Dodaj do ulubionych

czy to dobry pomysl ? [tatoo z run]

10.07.09, 23:03
czesc
zastanawiam sie nad tatuazem ktory zawieral bedzie wszystkie,poza wyrd runy wokol spirali lewoskretnej, widzialem ktos zrobil taki amulet, tez chcialbym taki tylko tak zbym go juz nigdy nie sciagal.

Nie jestem kims znajacym runy wystarczajaco zeby stwierdzic ze wiem z czym taki tatuaz bedzie sie wiazal i czy warto go robic.

bardzo chcial bym miec taki tatuaz bo lubie runy
Obserwuj wątek
    • smonisia Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 16.07.09, 13:45
      heywink poczytaj sobie :
      www.energyforum.pl/viewtopic.php?t=1061
      ....czyli w sumie podoba ci sie znak a nie zawartosc??!! no nie wiem
      czy to nie za mocne??ale proponuje Ci zebys bardziej obyl sie z
      runami i odpowiedz sama przyjdzie. Jesli tak bardzo do Ciebie ten
      amulet przepowiada to pewnie ci nie zadzkodzismile
      • berkanita.only Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 25.07.09, 19:27
        Runy to potężne znaki energetyczne, aby je nosić ,albo pracować z
        nimi trzeba je dobrze poznać i wiedzieć po co je chcemy nosić i w
        czym mają nam pomóc.Jeśli chcesz poznać runy to tutaj jest wiele
        wiadomości na interesujący Ciebie temat.runy.p2a.pl/index.php
        Tatuaż odradzam .
          • mandala2 Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 09.09.09, 22:20
            Co roku w Wolinie jest Festiwal Wikingów.Ludki są z krajów Skandynawii.Mają
            przepięknie wytatuowane Runy na klatce piersiowej i plecach.Mijałam facetów z
            torsami gladiatorówsmile)mmmsmilebiła od nich ogromna energia,smiletatuaż owszem, ale
            przemyślany, przedyskutowany i nie z całego Futharku...
            • pscoleczka Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 24.09.09, 13:48
              A ja właśnie spotkałam się z takim poglądem że jeśli już koniecznie
              tatuować runy to tylko i wyłącznie cały Futhark.
              Nie ryzykowałambym tatuowania pojedyńczych run ze względu na ich
              wieloznaczeniowość. Myślę że więcej szkody mogłyby właśnie
              pojedyńcze runy narobićsmile
              • ifyso Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 12.10.09, 08:07
                Ja z kolei spotkałam się z poglądem, żeby raczej nie wykonywac
                trwałego tatuażu z run, ani z całego alfabetu, ani skryptu, ani tez
                pojedynczych znaków. Jeśli już to naniesienie na ciało run tak, aby
                można było je zmyć. Nie znam się na tatuażach, zmywalnych tatuaży
                chyba nie ma wink
                • vandal7 Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 18.11.09, 20:37
                  znalazlem takie cos synergia.sklep.pl/catalog/images/PENTAGRAM%20RUNICZNY.JPG
                  chce jeszcze do srodka pentagramu wrzucic spirale chyba lewa skretna nad tym sie zastanowie

niewiem tylko co z ta ostatnia runa (runa losu bodajze) ta ktora ponoc zostala stworzona przez ludzi wolal bym chyba jej nie umeiszczac na tatuazu

ja tez nie jestem przekonany co do umieszczania tylko niektorych znakow jesli mialby to byc tatuaz to uwazam ze lepiej kompletny

niewiem tylko co z ta ostatnia runa (runa losu bodajze) ta ktora ponoc zostala stworzona przez ludzi wolal bym chyba jej nie umeiszczac na tatuazu
                  • megan5000 Re: czy to dobry pomysl ? [tatoo z run] 01.12.09, 17:51
                    Też się spotkałam z opinią, że run nie należy na stałe sobie tatuować.
                    Nie sprawdzałam na sobie, ale znajoma namalowała sobie henną Laguz na
                    przedramieniu i twierdzi, że bardzo mocno odczuła jej działanie (nie
                    zmywała przez kilka dni). Lepiej się dwa razy zastanówwink
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka