Dodaj do ulubionych

Dobra Wróżka - Wrocław

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.07, 16:40
Mam pytanie zna ktoś we wrocławiu dobra, godna polecenia wróżke?
Obserwuj wątek
    • Gość: basik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 17.07.07, 12:07
      niestety, Samanty juz nie ma we wrocłaiu, nad czym boleję. Ale just fajny Pan -
      Emil. Jestem zadowolona.
      • Gość: gość Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.as.kn.pl 01.08.07, 00:21
        MOja koleżanka była u emila rok temu i właściwie to nic jej się nie sprawdziło,
        ale potwierdza że Emil jest fajny.
        • Gość: basik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 02.08.07, 13:36
          u Emila w Leśnicy?
          mi sie sprawdziło ok. 80%. Na resztę czekam...
          • Gość: Iwona Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 212.76.37.* 02.08.07, 17:02
            moja szwagierka chodzi już długo do tej wróżki www.tarot78.pl została
            jej polecona przez siostrę, a siostrze szwagierki, poleciła jej narzeczona jej
            brata.
            • Gość: Mimka18 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.04.08, 14:35
              słuchaj mogłabyś powiedzieć coś wiecej. Tzn. jak wrażenia, czy
              rzeczywiście były rzeczy, które się sprawdziły?
            • Gość: Monia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:22
              Ta wróżka-nogdy mi i znajomych mówi same czarne rzeczy, jest
              niewyrozumiała, nic się nie sprawdza Nie polecam Ma na imię
              Bogumiła... szkoda czasu Najlepsza jest Basia z Hallera Polecam w
              100%
              • Gość: monia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.tktelekom.pl 16.02.09, 10:54
                Hey musze sprostowac swoje zdanie na temat Basi z Hallera.
                Kompletnie nic sie nie sprawdzilo i nie ma szans na sprawdzenie,
                jest na odwrot, troche lipa.
                • martix81 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 20.02.09, 15:55
                  Ja obawiam się, że będę miała to samo. Powiedziała mi to co chciałam usłyszeć. W
                  dodatku 2 razy w ciągu 3 miesięcy, słowo w słowo to samo. Najlepsze jest to, że
                  potwierdziła ją Maria z Lelewela. Obie mają tą samą wersję. Niestety przestaję
                  już w to wierzyć. Niby wszystko ma się dopiero rozstrzygnąć w ciągu najbliższych
                  dwóch miesięcy ale ja raczej nie widzę na to szans. Jakby wszystko w odwrotną
                  stronę szło.
                  • Gość: mona Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 13:57
                    jesli chodzi o Pania Marie z lelewela to moja i mojej przyjaciołki wrozba sie nie sprawdziła z zadnym procencie mowiła tez o mojej isostrze i tez lipa...nie wiem dlaczego
                    • Gość: babs30 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 194.73.118.* 19.03.11, 14:28
                      Pani Maria z Lelewela to pomylila sie z zawodem, kasuje 100zl za niby godzine, ale konczy w 40 min, nic sie nie sprawdza, bylam 2 razy, moja siotra tez i przyjaciolka, wszystkie uwazja to samo. Naciagaczka pieniedzy.
                      • Gość: Dotka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.finemedia.pl 24.03.11, 23:01
                        Mnie los zaprowadził do wróżki Agnieszki i nie pomyliłam się. Byłam wcześniej u p. Bogumiły. ale rozmowa z nią to pomyłka, najpierw wyciąga informacje, a potem próbuje coś wywróżyć. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna, chce pomóc jednocześnie trafnie czytając z kart to co dotyczy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Od czerwca zeszłego roku odwiedziłam ja wielokrotnie i nawet pomimo,że czasem miałam swoje zdanie i wydawało mi się,że będzie inaczej, jednak w większości wychodziło na to co powiedziała p. Agnieszka. Gorąco polecam, nie tylko jako wróżkę, trafnie przewidującą to co się zdarzy, ale także przy pomocy kart jest w stanie pomóc odwrócić bieg pewnych rzeczy i świetnie doradzić. Według mnie sprawdzalność jest na 90%, te 10% to to, co sama chciałam zmienić. Jest dostępna prawie zawsze i zależy jej by pomóc rozwiązać każdy problem. Jeśli jesteś na fatalnym zakręcie życiowym ,to jest to osoba, która na pewno Ci pomoże.
                        • Gość: nina Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.vectranet.pl 11.04.11, 12:32
                          Byłam u p. Agnieszki, bardzo trafnie scharakteryzowała mnie, osoby, o które pytałam, obecne życie. Czy sprawdzi się przewidziana przez nią przyszłość? Nie wiem, to już pokaże tylko czas...

Pani Agnieszka jest otwarta, bezpośrednia, żywiołowa, bardzo dosadna w języku, ale też ciepła i równa babka. Nie żałuję, że do niej poszłam. Pokazała mi wiele aspektów mojej obecnej sytuacji niczym psychoterapeutka i ta rozmowa uświadomiła mi, na czym stoję. Tego mi było trzeba, nie bacząc już, czy przepowiednia z kart się sprawdzi.
                          • Gość: iwona Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.209.38.84.otvk.pl 08.03.12, 18:45
                            witam czy wysłałby mi Pani na moj adres, kontakt do wrózki Agnieszki?; iwka2982@wp.pl
                            bardzo prosze
                            • suszi80 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 30.01.16, 21:28
                              A gdzie można ją znaleźć? Chodziłam do Mari z lelewela i jestem w szoku ze są takie opinie, mi się sprawdziło, prześlij namiar na p.Agnieszke suszi80@o2.pl
                          • mersom Re: Dobra Wróżka - Wrocław 10.10.16, 20:56
                            No a ile zabulilas ?
                        • Gość: smutna Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetia.net.pl 22.04.13, 16:42
                          a gdzie ta pani agnieszka przyjmuje?
                          • Gość: gosc Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 10:27
                            dobre wrózki tylko w bajkach
                        • Gość: adam Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 21:05
                          moze podasz nr tel do niej
                          • Gość: klientka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.play-internet.pl 25.03.14, 00:07
                            do Adama www.wrozkaagnieszka.pl
                            • suszi80 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 30.01.16, 21:29
                              Ta strona nie działa, mogę prosić jakiś namiar, suszi80@o2.pl
              • Gość: monika Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 79.110.195.* 30.03.09, 12:21
                czesc czy moze ktos podac mi adres do dobrej wrozki ?? mieszkam we wroclawiu
                najlepiej wlasnie z wroclawia pozdrawiam ...;)
                • Gość: iwka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 89.171.197.* 03.04.09, 10:07
                  hej,

mam pytanie , znalazłas juz jakąś wróżke dobra z Wrocka ??? tez poszukuję ,
                  jesli masz namiary proszę o info na mail: iwkablond@poczta.onet.pl

pozdrawiam
                  Iwona
                  • Gość: Aniaa Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.centertel.pl 17.06.09, 18:17
                    prosze o adres lub numer do dobrej wróżki we Wrocławiu, moj e-mail:
                    aniaach@vp.pl lub gg: 2765638. Z góry bardzo dziękuję :)
                    • Gość: monisia Pani Maria z Lelewela IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 25.06.09, 23:20
                      Proszę nie mylić Pani Marii z Lelewela z wróżką z Pl. Legionów.
                      Wróżka Maria przyjmuje przy Lelewela 15. Przede wszystkim przekazuje
                      trafne informacje, przy tym nie zadaje żadnych pytań. Myślę, iż tak
                      naprawdę nie potrzebuje kart, moim zdaniem ma dar jasnowidzenia.
                      Niewątpliwie warto skorzystać z jej wizji, wróżba kosztuje 100zł. Z
                      drugiej strony należy pamiętać, że nawet najlepsza wróżka nie
                      rozwiąze za nas problemów, może podpowiedzieć, zasugerować... Jeśli
                      jednak potrzebujecie potwierdzenia słuszności swych racji (jak ja),
                      szczerze polecam. O drugiej pani nie słyszałam, więc się nie
                      wypowiadam.
                      • Gość: tralalaa Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.06.09, 11:02
                        tak tak, oczywiście.
                        Pieknie mówi, dużo pyta, dar może i ma jakiś ma, ale kłamie jak
                        najęta i NIC SIĘ NIE SPRAWDZA. Szkoda kasy, lepiej za stówę iść
                        sobie kieckę lub kiążkę kupić.
                        • Gość: monisia Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.09, 17:14
                          Odnośnie pani Marii z Lelewela wypowiedziałam się we własnym imieniu. Jestem
                          zadowolona, wróżba spełniła się niemal w 100%, jedynie z małym przesunięciem
                          czasowym. Chętnie jednak przeczytam opinie innych osób, które jakiś czas temu
                          odwiedziły p.Marię.
                          A może jest ktoś lepszy, godny polecenia?.....
                          • Gość: tralalal Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.06.09, 18:11
                            Ciekawe, monisu, co ci sie tak bardzo posprawdzało?
                            mi, mimo dużych pieniedzy zostawionych kompletnie nic, jakieś banały
                            wciska i tyle.Bajki dla naiwnych o księciu na białym koniu !
                            • Gość: monisia Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 26.06.09, 22:39
                              Sprawdziło się wszystko, co dotyczyło spraw zawodowych i
                              zdrowotnych, miłosnymi nie byłam zainteresowana, (bez złośliwości).
                              Piszesz, że zostawiłaś u tej pani sporo pieniędzy. Nie bardzo
                              rozumiem dlaczego?... jeszcze lekko ponad rok temu brała 50zł,
                              później podniosła stawkę na 100. Domyślam się, iż byłaś kilka razy.
                              Może należało spróbować u kogoś innego. Jeśli trafisz na kogoś
                              przyzwoitego, daj znać. Dla porównania chętnie skorzystam.
                              Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia, nie koniecznie do wróżek.
                            • Gość: E. Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.12, 12:50
                              Zgadzam się. To co mówiła o mojej obecnej sytuacji zawodowej, rodzinnej, generalnie wszystko się nie zgadzało. Widać było, że zmyśla, w pewnym momencie zaprzeczała sama sobie. Totalne bzdury... szkoda pieniędzy.
                          • kaska123 Re: Pani Maria z Lelewela 27.06.09, 11:19
                            a z jakim przesunieciem czasowym wrozba Ci sie spelnila?
                            Ja pierwszy raz bylam u niej mniej wiecej 2 lata temu, srednio
                            chodzilam 2,3 razy w roku i ciagle mial sie pojawic ten mezczyzna,
                            zawsze mowila ze juz do konca wiosny, potem do konca jesieni itd i
                            co? ostatnio bylam na poczatku kwietnia i mowila ze sie pojawi do
                            konca lata, nie jestem osoba asertywna i jakos nie mialam odwagi jej
                            powiedziec dlaczego ciagle niby mowi to samo i nic.
                            • Gość: tralalal Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.06.09, 23:24
                              tak dokładnie !
                              gdy np chodzisz co pół roku , w zalezności od tego jaka pora roku
                              sie własnie zaczyna, nadchodzi, mówiże juz do końca tej pory roku to
                              chchchchooooo ! tylko wytrzymaj te 3 mce i już będziesz miałą
                              krainę mkiodem i mlekiem płynącą, księcia na koniku, zameczek,
                              gromadkę dzieci i furę kasy. To taki pakiet full wypas, jaki
                              serwuje...u mnie się ten deadline ciągle w czsie przesuwał i
                              przesuwał i ciagle nic.....
                              • Gość: monisia Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 30.06.09, 23:42
                                Odnośnie pani Marii z Lelewela nie jestem w stanie napisać "obszerny
                                artykuł". Byłam u niej raz, bardzo krótko, spytałam o dwa konkretne
                                tematy, na które otrzymałam również konkretną odpowiedź. Mówiła dużo
                                o sprawach, tzw. różnych, dla mnie w tamtym momencie mało ważnych.
                                Otrzymałam bezbłędną odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Fakt,
                                przepowiedziała, iż wydarzenia będą miały miejsce za pół roku(od
                                momentu mojej wizyty), wrózba sprawdziła sie po upływie kolejnego
                                roku. Moi znajomi, "uzależnieni od wróżek" byli u kilku innych i
                                stwierdzili, że tak naprawdę nie ma konkretnej wróżki we Wrocławiu.
                                Osobiście nie mam doświadczenia w tym temacie, ale czytając opinie,
                                zaintrygowała mnie WRÓŻKA GRAŻYNA. Jeśli ktoś z Was mógłby mi
                                przesłać jakiś namiar, będę wdzięczna. Czytałam, ze nie jest droga i
                                przepowiada wydarzenia, które maja miejsce niemal natychmiast.
                                Proszę o maila na adres: mlodykaczmar@o2.pl
                                • Gość: monisia Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 01.07.09, 00:08
                                  Do Kasi,
                                  Trudno zaprzeczyć temu, co piszesz. Z drugiej strony nie mam
                                  podstaw, aby Ci nie wierzyć. Moja dobra rada: jeśli kiedykolwiek
                                  będziesz czuła, że ktoś próbuje wcisnąć Ci bzdury (mowa o wróżce),
                                  zrobić "w jajo", mów co myślisz. Jeśli będziesz uległa (mam na myśli
                                  różne dziedziny życia), będziesz się wściekać i obwiniać za słabość,
                                  wiem to z autopsji. NIE DAJ SIĘ. Powodzenia.
                          • Gość: Seba Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.10, 21:52
                            Witam ,

czy mogę dostać adres do Pani Mari z lelewela

adres sss64@op.pl

• Gość: Ewa Re: Pani Maria z Lelewela IP: 95.178.76.* 11.08.10, 12:29
                            Byłam 2 lata temu u Pani Krysi na Pereca. Nie odpowiada teraz na telefon...
                            takiej rewelacji nie podziewałam się!!! Pod kazdym względem. Wszystko, nawet to
                            co było teoretycznie niemozliwe, nierealne. Wróżba trwała 4 godziny. Najpierw
                            wróży i opowiada, później można w nieskończoność zadawać pytania.
                            Całą wróżbę nagrywałam sobie na dyktafon.
                            Malutka, drobniutka , starsza blondynka.
                            Czy ktoś ją zna??? Bardzo chcę jeszcze raz do niej pójść.
                            Pani Krysia, Pereca na rogu, parter bloku.
                      • Gość: paula Re: Pani Maria z Lelewela IP: *.as.kn.pl 11.10.10, 16:47
                        hej czy moglabys mi podac numer telefonu to tej wozki z lelewela 15?jak znia sie zkontaktowac
              • heorte Re: Dobra Wróżka - Wrocław 20.04.09, 13:17
                Witam!
                czy ktos mógłby mi podać namiar do wróżki, pani Basi z Hallera, bądź
                ewentualnie innej, którą polecacie?
                Proszę o info na gazecie lub na heorte@poczta.onet.pl
                Z góry dziękuję.
                Pozdrawiam
              • Gość: lalka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.01.12, 20:05
                Jak przyszlam do niej 1 raz mialam problemy z facetem, wiec powiedziala ze mam z nim zerwac to nie jest facet dla mnie , to zly czlowiek trudny egoista skupiony na pieniadzach, ze mnie zdradza itp. powiedziala ze spotkam swoja milosc za dwa trzy lata...na kolejnej wizycie powiedziala ze spotkam swoja milosc druga polowke za rok. Sprawdzilo sie to, przyszlam do niej po roku od jego poznania ,powiedziala ze miloscc swojego zycia spotkam za dwa trzy lata ( znowu po dwoch latach slysze to samo) , ze ten facet to nie dla mnie to egoista , trudny czlowiek skupiony na pieniadzach, ze mnie zdardza...ze praca ktora kocham jest nie dla mnie, ze powinnam ja zmi4enic i ta zmiana przyjdzie ja jeszcze nie wiem , ze powinnam isc do szkoly to jest dla mnie dobre i ze pojde do szkoly
              • paula112_84 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 29.06.15, 10:56
                Potrzebuje kontakt do Basi z Hallera, proszę o namiar ,moj mail: paula112_84@o2.pl
                • rini.ungaro Re: Dobra Wróżka - Wrocław 29.06.15, 12:13
                  A ja Ci polecam wrozke Astre .
                  Ostatnio 2 tygodnie temu bylam u niej i cos sie po tym spotkaniu z nia ruszylo
                  w moim zyciu.
                  Ja znalazlam ja w necie i jak dla mnie jest jak na razie nieoceniona w rady.
                  Jak bedzie dalej to zobaczy sie.
                  A tej Basi z Hallera to nie znam.
                  Jest dobra?
            • Gość: szami Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.206.115.6.static.telsat.wroc.pl 13.04.10, 15:00
              ile bierZe za wizyte??
          • Gość: natalia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl 14.11.07, 09:05
            czy moge prosic o jakies dane kontaktowe do pana Emila?
            natalija113@hotmail.com
          • Gość: ola Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 15:30
            Witam>>proszę o namiar do Emila.
          • aisha30 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 20.10.08, 22:08
            dajcie prosze konkretne namiary albo na tego emila albo na ta
            samante niewaze gdzie jest
            • Gość: Alicja Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 23:13
              Podaję tel Emila 502505049
      • Gość: Remi39 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.as.kn.pl 11.08.07, 22:48
        Czy ten pan Emil przyjmuje w tym samym miejscu co Samanta?
        • Gość: Rita Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:10
          To Samanta też przyjmuje? Ktoś wcześniej napisał, że już nie. Pogubiłam się.:)
          Można prosić o adres (tel.) tego Emila?
          • Gość: mimimi Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.08, 16:21
            Poproszę o tel. do Emila na mail mmmalusi@wp.pl
            Dzięki
            • Gość: Ania Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.08, 21:25
              Bardzo proszę o numer do Pana Emila na numer gg: 10768736.Będę bardzo wdzięczna!
        • Gość: basik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 13.08.07, 08:33
          nie, Emil przyjmuje w Lesnicy. Jest tez dobra p. Maria na pl.
          Legionow.
          • Gość: Rita Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.07, 16:44
            A możesz powiedzieć coś więcej nt. pani Marii z Pl. Legionów? Jakiś kontakt?
            Orientacyjne ceny?
            Pozdrawiam
            • Gość: basik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 03.09.07, 14:48
              Pani "bierze" 50 zł. Czeka sie ok. 2 tygodni
              • elleshesie Re: Dobra Wróżka - Wrocław 04.09.07, 13:01
                A mogę prosić o adres i tel. tej Pani? Jeśli nie na forum, to bardzo proszę na
                maila: elleshesie@o2.pl
                • Gość: KIKA Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wro.vectranet.pl 26.09.07, 18:06
                  JA BYM BARDZO PROSILA O JAKIS KONTAKT DO PANA EMILA.MOJ NR GG 6675560.Z GORY
                  DZIEKUJE
                  • Gość: AGA Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.core.lanet.net.pl 14.10.07, 22:06
                    JA tez bardzo proszę o kontakt do Emila
                    i gdzie on przyjmuje?
                    gustawa1@o2.pl
                  • Gość: mariusz Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.dolnoslaska.policja.gov.pl 03.09.10, 15:40
                    Emil jest niezły. Za pierwszym razem miał 100% trafnych przepowiedni, nawet szcególy. Natomisat
                    następne razy były mniej udane.
                    Co powieci o Urszuli? Aktualnier przyjmuje przy Uniwersytecie Ekonomicznym.
      • Gość: rejs Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.centertel.pl 07.07.08, 12:55
        Witam. Szukam sprawdzonej wróżki we Wrocławiu bądź okolicach.
        Przeczytałam o panu Emilu oraz o Samancie. Jeżeli ktoś ma do nich
        namiary albo do kogoś sprawdzonego to proszę o kontakt
        rejs@poczta.onet.pl
        dziękuję
    • Gość: ja Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 26.10.07, 17:25
      Ja tez poprosze o namiary na pana Emila i na wrozke Samante jesli nadal jest i
      przyjmuje we Wrocławiu. Moj mail tlen01@op.pl
      • Gość: Marta Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 87.105.182.* 29.10.07, 15:17
        Ja tez prosze o nr mój mail: martakwasniak@wp.pl
        • Gość: mick Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 195.205.44.* 14.11.07, 18:02
          Ja tez prosze o namiary na maila : mickloko@o2.pl
          • Gość: asik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 09:43
            Ja również proszę o tel. do Pana Emila lub Pani Marii z pl. Legionów
            Mój mail:asikj@o2.pl
            • Gość: andwal3@wp.pl Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.12.08, 20:50
              Szukam nowego adresu do wróżki Samanty z placu Legionów we Wrocławiu
              • Gość: alicja Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.09, 23:38
                Ja tez bardzo prosze o kontakt do wrozki Samanthy z pl.Legionow
    • Gość: asik Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 10:06
      Czy ktoś posiada nr tel. do Pani Basi z Hallera. Byłam u niej 2 lata
      temu i 70% sie sprawdziło. Bardzo prosze o kontakt asikj@o2.pl.
      • Gość: vilemo Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 13:58
        Ja też bardzo poprosze o jakieś namiary na dobrą wróżkę badź wróża ;-) z
        Wrocławia!!!! BARDZO PROSZę!!!!! Moje gg to 10033965.
        • Gość: Bogdan1 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.aster.pl 11.12.07, 21:17
          Jest taka pani jasnowidz-wrozka Malgorzata-sam nie bylem ale wiele osob
          zachwala, mojej znjomej przepowiedziala z dokladnoscia co do stu procent wraz z
          wygladem i w ogole-jest droga ale rewelacyjna ponoc.
          • Gość: Odissea Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 00:05
            Witam! Ja rowniez szukam godnego polecenia wroza lub wrozke we
            Wroclawiu. Duzo sie tu pisalo o panu Emilu oraz pani Marii.. Jesli
            to mozliwe bardzo prosze o ich namiary na adres odissea@tlen.pl Bde
            bardzo wdzieczna.
            • Gość: mała Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.12.07, 23:19
              a czy jest to jakiś problem zeby namiary na te wszystkie wrozki
              umiescic tu na forum????
          • Gość: mienisia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 09:39
            byłam u wróżki Małgorzaty, jest dobra i taka rozumiejąca ludzi. Poza tym dodaje
            siły.
          • Gość: Judith Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 22:38
            Bogdanie, podaj mi proszę namiary na tę wróżkę, jestem teraz w tak
            trudnej sytuacji że jesli nie wróżka, nikt juz nie jest w stanie mi
            pomóc.czy wiesz ile ona bierze za jedną sesje ?? z góry dziekuje,
            moj mail: judith@autograf.pl
          • Gość: Asia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 145.36.179.* 16.04.09, 13:46
            Witam,

Podajcie mi proszę adres i telefon do wróżki Małgorzaty.
            mój mail: j.lipsa@shilwa.pl
          • magda19811 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 03.07.09, 15:24
            bogdan prosze o podanie numeru do małgorzaty na julita19811@wp.pl
            dziekuje
      • Gość: Alicja Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.lanet.net.pl 01.02.08, 19:06
        JA mam numer do niej
        as_alicja@o2.pl
        • dosia501 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 12.02.08, 21:07
          Witam serdecznie
          Poproszę o nr do wróżki.
          Dzięki
          dosia501
          • dosia501 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 12.02.08, 21:09
            Witam serdecznie
            Bardzo proszę o podanie nr telefonu do wróżki z placu Legionów
            mój e-mail stokrotka102@vp.pl
            Pozdrawiam wszystkich
            dosia
            • Gość: Agnieszka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 20:57
              Witam, jeżeli udało Ci się uzyskać numer lub inny kontakt z wrózką z
              Legionów to ja też poproszę aga.brek@vp.pl, gg 283704. Z góry
              dziękuję
      • Gość: adma.0 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.23.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 22.03.08, 14:17
        napisz o mnie na miala, pdm namiary na \basie. |mam pytanie do
        \ciebie czy ona mówiła ci również zle rzezczy?
        • andz-ia2 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 22.03.08, 15:58
          Mówiła raczej dobre, ale również 2 złe ( ona nie mówi wprost o złych
          trzeba ją dobrze słuchać bo szybko zmienia temat ).Jedna z nich sie
          już sprawdziła, druga na sczęście jeszcze nie.
        • Gość: scorpios Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 14:17
          Witam! ... - proszę o kontakt z p. Basią z Hallera, ewentualnie z p.Kasią ze Sztabowej ...
          z poważaniem Asia
    • Gość: wikary Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.chello.pl 30.01.08, 23:44
      Rodin, on taki nieuprzejmy. Od dwóch lat szukam Samanty we
      Wrocławiu. Kiedys u niej byłam, po wyjściu przez miesiąc chodziłam 3
      metry nad ziemią:) Bardzo duzo się sprawdziło. Co ciekawe nawet
      daty. Czy ktoś wie co się z nia dzieje. Kiedys przyjmowała na pl.
      legionów. Ceny miała przystępne.
    • andz-ia2 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 15.02.08, 16:09
      Czy ktoś był u p.Basi z Hallera, jakie wrażenia.
      • Gość: Monia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:28
        Basia jest super Pierwszy raz byłam u niej 5 lat temu.Jest życzliwa
        prawie wszystko się sprawdza i warto skupić się na tym co mówi bo to
        tak naprawdę dotyczy wszystko najbliższych 6 miesięcy. Nie znam
        lepszej a byłam u paru
        • Gość: S. Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.houston.hp.com 13.01.09, 14:55
          poprosze namiary na pania basie na murm@pocztaonet.pl .
          bede wdzieczny :)
        • Gość: ilona Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.205.15.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.11.11, 10:55
          Witam,
          czy mogłabym prosić o przesłanie mi numeru kontaktowego do wróżki Basi z Hallera?
          Będę bardzo wdzieczna. ilonakagan@wp.pl Z góry dziękuję.
    • muriel.2 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 02.03.08, 13:24
      najlepiej idź do "Galerii Feng Shui" przy ul.Piłsudskiego/róg
      pl.legionów. Tam przyjmują codziennie wróżki. Niezła jest p.Jola
      chyba Kudłaszyk nie pamiętam pseudonimu, jest tez autorka ksiązek o
      wrózeniu - p.Helena Żuk.Przynajmniej byLy obie jakiś rok temu.
      Wiem,że tych wróżek jest kilka, piszę o tych, u których byłam i
      okazały się pomocne.
      • gusi-a6 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 02.03.08, 14:15
        Jest jeszcze Laura przyjmuje w Galerii Dominikańskiej co 2 tygodnie ,bardzo życzliwa wiarygodna.Też przyjmuje na pl.Legionów ale tam jest dużo drożej bo zarabiają włascicielki sklepu.
        • remi39 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 02.03.08, 17:53
          Czy możesz bliżej określić w którym miejscu w Galerii Dominikańskiej
          przyjmuje wróżka Laura?
          • gusi-a6 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 03.03.08, 07:57
            W galerii dominikańskiej na parterze tam gdzie jest cukiernia i wędliniarnia.Rozkładają jej parafan i tam przyjmuje już od 7 lat.Ale zaznaczam jest 2 razy w miesiącu.
      • Gość: lola Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 89.174.255.* 24.06.08, 16:30
        Ta wróżka Jola to nieźle ściemnia. Dużo mówi ale niezbyt składnie i
        widzi same złe strony. Oczka ma takie rozbiegane i jak zapytać o
        szczegóły albo dlaczego i skąd - to się plącze i szybko zmienia
        temat. A już nie daj Boże zapytać o sprawy sercowe. Nie lubi
        zakochanych, albo sama jest nieszczęśliwa, bo jakoś tak dziwnie
        patrzy jak ktoś jest szczęśliwy. I o innych wróżkach bardzo źle się
        wypowiadała. Myślę że jak ktoś jest mocny w swoim fachu to nie musi
        wieszać psów na konkurencji. No i przez 7 miesięcy nic się nie
        sprawdziło z tego co mówiła, chyba że na odwrót.
        Ogólnie to zostawiła po sobie jakiś niesmak i niezbyt przyjemne
        wrażenie na kilka dni.
        • Gość: gosc Monika Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 14:51
          Witam... ja osobiscie sie nie zgadzam z ta opinia..jestem klijetka
          wrozki Joli od roku..i czesto korzystam z jej uslug..i jestem bardzo
          zadowolona z jej przekazu rad tarota...bardzo mi pomogła i jestem
          jej za to bardzo wdzieczna..pozdrawiam
    • Gość: Paweł Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.03.08, 17:10
      Polecam wróżbę internetową z e-wrozba.com niedawno korzystałem z wróżby odpowiedź trafna.Duży plus nie wychodzi się z domu...Polecam
      • Gość: @sia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 14:29
        szukam dobrej wróżki, prosze o info na gg 12706839. Pozdrawiam
      • Gość: Kacha Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.03.11, 10:12
        e-wrozba.com to nieporozumienie! Tarocistka napisała mi na chacie, że facet, o którego pytam, nie ma żony, a przecież wiem, że ma i do tego 3 dzieci. Zapłaciłam 100 zł - proszę nie dajcie się naciągnać jak ja. Niech ja będę przestrogą, by nie robić takich głupot.
      • Gość: wściekły mąż Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.14, 18:02
        Czy naprawdę to babsko może bezkarnie mieszać ludziom życie. Naopowiadała mojej żonie głupot, a ja mam to prostować.
    • best.friend5 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 05.03.08, 11:58
      Nr 1 we wrocławiu moim zdaniem to wróżka Katarzyna ze Sztabowej z
      Wrocławia. Byłam juz u Pani Ewy i nie sprawdziło się niestety, mojej
      koleżanka róznież.. Do Pani Kasi czeka się długo, ale warto..
      szczerze polecam! jak coś to proszę odezwać się na priva, wyśle
      kontakt.

pzdr!
      • kaska123 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 05.03.08, 14:12
        Jesli chodzi o wrozke Katarzyne ze Sztabowej to nie zgodze sie ze
        dlugo sie czeka. Byla kilkakrotnie w przeciagu kilku lat i zawsze
        umawialam sie praktycznie z dnia na dzien. Co do sprawdzalnosci...
        faktycznie jest niezla, ale...
        duzo tez zgaduje, duzo probuje wyciagnac....
        sporo rzeczy sie nie sprawdzilo... mialam wyjsc za maz juz rok
        temu... innym razem mowila o 3 mezczyznach, nic sie nie sprawdzilo
        itp, itd, twierdzila ze ze zdrowiem u mnie swietnie, zwlaszcza z
        kilkoma oraganami ok i super, nic jej nie mowila a szkoda, bo bylam
        miesiac przed zabiegiem i wcale nie bylo ok....
        • Gość: INKA Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.08, 10:18
          A z kogo bylas zadowolona ,bo jak na razie to tu cos nie gra, moze
          lepiej czas przestac chodzic,bo z wiekoszsci z ktorej Ty jestes
          niezadowolona wiekoszsc ludzi tutaj jest zadowolonych,czy nie
          uwazasz,ze wlasnie takie podejscie Twoje tez hamuje przeplyw
          energetyczny u danych osob u ktorych bylas, a potem sie dziwisz ze
          zawsze cos tam jest nie tak,wrózenie to nie sztywna matematyka i
          samo pojscie osoby ktora odwiedza wrozki z takim nasatwieniem bardzo
          wiele zmienia poxniej...dziwie sie troche bo ja u tych wrozek u
          ktorych Ty bylas jestem zadowolona bardzo.
          • Gość: szarmancki Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.tktelekom.pl 31.07.11, 21:33
            Bo jesteś nawiedzona a tamta racjonalna i tyle.
        • singhagnieszka Re: Dobra Wróżka - Wrocław 31.01.16, 00:24
          Prosze o kontakt do pani Kasi ze Sztabowej

singhagnieszka@yahoo.com
      • Gość: MiuMiu Wrożka w DH Łada na Oławskiej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.08, 14:47
        Witam,
        Kilka lat temu odwiedziłam wróżkę, która przyjmowała w domu towarowym Łada na
        Oławskiej we Wrocławiu, na tym samym pietrze co sklep AE Woman. Na chwile obecną
        nie ma już tego punktu, a ja od jakiegoś czasu próbuję namierzyć tą wróżkę.
        Niestety nie pamiętam jej danych.
        Wiem tylko, że z perspektywy czasu wówczas opowiedziała mi jak będzie wyglądać
        moje życie i wszystko się sprawdza, jak na dłoni.
        Odwiedziłam potem jeszcze podobną osobę, ale to już nie to samo.
        Jeśli ktoś wie o kim mówię i może mi pomóc trafić na tą panią, będę bardzo
        wdzięczna: mgas@poczta.fm
      • Gość: la Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.05.08, 12:27
        byłam u Pani Kasi.
        ojej. Kobieta jest niesamowita - byłam z jedną sprawą - podała takie
        szczegóły, że sobie usiadłam. w sumie potwierdziła to, co i tak
        wiedziałam, ale z plotek i domysłów. sama była zdziwiona całą
        sytuacją.
        Samopoczucie poprawiła mi bardzobardzobardzo i mam nadzieję, że jej
        prognoza też się sprawdzi.
        • Gość: wessa Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.as.kn.pl 28.11.08, 09:37
          ja tez porosze namiary na pania kasie na wessa@poczta.onet.pl
        • Gość: monikd Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 16:27
          prosze o namiary wróżki kasi na monikd@o2.pl. znalazłam się w nieciekawej
          sytuacji prywatnej ktoś musi mi pomóc z tego wyjść. Z góry dziękuję
          • martix81 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 03.04.09, 08:28
            Lepiej idź do innej wróżki.... Nie sądzę żeby ta kobieta była w stanie
            komukolwiek pomóc. Zabrała mi chęć do życia. Powiedziała, że nigdy nie będę
            szczęśliwa... A tak naprawdę nie umiała opisać teraźniejszości.Strzelała na
            oślep. Poczytaj sobie posty na jej temat. Gdybym ja je przeczytała wcześniej to
            nigdy bym do niej nie poszła. Mojej koleżance powiedziała, żeby dała sobie
            spokój z facetem, którego kocha bo on i tak zginie za 4 lata. W dodatku
            powiedziała to w taki sposób jakby mówiła o pogodzie. Nie zdaje sobie sprawy, że
            może zniszczyć komuś życie takimi bzdurami. Okropna kobieta. Bez uczuć. Ale
            wybór należy do Ciebie.
        • Gość: aga Re: Dobra Wróżka - Radom IP: *.radom.vectranet.pl 11.04.12, 20:07
          Witam, jestem z Radomia i chciałabym bardzo zeby ktos podal mi namiary na dobrą wrózke w tym miescie. Z góry dziekuje.
          • Gość: Alicja Re: Dobra Wróżka - Radom IP: *.centertel.pl 06.06.13, 23:08
            Pisałam przed chwilą w innym temacie o wróżce z Radomia, ale wyskoczył mi też ten. Byłam ostatnio u babki nad potokiem, ale do niej trzeba sie umówić. Robiła mi coś z numerologii, kładła karty klasyczne i tarota, konkretna jest. Byłam jeszcze u jednej na osiedlowej ale tamta tylko klasyczne, i jedna i druga jest ok. Jedna 100 zł druga 60 zł. Jak chcesz to podam Ci numer do jednej i drugiej sama wybierzesz do której chcesz iść.
      • Gość: gość Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.centertel.pl 07.07.08, 12:24
        witam. bardzo proszę o kontakt do pani Kasi. Mój mail to
        rejs@poczta.onet.pl.dziękuję
      • Gość: Iwona G. Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.pools.arcor-ip.net 02.10.08, 13:44
        Prosze o numer na mojego E-maila do Pani kasi do domu,bylam u niej 8
        lat temu i nie mam jej wizytowki.Moje G.G10661602
        • anvi22 Re:szukam namiaru na P.Krysie z ul.Pereca 04.11.11, 23:05
          prosze o namiar na wrózke z ul,. Pereca
          • Gość: krysik Re:szukam namiaru na P.Krysie z ul.Pereca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 12:08
            podaje Pani nr. te. kontaktowego +48506219415
            • Gość: jagienka Re:szukam namiaru na P.Krysie z ul.Pereca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 12:39
              Sprawdzona??? Ile bierze??
      • Gość: Agnieszka Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.as13285.net 10.03.14, 22:13
        Czesc, bardzo prose on kontakt do wrozki Kasi ze Sztabowej. Bylam u niej kilka razy a teraz chcialam sie umowic i zgubilam numer.
      • singhagnieszka Re: Dobra Wróżka - Wrocław 31.01.16, 00:20
        Prosze o namiar do pani Kasi, czy wiadomo ile teraz kosztuje wizyta?

Singhagnieszka@yahoo.com
        Tel 519351277
    • kinela Re: Dobra Wróżka - Wrocław 13.03.08, 19:55
      nie polecam tej Laury o której pisze gusi,
      przyjmuje w galerii i na ul. pl.Legionów-zapłaciłam 130 zł
      i najpierw wypytała się o moje życie a potem się sugerowala tym o czym jej powiedziałam,namieszała,poplątała i tak nic a nic się nie sprawdziło :(

• Gość: milena Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 08:52
        Helena Żuk ponoć jest niezła. Nie byłam u niej, ale myślę, ze jest dobra skoro
        tyle jej pozycji książkowych jest dostępnych na rynku, to coś w tym musi być.
    • Gość: klaustrofibia Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.srg.vectranet.pl 20.03.08, 23:44
      Genialna jest Pani Zofia Grodzka!!! znalazlam te Pania na stronce
      Synergys, wiec jak komus zalezy na przeniknieciu - i to prawdziwym
      przeniknieciu - swojej przeszlosci, wlasnego "ja" to jest wg mnie
      godna polecenia.
      • Gość: Maciek Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.e-wro.net.pl 23.03.08, 08:24
        Witajcie, byłem tak w ogóle u dwóch wróżek, jedna na Hallera, druga w okolicy
        Placu Grunwaldzkiego, mówiąc szczerze, niewiele się z tego sprawdziło, byłem
        mniej więcej w tym samym czasie, może ktoś zna, był u takiego wróżbity, który
        naprawdę jest dobry?? Proszę o tel i kilka słów na e-mail: msbest@o2.pl
        Maciek
        • Gość: grazynkaaa Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.srg.vectranet.pl 25.03.08, 02:01
          Dobry wieczor!!
          Zdecydowanie jestem za Pania Zofia Grodzka wspomniana wyzej!! jej uslugi
          znalazlam na stronce www.synergys.pl i na poczatku mialam sporo watpliwosci ze
          jak to!! po co do wrozki, wynajmuje usluge przez internet?!...ale po spotkaniu w
          4 oczy przekonalam sie ze to bylo cos i warte swieczki!! polecam polecam
          polecam!!!:)
        • Gość: lubec Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 16:10
          jak do wróżbity to idź do emila konkretny gosc
          • Gość: agunia2200 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.wroclaw.vectranet.pl 09.12.10, 15:49
            Witam, prosze namiary na pania Basię z Hallera. agunia2200@wp.pl dziekuje z gory i pozdrawiam :)
      • elleshesie Do klaustrofibii i grazynki 25.03.08, 03:24
        Daruj sobie tę tanią reklamę. Kogo chcesz oszukać? Dwa razy, pod różnymi nickami
        ale z tego samego adresu IP ( *.srg.vectranet.pl) reklamujesz tę samą wróżkę.
        Jak dla mnie to zrobiłaś jej antyreklamę, no sorry, ale odrzuca mnie od osób,
        które kręcą i kłamią. Nawet w "dobrej" wierze.
        • Gość: lalka Re: Do klaustrofibii i grazynki IP: *.73.215.49.ip.tele2adsl.dk 05.04.08, 14:24
          Pani Zofia nie ma konieczności korzystania z żadnych reklam.
          Posiada wiedze oraz doskonałe doświadczenie w kartach.
          Ja osobiście myślę że autorka nie miała na myśli wstawiać reklamy,
          tylko napisała to co myślała.
          Również ja uważam, że dobry wróżbita nie potrzebuje żadnych reklam.
          Znałam takie wcześniej wróżki, że sami ludzie przychodzili, stali
          po kilka godz.w kolejce.
    • Gość: Agata Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 14:08
      I również chciałabym dowiedzieć się o cenach usług takich wróżek
    • ola1978aa Re: Dobra Wróżka - Wrocław 21.04.08, 20:35
      Ja polecam Pania Marie Bucardi. Korzystalam i jestem bardzo
      zadowolona!!!
      • Gość: stypa Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 18:28
        Hej, więc jak to jest z wróżką z Hallera? Właśnie się nad nią
        zastanawiam, odezwijcie się, kto u niej był. A jeżeli nie ta, to
        może jest ktoś naprawdę godny polecenia i sprawdzony? Byłam tylko u
        pani Kasi.
        • andz-ia2 Re: Dobra Wróżka - Wrocław 03.05.08, 20:28
          Ja znam dwie z Hallera, o którą pytasz?
          • Gość: stypa Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 20:33
            Słyszałam o jakiejś obok Carrefoura, ale szukam sprawdzonej, nie mam
            jakichś super pewnych namiarów. Dzięki
            • Gość: zalamana_25 Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: *.city-connect.pl 06.05.08, 21:14
              Witam chciałabym uzyskać namiary na kogoś polecanego(pan Emil lub ktos inny o
              kim tu mowa), z góry dziękuję.
              biczusia@wp.pl
              • Gość: Karola Re: Dobra Wróżka - Wrocław_ Dokerska Grażyna IP: *.217.146.194.generacja.pl 19.10.09, 12:17
                Hej Chciałam zapytac czy ktos cos wie o tej wróżce....wlasnie sie do niej
                wybieram ...Od znajomych słyszalam ze jest bardzo dobra i nie droga ..daje
                porady i trafnie ocenia przyszlosc..jak od dniej wróce to wydam opinie.
                • Gość: Magda Re: Dobra Wróżka - Wrocław_ Dokerska Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.13, 15:41
                  Odradzam!! Byłam rok temu u niej. całej wróżby było ok. 20 minut max!!! reszta to odmawianie jakiś zaklęć, guseł, modlitw - nie wiem co to był za teatr ale więcej nigdy tam nie pojde. Na wstępie powiedziała ze jestem gruba i powinnam schudnąć (ważę 75 kg przy 173 cm). Kładzenie kart zamieniło się w jakieś oczyszczanie mojego kanału depresyjnego - sorry nie mam depresji. To jest porażka!!
                  • Gość: Mela Re: Dobra Wróżka - Wrocław_ Dokerska Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.13, 12:47
                    Byłam jakiś czas temu - dziwaczne doświadczenie... Samych kart niewiele i właściwie o przyszłości nic. Dużo odczyniania.

Pomogło to komuś? Jakie wrażenia osób, które korzystały?

Pozdrawiam
                    Mela
          • Gość: Neti Re: Dobra Wróżka - Wrocław IP: 95.108.99.* 29.04.12, 14:54
            Czesc. Mieszkam w Poznaniu. Dużo słyszałam o wrózce Basi z Wrocławia z ul. Hallera. Czy ktoś mógłby mi podać adres lub telefon ? Bardzo Was proszę. Mam strasznie pokrecone życie i potrzebuje pomocy. Mój mail blackcat76@o2.pl
    • Gość: Bogusia Re:a znacie Małgorzatę z E.Stein ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.08, 11:46
      jest dosyć dobra, byłam. Wygląda na bardzo doświadczoną, uczciwa. Obok
      ul.Nowowiejskiej. Czy ktoś jeszcze był? Jak wrażenia ?
      • andz-ia2 Re:a znacie Małgorzatę z E.Stein ? 14.05.08, 14:16
        Byłam u niej w styczniu, jak narazie to nic się nie sprawdziło, ale
        myślę że jeszcze upłyneło zbyt mało czasu. Powiedziała mi takie
        żeczy, że aż mi się nie chce wierzyć że się sprawdzą właściwie same
        złe. Mówiąc szczerze sama nie wiem jakie wrarzenia po wizycie u
        niej. Zapłaciłam za wróżbę strasznie dużo pieniędzy nie wiem jak ty?
        • mersom Re:a znacie Małgorzatę z E.Stein ? 10.10.16, 21:13
          A możesz mi napisać z jakich kart Ci wróżyła ? Wg mnie najlepsze są klasyczne. To oznaka ,że ktoś się zna. Z tarota zawsze można pozmyślać po obrazkach . Z klasycznych jak nie znasz zmaczenia nic nie pozmyślasz plus do tego musisz mieć dar do stawiania kart :))))
      • Gość: znowu ja Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.08, 11:07
        więc ja byłem raz i dwa, żąda bardzo dużo, wydaje się na początku, że jest
        kompetentna, ale potem dopiero doszło do mnie, że ona stosuje metody
        psychologiczne, właściwie metody psychomanipulacji. Najpierw straszy, potem
        uspokaja, może chce po prostu uzależnić, stwierdziłem że wolę zadzwonić na ezo
        zamiast do niej chodzić. I też mało się sprawdza.
        • Gość: Ewa Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.lanet.net.pl 08.02.09, 20:04
          Byłam u kilku wrocławskich wróżek i...z czystym sumieniem mogę
          polecić Panią Małgorzatę,która wówczas przyjmowała przy ul.E.Stein
          Ta kobieta odkryła moją przyszłość w DETALACH!!! Nie wiedziała o
          mnie nic kompletnie,nie wypytywała się o nic ,tylko czytała z kart
          Byłam w szoku! Byłam u Niej 8 lat temu i jak narazie z tego co
          mówiła wówczas o MOJEJ przyszłości a co już jest przeszłością to
          wszystko się sprawdziło!Seans trwał b.długo bo ok 1.5h,stawiała i
          klasyczne karty i tarota i ciągle mówiła przez te 1.5h.
          Potrafi świetnie odczytywać przyszłość,doradzać i ostrzegać przed
          niebezpieczeństwami.Pełen profesjonalizm!!!Zero owijania w bawełnę!!!
          • Gość: iwona Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.gprs.plus.pl 29.03.09, 22:50
            Proszę o namiary do Pani Małgorzaty z E. Stein Wrocław na gg 5386408
            • Gość: Anka35 Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.09, 12:33
              Oto jej strona : www.nasza-gamawrozb.pl Byłam u Małgorzaty 12 lat
              temu i nie chciało mi się w to wierzyć co powiedziała, byłam zła na
              siebie że wydałam kase i nasłuchałam się takich rzeczy które nie
              mieściły się w głowie. Wyczytała z kart że wyjdę późno za mąż (i
              rzeczywiscie wyszłam w wieku 33 lat). Powiedziała mi że za 7 lat
              przezyję osobistą tragedię i śmierć w rodzinie. 4 lata temu zmarła
              mi moja mama..Teraz planuję znowu do niej iść... Bierze trochę dużo
              ale warto.
              • Gość: ciekawa Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.multimo.gtsenergis.pl 04.05.09, 23:42
                Czy możecie podać, ile za wróżbę życzy sobie wróżka Małgorzata? Czy to prawda,
                że jest to 700 zł, czy to bzdury?
                • Gość: asia Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.mas.airbites.pl 07.05.09, 09:32
                  zadzwoniłam do Małgorzaty i dostałam informacje: pełny seans-850zł
                  <szok> to chyba jakies przegiecie....
        • Gość: brzoza Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 15:23
          Zupełnie się z tym zgadzam. Pani Małgorzata ma duże mniemanie o sobie i dużą cenę. Szkoda, że nie adekwatną do wykonywanej wróżby. Uważam, iż lekkim przegięciem jest jeszcze do tego współpracownik Pani Małgorzaty
          • Gość: przyjaciel Re: Małgorzata z E.Stein Wrocław ?