30.11.07, 23:15
W najbliższą niedzile Winiary Bakalland Kalisz zmierzy się z
Farmutilem Piła.
Kalisz 3-0 Piła.
Obserwuj wątek
                • Gość: kaliszman Re: Klasyk IP: *.kalisz.mm.pl 20.01.08, 13:02
                  Panowie to jest wątek poswięcony siatkówce,ale sam z chęcią bym
                  poszadł na mecz z Lechem.A po wygranej,no cóz trzeba by było to
                  oblać.
                  A co do klasyka to jeszcze można zaliczyć mecze z BKS Bielsko-
                  Biała.Wiem,że podczas półfinałów w Kaliszu Hala Winiary pękała w
                  szwach,a atmosfera na meczu była niesamowita.
              • wolf2007 Re: Klasyk 20.01.08, 14:46
                etam z jakims tam lechem wyobrazcie sobie mecz kks - gornik zabrze albo kks -
                legia warszawa lub kks - wisla krakow to bylo by to
                  • wolf2007 Re: Klasyk 22.01.08, 13:16
                    hehe no tak ale tamatem postow jest slowo klasyk a nie derby.klasykiem jest np
                    mecz legia widzew przez kilka lat bylo to tzw derby polski. teraz takie derby to
                    sa miedzy legia i wisla.wiec nawet slowo derby nie oznacza regionu czy
                    miasta.ale fakt ze fajnie gdyby porzadnie sie zajeli sprawami pilki w kaliszu
            • wolf2007 Re: Klasyk 20.01.08, 14:45
              no to ja wiem ale nie da sie porownac obu sportow.mecze grupowe polakow na ms
              ogladalo wiecej ludzi niz final w siatce. rozgrywki ligowe na calym swiecie
              wzbudzaja ogromne emocje a 99% ludzi w polsce ma gdzies czy mistrzem ligi
              siatkarskiej bedzie bot czy inne wynalazki. pozatym ciezko moic ze 4 tys widzow
              to sa tlumy.na hale to moze i sa tlumy ale na pilke to jest zero.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka