wolf2007 26.08.07, 19:49 a moze by utworzyc nowe forum kalisza np o nazwie sport lub cos w tym stylu gdzie mozna by podyskutowac o sporcie z naszego regionu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 19:57 Żeby stworzyć nowe podforum "Sport", takie jak "Calisiana" czy "Galeria", muszą się toczyć liczne dyskusje na tematy sportowe na forum ogólne, w przeciwnym wypadku administracja odmówi. Otwieranie nowych podforów to zresztą bardziej skomplikowana sprawa i trzeba się było mocno nagimnastykować, by je utworzyć i utrzymać - obu naszym podforom groziło zamknięcie z powodu małego zainteresowania. Na szczęście ostatnio jest znacznie lepiej, ale i tak nie na tyle, byśmy uzyskali przywilej w postaci nowego podforum. Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:12 to jak funkcjonuje jeszcze np forum ostrzeszowa ktore ma tylko 117 postow? a np forum kola ma tylko troche wiecej niz nasza galeria.a konin i leszno? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:30 Mówimy o podforach będących częściami forów miejskich, a nie głównych forach miejskich (chociaż martwych jak np. ostrzeszowskie). Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:37 czyli konkretnie co trzeba zrobiczeby takie forum powstalo. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:40 Pisałem już o tym wyżej - przede wszystkim musi się toczyć wiele dyskusji na tematy sportu w regionie, tak by pokazać administracji, że warto oddzielić te liczne wątki od dyskusji ogólnych i otworzyć dla nich nowe podforum. Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:42 no tak ale ile to jest to "wiele". Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszman Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:50 Ciekawy pomysł fajnie było by pogadać o sporcie z regionu,albo polskich piłkarzach.Księstwo ma racje łatwo nie będzie są fora o siatkarkach i piłkarzach sam zresztą jestem zarejestrowany na forum siatkarek.Ale ja zpewnoscią bym na tym forum bywał czesto Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:55 Skoro tak, to rozkręcajcie obaj tematy - może wasza aktywność przyciągnie kolejne osoby, a wtedy droga do nowego podforum będzie otwarta. ps.ale to ma być sport w Kaliszu (regionie), a nie dyskusje ogólnosportowe (chyba, że pośrednio wiązałyby się z Kaliszem). Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:53 Trudno powiedzieć, wszystko zależy od administracji, ale najważniejsze jest to, by tematy były popularne, no i żeby regularnie pojawiały nowe. Tak na marginesie - popatrz jak to wygląda w Calisianach - na początku numerowaliśmy każdy nowy wątek: "Calisiana (1) - xxxx". Podobnie robiliśmy z wątkami o aglomeracji kaliskiej, ale administracja nie wyraziła zgody na to podforum obawiając się, że wchłonęlibyśmy/dublowalibyśmy forum miejskie Ostrowa. Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:56 no to zalozmy nowy post o sporcie i piszmy "ile wlezie" :) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:57 Do dzieła zatem. Przypominam tylko, że ma to mieć związek ze sportem kaliskim. Spam zabroniony! Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:59 no tak zrobimy sport z kalisza i najblizszego regionu zeby nie bylo ze tylko o nas jest mowa.czekam na wsparcie Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszman Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 21:23 Większosc forumowiczów to faceci a wiadomo ze większość facetów interesuje się sportem.Przecież mamy w Kaliszu siatkówke,sporty wodne no i Calisia gra w IV lidze,moze to nie wiele,ale zawsze coś Odpowiedz Link Zgłoś
wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 21:25 dokladnie dlatego dobrze byloby miec nowe forum. Odpowiedz Link Zgłoś