jest bowiem
          zobaczenie chocby kilkuminimetrowego dziecka na monitorze USG!:)
          Gratuluje i zycze dobrego samopoczucia!
          Acha, no i najedz sie w tym roku owocow a zwlaszcza truskawek bo w przyszlym
          roku jak bedziesz karmic na wszystkie te pysznosci mamy szlaban!
    • abneptis GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.05, 11:07
      sytyacje odwrotne sie nie zdarzaja:)
      A ja Ci moge tylko GRATULOWAĆ!!!!!!!!!!!

      -----------------
      Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną, potem szaloną gospodynią, a na końcu
      starą wariatką :)
      • karolla2 Re: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.05, 11:15
        Dzięki serdeczne!!! Cieszę się na maksa!!!
    • michalina761 Re: Test ciążowy 08.06.05, 21:13
      Gratulujemy nowozafasolkowanej Mamie !!!
      Dbaj o siebie, bądź ostrożna i zdrowo się odżywiaj.

      Ale ten leci........
      A oto nasz ukochany Maluch:
      oneintheoven.net/preg/ticker.24703.png
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka