wiktorka_24
03.04.08, 14:42
Mam wylot 7 lipca do Usa na au pair. Niestety, okazalo się, że moja promotorka
wyjeżdża i obrona musi nastąpić później. Zadzwonilam do firmy, a oni , że mam
coś zrobić, żeby to przyspieszyć, bo nie można przebukować biletu, a nawet
jakby to bym musiala płacić ok 700 zł/
Nie wiem co mam zrobić... obrona to nie problem, bo pracę już napisałam, ale ,
żeby się obronić muszę mieć zaliczenia ze wszytskiego a egz z bloków mam 5
czerwca, a obronic sie musze do 10- wczesniej 2 tyg w dziekanacie złożyć
zaliczenia. Nie wiem, co robić. Chyba pójdę do dziekana, może on coś
przyspieszy :-(