04.06.04, 20:53
A co w przypadku gdy Saturn jest 14 stopni pod ascendentem w rx urodz. a w
tranzycie przemierza właśnie mniej lub bardziej radośnie 12 dom ?
CZy osłabiona droga pod góre 1 cwiartki rozpocznie sie po przejściu przez asc
czy w koniunkcji z urodzeniowym saturnem?BO mnie juz jest gorąco na sama
myśl!
Obserwuj wątek
    • anahella Re: :) 04.06.04, 22:33
      Dla mnie to jest tak:

      Saturn tranzytujacy XII - "oj, jaka ja jestem biedna i nieszczescliwa"
      Sarurn tranzytujacy I - "pouzalalam sie nad soba, czas wziac sie w garsc"
    • aarvedui Re: :) 05.06.04, 14:20
      czupurna napisała:

      > A co w przypadku gdy Saturn jest 14 stopni pod ascendentem w rx urodz. a w
      > tranzycie przemierza właśnie mniej lub bardziej radośnie 12 dom ?
      > CZy osłabiona droga pod góre 1 cwiartki rozpocznie sie po przejściu przez asc
      > czy w koniunkcji z urodzeniowym saturnem?BO mnie juz jest gorąco na sama
      > myśl!
      ostrożnie.jeśli masz dokładnie wyliczony asc,to można zakładać,że kiedy saturn
      będzie dochodził do asc będzie się już działo.ciężko jest zauważyć takie zmiany
      z dnia na dzień,a raczej z perspektywy miesięcy.to jak kształtowanie się świata
      z chaosusmile XII to chaos a I i ASC to narodziny.do 3ch stopni do asc od XII
      można już będzie coś zauważyć na pewno.
      poza tym jak saturn będzie w I to schudnieszsmile
      powyższe zależy oczywiście od sytuacji natywnikowo-progresyjnej smile
    • zaden1 Re: :) 05.06.04, 15:56
      a wiesz znam kogos takiego , miota sie teraz sam ze soba.. To czasem bywa
      okres podumania nad samym soba , niemusi sie zaraz dziec wielka sprawa
      wydarzeniowa tylko wlasnie w podswiadomosci .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka