Dodaj do ulubionych

nowe forum kalisza

26.08.07, 19:49
a moze by utworzyc nowe forum kalisza np o nazwie sport lub cos w tym stylu
gdzie mozna by podyskutowac o sporcie z naszego regionu.
Obserwuj wątek
    • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 19:57
      Żeby stworzyć nowe podforum "Sport", takie jak "Calisiana" czy "Galeria", muszą
      się toczyć liczne dyskusje na tematy sportowe na forum ogólne, w przeciwnym
      wypadku administracja odmówi. Otwieranie nowych podforów to zresztą bardziej
      skomplikowana sprawa i trzeba się było mocno nagimnastykować, by je utworzyć i
      utrzymać - obu naszym podforom groziło zamknięcie z powodu małego
      zainteresowania. Na szczęście ostatnio jest znacznie lepiej, ale i tak nie na
      tyle, byśmy uzyskali przywilej w postaci nowego podforum.
      • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:12
        to jak funkcjonuje jeszcze np forum ostrzeszowa ktore ma tylko 117 postow? a np
        forum kola ma tylko troche wiecej niz nasza galeria.a konin i leszno?
        • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:30
          Mówimy o podforach będących częściami forów miejskich, a nie głównych forach
          miejskich (chociaż martwych jak np. ostrzeszowskie).
          • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:37
            czyli konkretnie co trzeba zrobiczeby takie forum powstalo.
            • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:40
              Pisałem już o tym wyżej - przede wszystkim musi się toczyć wiele dyskusji na
              tematy sportu w regionie, tak by pokazać administracji, że warto oddzielić te
              liczne wątki od dyskusji ogólnych i otworzyć dla nich nowe podforum.
              • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:42
                no tak ale ile to jest to "wiele".
                • kaliszman Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:50
                  Ciekawy pomysł fajnie było by pogadać o sporcie z regionu,albo
                  polskich piłkarzach.Księstwo ma racje łatwo nie będzie są fora o
                  siatkarkach i piłkarzach sam zresztą jestem zarejestrowany na forum
                  siatkarek.Ale ja zpewnoscią bym na tym forum bywał czesto
                  • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:55
                    Skoro tak, to rozkręcajcie obaj tematy - może wasza aktywność przyciągnie
                    kolejne osoby, a wtedy droga do nowego podforum będzie otwarta.

                    ps.ale to ma być sport w Kaliszu (regionie), a nie dyskusje ogólnosportowe
                    (chyba, że pośrednio wiązałyby się z Kaliszem).
                • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:53
                  Trudno powiedzieć, wszystko zależy od administracji, ale najważniejsze jest to,
                  by tematy były popularne, no i żeby regularnie pojawiały nowe. Tak na marginesie
                  - popatrz jak to wygląda w Calisianach - na początku numerowaliśmy każdy nowy
                  wątek: "Calisiana (1) - xxxx". Podobnie robiliśmy z wątkami o aglomeracji
                  kaliskiej, ale administracja nie wyraziła zgody na to podforum obawiając się, że
                  wchłonęlibyśmy/dublowalibyśmy forum miejskie Ostrowa.
                  • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:56
                    no to zalozmy nowy post o sporcie i piszmy "ile wlezie" :)
                    • ksiestwokaliskie Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:57
                      Do dzieła zatem. Przypominam tylko, że ma to mieć związek ze sportem kaliskim.
                      Spam zabroniony!
                      • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 20:59
                        no tak zrobimy sport z kalisza i najblizszego regionu zeby nie bylo ze tylko o
                        nas jest mowa.czekam na wsparcie
                        • kaliszman Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 21:23
                          Większosc forumowiczów to faceci a wiadomo ze większość facetów
                          interesuje się sportem.Przecież mamy w Kaliszu siatkówke,sporty
                          wodne no i Calisia gra w IV lidze,moze to nie wiele,ale zawsze coś
                          • wolf2007 Re: nowe forum kalisza 26.08.07, 21:25
                            dokladnie dlatego dobrze byloby miec nowe forum.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka