Dodaj do ulubionych

Praca w Anglii

05.05.05, 14:39
Pracuje w agencji posrednictwa pracy w Londynie. Jezeli macie jakies pytania,
sluze pomoca.
Obserwuj wątek
    • Gość: Daniel Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 09:46
      Witam

Powiedz jak jest naprawdę z ta pracą i zarobkami po odliczeniu kosztów
      życia itp. powiedzmy dla pracownika niewykwllifikowanego np. w fabryce
      przy tasmie produkcyjnej? przy systemie 40H tygodniowo?

pozdrawiam
      • Gość: Arekman Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:02
        Na legala bedzie koło 4.85-5 funtów na godzine..od tego trzeba odliczyc podatek
        który wynosi 23%(wraz z ubezpieczeniem), zaraz po przyjeździe rejestracja w
        home office(300zł)
        • Gość: michal Re: Praca w Anglii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:20
          witam a jakimi teraz ofertami dysponujecie ja jestem jeszcze w polsce i chcialbym znalesc jakas prace w angli moj angielski troche kiepski ale ucze sie na biezaco!
          • Gość: Monika Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:22
            Witaj!mam pytanie.Czy dysponujecie jakimis ofertami pracy na okres : lipiec-
            październik?szukam pracy na ten okres czasu dla dwoch osob.oboje znamy
            j.angielski.prosze o odpwoeidź. email: monica18@tlen.pl
            • wanilia25 Re: Praca w Anglii 06.05.05, 19:10
              szukam pracy na dłuższy lub krótszy okres czasu, od czerwca 2005, mam właśnie
              ukończone studia administracyjne, doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej w
              Polsce, znam komputer i internet, ukończony 4 poziom angiel. w ,, Promarze,,.
              Proszę o odpowiedz, pozdrawiam.
              • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:40
                Przez agencje nie znajdziesz pracy, bo agencja wymaga rejestracji w Home
                Office, posiadania numeru ubezpieczenia i konta w banku w Anglii. Polecam
                szukanie na wlasna reke przez internet. To skutkuje, jezeli ma sie konkretne
                umiejetnosci.
                • Gość: Karolina 29 Re: Praca w Anglii IP: *.ngfl.ac.uk / *.cipe.legend.net.uk 23.05.05, 17:41
                  Obecnie jestem juz w Anglii ale staram sie znalezc prace w Manchesterze, czy
                  bylabys w stanie jakos pomoc?
                  • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:42
                    Niestety, to nie moj rejon. Ja mieszkam i pracuje w Harrow.
                • Gość: ela, weybridge Re: Praca w Anglii IP: *.access.as9105.com 24.05.05, 16:21
                  > Przez agencje nie znajdziesz pracy, bo agencja wymaga rejestracji w Home
                  > Office, posiadania numeru ubezpieczenia i konta w banku w Anglii.

BAJKI...

w Home Office rejestrujesz sie wtedy i tylko wtedy jak juz dostaniesz legalna
                  prace. masz na to miesiac.

NIN czy konto w banku pomagaja. owszem.
                  ale np NIN nie jest wymagany do zatrudnienia pzrez agencje.
                  moj maz znalazl prace przez agencje a NIN nie mial. dopiero potem zalatwial.

trzeba tylko sie postarac zeby taka agencja cie zarejestrowala a to nie jest latwe.

powodzenia
                  • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 25.05.05, 09:24
                    Oczywiscie, ze mozesz znalezc prace bez tago, ja mowie o lepszych stanowiskach.
                    Przykladowo moj kolega dostal prace w Tesco jako menager, ale musial spelnic
                    wszystkie te wymagania wlacznie z Home Office. Nie mowie, ze tak jest zawsze.
              • slonce19 Re: Praca w Anglii 29.05.05, 14:22
                hej razem z chlopakiem wybieramy sie do anglii do londynu dokladnie poszukujemy
                pracy pszy spszatniumieszkan czy na budowie by mozna bylo zarobic i odlozyc
                troche pieniedzy na zycie mamy zamiar wyjechac 23 czerwca czy mozesz nam jakosc
                pomoc???moj mail slonce136@buziaczek.pl z gory dziekuje i pozdrawiam
                • Gość: Raf Re: Praca w Anglii IP: 62.233.234.* 29.05.05, 14:26
                  Ja pie...lę, jeszcze takiego słowa jak "spszatniumieszkan" to nie widziałem.
                  Neologizmowa masakra na języku polskim. BlĄdynka jak mniemam...ech, szkoda
                  gadać, analfabetyzm to podstawa na wszelkich forach :-(
            • Gość: AuPairLine Agency Angielska Agencja Pracy...... IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 10.05.05, 23:15
              poszukuje pracownikow.
              Nie trać czasu, wakacje za pasem. Już za chwile możesz mieć komplet dokumentów
              potrzebnych do pracy w rodzinach angielskich. Po co ci pośrednik w Polsce?
              Jesteśmy Angielska agencja AuPair, zatrudniamy kobiety w wieku 18-45 lat w
              rodzinach angielskich. Poszerzamy nasza ofertę o pozycje dla pielęgniarek,
              nauczycieli oraz osób do sprzątania w domach prywatnych i hotelach. Kontakt z
              nami poprzez e-mail: hetmankrolewski@aol.com Wyślemy Ci pakiet dokumentów.
              • kambrzykowski Re: Angielska Agencja Pracy...... 11.05.05, 15:47
                Witam Serdecznie.
                Jeśli natomiast ktoś popiera polskie firmy rekrutacyjne - zapraszamy do naszej
                siedziby w Gdyni. Oferujemy dokładnie takie same a może i lepsze oferty pracy
                jak nasi przyjaciele w Anglii.
                Zaprasazamy na pracawanglii@agmor.com

P.S. ... a co to za dopisek "po co ci pośrednik w Polsce". Fe. Konkurujmy
                uczciwie.

Gość portalu: AuPairLine Agency napisał(a):

> poszukuje pracownikow.
                > Nie trać czasu, wakacje za pasem. Już za chwile możesz mieć komplet
                dokumentów
                > potrzebnych do pracy w rodzinach angielskich. Po co ci pośrednik w Polsce?
                > Jesteśmy Angielska agencja AuPair, zatrudniamy kobiety w wieku 18-45 lat w
                > rodzinach angielskich. Poszerzamy nasza ofertę o pozycje dla pielęgniarek,
                > nauczycieli oraz osób do sprzątania w domach prywatnych i hotelach. Kontakt z
                > nami poprzez e-mail: hetmankrolewski@aol.com Wyślemy Ci pakiet dokumentów.
              • Gość: Caro21 Re: Angielska Agencja Pracy...... IP: *.sggw.waw.pl 21.06.05, 22:11
                Do Anglii wyjezdzam lada dzien, dobrze znam angielski i niemiecki, troche
                francuskiego..Gdzie szukać pracy? Czekam na jakiekolwiek propozycje.. Mam
                doswiadczenie jako tłumacz ang i niem. i pracowalam w hotelarstwie i
                gastronomii..interesuje mnie rowniez au pair..moj mail: Karonline@interia.pl
            • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:38
              W tej chwili nie, ale pytanie w jak szybkim tempie jestescie w stanie wyjechac
              z Polski? I czy interesuje Was praca w Irlandi??
              Piszcie na e-mail: jtokarczyk@op.pl
          • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:24
            W jakim zawodzie chcesz pracować ?
            Mamy bardzo duże możliwości zatrudnienia zwłaszcza osób z językiem angielskim.
            • Gość: aga Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.05, 17:39
              jak angielski znam słabo to mam mozliwosc wyjechania?i co bym mogła robić?
              obecnie pracuje w gastronomii.
              • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:41
                Szczerze? Cleaning. Ale pod warunkiem, ze masz kogos znajomego, obecnie bardzo
                trudno znalezc prace bez jezyka w kazdym zawodzie.
                • Gość: Karolina Re: Praca w Anglii IP: *.ngfl.ac.uk / *.cipe.legend.net.uk 23.05.05, 17:44
                  Pracowalam w biurze w Anglii, znam angielski, oczywiscie ucze sie dalej.
                  • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 24.05.05, 16:10
                    Masz NI, konto w banku?
                • slonce19 Re: Praca w Anglii 29.05.05, 14:26
                  prosez o kontakt slonce136@buziaczek.pl
                  • Gość: Raf Re: Praca w Anglii IP: 62.233.234.* 29.05.05, 14:27
                    ANALFABETKA!!!!!
                    --
                    www.bykom-stop.avx.pl
          • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:36
            W zasadzie nie mozliwe jest znalezienie pracy w naszej agencji nie bedac w
            Anglii. Jezeli jednak pojawi sie taka mozliwosc, na pewno napisze.
        • piotr11132 Re: Praca w Anglii 10.05.05, 15:08
          witam interesuje mnie praca w angli chcialbym sie dowiedziec cos wiecej dziekuje
          • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:43
            prosze o dokladne pytania.
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:35
        Przepraszam za nieobecnosc.
        W zasadzie pracujac na pol etatu nie odlozysz wiecej niz £400.
      • Gość: yelon Re: Praca w Anglii IP: *.range86-133.btcentralplus.com 23.06.05, 12:26
        witam, jestem w londynie juz 3 tyg i znow szukam pracy w zasadzie kazdej. mowie
        i pisze po angielsku b.dobrze, znam obsluge komputera b.b.b.dobrze, moge
        instalowac programy, projektowac strony internetowe itp. nie wykluczam
        oczywiscie jakiej kolwiek pracy fizycznej za rozsadna stawke:). jesli moglbys
        mi cos poradzic(jakiekolwiek agencje, gdyz nie mam pojecia gdzie takowe sie
        znajduja) lub mialbys konkretne oferty prosze przeslij kopie odpowiedzi na moj
        post na yelonnie[at]o2.pl.
    • sylvi_a Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:29
      jak to jest z tą -zapłąta z góry za pośrednictow w pracy- owszem niech płacą
      załatwienie pracy ale przecież niech popracuje choć tydzien i wie ze ta praca
      to nie mrzonki
      • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:32
        Nie pobieramy żadnych opłat za zanlezienie pracy. To jest przecież nielegalne w
        Polsce. Współpracujemy z firmami, które zatrudniają ludzi i to od tych firm
        dostajemy wynagrodzenie.
        • Gość: michal Re: Praca w Anglii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:34
          z zawodu jestem elektrykiem ale chcialbym na poczatek cos prostrzego w fabryce ,kierowca ale na B kat.ewentualnie budowa???
          • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:36
            W takim razie proszę o kontakt na
            kambrzykowski@agmor.com
          • Gość: hrm Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:37
            interesuje mnie praca w HR na pozycji Managera
            mialbys cos dla mnie ?

hrm
            • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:38
              Znajdzie się.
              Daj mi swój kontakt na kambrzykowski@agmor.com
              • Gość: B Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 13:47
                Czy macie oferty dla osoby z wyższym wykształceniem, w branży produkcyjnej, z
                doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych - głównie w dziedzinie jakości
                (ISO)? Angielski - dobry. Mogę podjąć pracę od lipca. Szukam pracy stałej.
                Jeżeli tak - proszę o kontakt - p.wagner@sz.home.pl
                • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 14:04
                  Oczywiście.
                  Zapraszam na e-maila
                  kambrzykowski@agmor.com
              • Gość: hrm Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 14:59
                > Znajdzie się.
                Tak . Prosze napisac przyblizone wynagrodzenie roczne + wszystkie benifity

> Daj mi swój kontakt na kambrzykowski@agmor.com
                Powoli

hrm
                • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 15:30
                  > > Znajdzie się.
                  > Tak . Prosze napisac przyblizone wynagrodzenie roczne + wszystkie benifity

Sam będziesz negocjował z pracodawcą, więc nie wiem na jakiej kwocie stanie.
                  A benefity to też nie wiem dla kogo mam określić: dla dyrektora kontraktu czy
                  dla pracownika ochrony (z całym szacunkiem dla obu tych funkcji)

>
                  > > Daj mi swój kontakt na kambrzykowski@agmor.com
                  > Powoli

Podoba mi się ta wstrzemięźliwość. :))

>
                  > hrm
                  • Gość: hrm Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 15:47
                    "Sam będziesz negocjował z pracodawcą, więc nie wiem na jakiej kwocie stanie.
                    A benefity to też nie wiem dla kogo mam określić: dla dyrektora kontraktu czy
                    dla pracownika ochrony (z całym szacunkiem dla obu tych funkcji)"

Ale chyba wiesz w jakich obszarach ? jak to nie wiesz przeciez moj podpis to
                    skrot stanowiska

hrm
                    • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 15:50
                      Skrót stanowiska niewiele mi mówi o wykształceniu, doświadczeniu, odbytych
                      szkoleniach, zdolnościach i zainteresowaniach.
                      Poza tym nie chciałbym oceniać Cię na podstawie tych 3 literek bo mógłbym być
                      bardzo niesprawiedliwy.

> "Sam będziesz negocjował z pracodawcą, więc nie wiem na jakiej kwocie stanie.
                      > A benefity to też nie wiem dla kogo mam określić: dla dyrektora kontraktu czy
                      > dla pracownika ochrony (z całym szacunkiem dla obu tych funkcji)"
                      >
                      > Ale chyba wiesz w jakich obszarach ? jak to nie wiesz przeciez moj podpis to
                      > skrot stanowiska
                      >
                      > hrm
                      • Gość: hrm Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 16:27
                        "Skrót stanowiska niewiele mi mówi o wykształceniu, doświadczeniu, odbytych
                        > szkoleniach, zdolnościach i zainteresowaniach.
                        > Poza tym nie chciałbym oceniać Cię na podstawie tych 3 literek bo mógłbym być
                        > bardzo niesprawiedliwy"

tak tez myslalem :) zycze ci powodzenia w przyszlej karierze
                        a tak na koniec jak chcesz pracowac na rynku angielskim nie znajac terminologii
                        skrotowej, nie odbierz tego zle

HRM
                        • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 16:52
                          "Skrót stanowiska niewiele mi mówi o wykształceniu, doświadczeniu, odbytych
                          > szkoleniach, zdolnościach i zainteresowaniach.
                          > Poza tym nie chciałbym oceniać Cię na podstawie tych 3 literek bo mógłbym być
                          > bardzo niesprawiedliwy"

tak tez myslalem :) zycze ci powodzenia w przyszlej karierze
                          a tak na koniec jak chcesz pracowac na rynku angielskim nie znajac terminologii
                          skrotowej, nie odbierz tego zle

HRM

Przyjacielu.
                          Serdecznie dziękuję za miłe życzenia.
                          Na rynku brytyjskim poruszam się całkiem sprawnie i w terminologii i w innych
                          aspektach mojej działalności.
                          Jeżeli chciałeś się z kimś poużerać na forum to jestem szczęśliwy, że
                          dostarczyłem Ci tej frajdy.
                          Jeśli natomiast będziesz poszukiwał jakiegoś intartnego zajęcia w Anglii lub
                          Irlandii to w dalszym ciągu zapraszam, z tym że z konkretnym CV będącym
                          niewątpliwie interesującym rozwinięciem twojej osoby, którą próbujesz ukryć pod
                          skrótem 3-literowym (a szkoda - może byłoby o czym podyskutować). Czasy
                          anonimów już się chyba skończyły.
          • kuchcik77 Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:41
            Pobieranie opłat za 'załatwianie' pracy jest nielegalne zarówno w Anglii jak i
            Polsce.
            PS.Właśnie jestem na etapie kontaktowanie się z Min. edukacji w Irlandii,
            interesuje mnie "uznawalność" polskich dyplomów w Irlandii i na Wyspach.
            ( geografia, fizyka, chemia, i...język angielski- podobno jest
            zapotrzebowanie)
            Czy dysponują Państwo jakimiś informacjami w tej kwestii?
            Dziękuję
            • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 14:03
              Zasada generalnie taka:
              Im bardziej wszystkie dokumenty są przetłumaczone na angielski i poświadczone
              notarialnie, tym większa szansa znalezienia fajnej pracy.
              Jeśli ktoś np. był w Polsce dobrym fachowcem w jakiejś dziedzinie to i tak
              znajdzie tam pracę nawet jak nie będzie miał przetłumaczonych dokumentów, ale
              znacznie łatwiej z przetłumaczonymi :))
        • sylvi_a Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:38
          no własnie, w Polsce też tak prawo działa- dokadnie i to jest ok.
          podaj namiary na to pośrednictwo na mój meil- sylvi_a@gazeta.pl, mozesz?no i
          jak się kontaktować z Tobą? jak pisać Cv - w angielskim?
          • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:42
            CV oczywiście że w języku angielskim.
            Przecież te dokumenty czytają Anglicy i Irlandczycy.
            A tłumaczyć tego nie mogę bo forma ortograficzna i gramatyczna takiego CV jest
            dla pracodawcy jednocześnie dowodem znajomości języka.
            • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 26.05.05, 12:29
              Z calym szacunkiem... cv, to nie poemat! nie wystepuja tam formy gramatyczne,
              napisanie dobrego cv nie wiaze sie ze znajomoscia jezyka. Nie spotkalam sie z
              przypadkiem, zeby jakikolwiek pracodawca wnioskowal w ten sposob o znajomosci
              jezyka. Wiadomo - kazdy moze napisac cv, znajomosc jezyka testuje sie podczas
              rozmowy kwalifikacyjnej. Tak czy owak - pozdrawiam ;-)))
              A dla wszystkich zainteresowanych: mozna znalezc wzory angielskich cv na
              konkretne stanowiska. Czasami warto poszukac, przy okazji mozna sie nauczyc
              nowych slow. :-))
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:44
        Zaden uczciwy posrednik nie pobiera oplaty - jemu placi firma, dla ktorej
        zalatwia pracownika.
    • sylvi_a Re: Praca w Anglii 06.05.05, 13:45
      no tak, to oczywiste.gorzej jak znajomośc języka jest znikoma....
    • Gość: basia Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 14:28
      czy mozliwe jest znalezienie pracy na waakcje z podstwową znajomościa
      j.angielskiego bez zadnych posrednictw w polsce. po prostu pojechac "w ciemno" i
      udac sie do posrednictwa w anglii. jak znalezc adres takiego posrednictwa?
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:45
        Oczywiscie, ale jest to bardzo ryzykowne i moze sie zakonczyc fiaskiem.
        • Gość: martussl1 Re: Praca w Anglii IP: *.energoprojekt.com.pl 23.06.05, 12:13
          Czy mogę do pani przesłać swoje cv i czy pani agencja może przesłac je do
          agencji w Anglii.
    • Gość: Marek Re: Praca w Anglii IP: *.osiedle.net.pl 06.05.05, 15:07
      Pozdrawiam. Potrzebuję pomocy w sprawie znalezienia pracy w anglii i okolicach,
      jeśli nie masz nic przeciwko to przesyłam na twój mail cv i żywię nadzieję na
      szybki i skuteczny kontakt.
      • Gość: linka Re: Praca w Anglii IP: *.osiedle.net.pl 06.05.05, 15:23
        czy możliwe jest znalezienie pracy , jezeli jestem bez doświadczenia , odrazu
        po studiach, kier: stosunki międzynarodowe, bardzo dobra znajmość języka
        angielskiego. ?
        • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 15:43
          Tak to jest możliwe. Głównie ze względu na język. W obsadzaniu stanowisk branży
          stosunków międzynarodowych jeszcze nie mamy dużego doświadczenia (Tony Blair
          cały czas zajmuje swoje stanowisko), ale w naszych kontaktach możemy
          pomyszkować.

> czy możliwe jest znalezienie pracy , jezeli jestem bez doświadczenia , odrazu
          > po studiach, kier: stosunki międzynarodowe, bardzo dobra znajmość języka
          > angielskiego. ?
        • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:46
          Tylko na wlasna reke, w zasadzie latwiej jest znalezc dobra prace szukajac z
          Polski... to taki paradoks.
          • Gość: Karolina Re: Praca w Anglii IP: *.ngfl.ac.uk / *.cipe.legend.net.uk 23.05.05, 17:48
            Wydaje mi sie, ze latwiej znalezc prace siedzac w Anglii i majac juz wszystkie
            papiery i rejestracje za soba!
            • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 18:04
              Jasne, tylko ze zeby wszystko zalatwic musisz byc tu kilka miesiecy i robic
              cokolwiek. To nie jest latwe.
      • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 15:37
        Oczywiście, zapraszam na
        kambrzykowski@agmor.com
    • Gość: Janusz Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 15:21
      Czy słyszałaś o firmie LIDER z Kutna,czy jest wiarygodna.Czy dobry elektryk,ale
      ze słabym angielskim ma szansę na pracę w Anglii.Dziękuję za odpowiedż.Janusz
      • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 06.05.05, 15:35
        O firmie LIDER nie słyszałem co w cale nie oznacza, że działa źle lub wcale jej
        nie ma. Nie o wszystkich wiem.
        Z angielskim w stopniu komunikatywnym lub zaawansowanym można dostać lepszą
        pracę bo przecież lepiej jest rozmawiać z pracodawcą po angielsku niż na migi.
        Elektryków w Anglii poszukuje się rzeczywiście, ale nie radzę jechać TAM w
        poszukiwaniu pracy. Pracodawcy kontaktują się z nami i z naszej bazy danych
        wyszukują najodpowiedniej doświadczonych pracowników do swoich firm. Żaden z
        pracodawców nie poleci na dworzec lub lotnisko w celu poszukiwania np.
        kosztorysanta prac elektrycznych lub konserwatora rozdzielnic itp.
        • Gość: Janusz Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 15:50
          Witam.dziekuje za zaiteresowanie -mój angielski jest słaby,ale pracując w
          Holandii potrafiłem się porozumieć w sprawach fachowych,gorzej było przy
          rozmowach telefonicznych.Jeśli miałbyś namiary na pośrednika z j.polskim to
          podaj namiary na zuel@neostrada.pl będę wdzięczny.Janusz
    • Gość: Janusz Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.05, 15:42
      Witam .Czy agencja w której pracujesz rekrutuje elektryków jeśli tak to proszę o
      informacje na zuel@neostrada.pl.Janusz
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:47
        Przykro mi nie posredniczymy w tej branzy.
    • Gość: ziomek5@poczta.wp. Re: Praca w Anglii IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.05, 17:19
      witam.Mam pytanie odnośnie pracy w Londynie.Czy macie jakieś oferty
      pracy,siostra przebywa w Londyie i niemorze znalejść pracy.ma 26
      lat,i.angielski komunikatywny.to jej nr tel.+447851300120.Dziękuje iprosze o
      pomoc.Wszystkiego dobrego.pa.
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:48
        W porzadku odezwe sie do niej.
    • Gość: Marek82 Re: Praca w Anglii IP: *.osiedle.net.pl 06.05.05, 19:04
      Cześć. Potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy na terenie Anglii. Jeśli jest taka
      możliwość to proszę o pilny kontakt ( mail boomhunter@o2.pl ). Pozdrawiam.
    • Gość: multon Re: Praca w Anglii IP: *.elpos.net 06.05.05, 20:08
      jestem snycerzem.wykonuję różne zdobnicze elementy rzeźbione na zamówienie.Ponadto z faktu uprawianego przeze mnie sportu strzeleckiego wykonuję okładziny do pistoletów sportowych oraz kolby do broni myśliwskiej.Szukam pracy na terytorium Angli /nie musi być stała/www.multon.republika.pl
    • Gość: wm Re: Praca w Anglii IP: *.elpos.net 06.05.05, 20:36
      szukam pracy w londynie jako rzeźbiarz lub jako rusznikarz w drewnie/to ten co wykonuje kolby do broni myśliwskiej lub okładziny do pistpletów sportowych/mogę też pracować przy renowacji mebli.Jak to wygląda w londynie.Pozdrawiam
    • Gość: gg kolejny wyciagacz adresow email !!!on nieodpowiada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 18:27
      tylko zobaczcie ile razy jego nick sie powtorzyl
      ANI RAZU bo go to grzeje ,a adresy same sie zjawiaja
      • Gość: w.multon Re: kolejny wyciagacz adresow email !!!on nieodpo IP: *.elpos.net 11.05.05, 23:58
        szanowny kolego
        żaden wyciągacz adresów
        po prostu chciałem odpisaś pewnej osobie, ale to pytanie nie wiedzieć czemu pokazało się na tej stronie.a tak poza tym ja się przedstawiłem i można do mnie w każdej chwili wysłać @, a ty piszesz anonimowo.
      • jtokarczyk Re: kolejny wyciagacz adresow email !!!on nieodpo 23.05.05, 17:51
        Wybacz, ale ja to Ona i wyobraz sobie, ze bylam mocno zapracowana, odpowiadam
        wiec dzisiaj hurtem.
        • Gość: macek Re: kolejny wyciagacz adresow email !!!on nieodpo IP: *.lan / 80.51.205.* 29.05.05, 22:29
          Jestem zaiteresowany pracę w UK proszę o kontakt macek_22@vp.pl
    • Gość: PIOTR Re: Praca w Anglii IP: 83.238.41.* 08.05.05, 23:06
      Z ZAWODU JESTEM MARYNARZEM.ALE INTERESUJE MNIE TAKZE KAZDY RODZAJ
      ZATRUDNIENIA.ZNAM BARDZO DOBRZE JEZYK ANGIELSKI!CZY MOGLABYS MI POMOC ZNALESC
      PRACE?MOJ MAIL;szyszko66@wp.pl
    • Gość: :) Re: Praca w Anglii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 23:28
      Work, English in London with ELL-S.com
    • agaaa7 Re: Praca w Anglii 09.05.05, 14:34
      hej!Znam angielski na poziomie FCE chce wraz siostrą na początku czerwca
      przyjechac do Angli w poszukiwaniu pracy na razie nie mamy nic nagranego jakie
      mamy szanse zeby znalesc prace w Londynie czy lepiej poza Londyn npMaidenhead z
      góry dziekuje za wszelkie inf
      • Gość: AuPairLine Agency Angielska Agencja ..... IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 10.05.05, 23:18
        szuka pracownikow.
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:52
        Jezeli podasz mi swoj e-mail, moge wyslac Ci adres mojej agencji, jak
        przyjedziecie sprobojemy cos znalezc. Najlepiej od razu na adres:
        jtokarczyk@op.pl
    • Gość: Nemo Re: Praca w Anglii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 15:47
      Mam 24 lata.Posiadam prawo jazdy kat. B, C+E, świadectwo kwalifikacji oraz
      ADRy, czyli kurs na przewoz materialow niebezpiecznych w cysternach. Znam jezyk
      angielski srednio. Czy mam jakies szanse znalezienia pracy w Anglii badz
      Irlandii ?Czy warto jest mi wyjechac w "ciemno", czy lepiej wczesniej sprobowac
      sobie znalezc jakas prace? Pozdrawiam serdecznie
      • kambrzykowski Re: Praca w Anglii 10.05.05, 13:34
        > Mam 24 lata.Posiadam prawo jazdy kat. B, C+E, świadectwo kwalifikacji oraz
        > ADRy, czyli kurs na przewoz materialow niebezpiecznych w cysternach. Znam
        jezyk
        >
        > angielski srednio.

Jak na początek kwalifikacje całkiem możliwe.

Czy mam jakies szanse znalezienia pracy w Anglii badz
        > Irlandii ?Czy warto jest mi wyjechac w "ciemno",

Broń Boże tylko nie w ciemno.
        Masa ludzi wylatuje do Anglii i Irlandii codziennie i niestety zdecydowana
        większość wraca z niczym. Tracą tylko pieniądze na samolot i hotele.
        Po to są biura pośrednictwa pracy żeby nie było takich dramatów.
        Żaden pracodawca nie szuka pracowników na lotnisku, dworcu czy ulicy.

czy lepiej wczesniej sprobowac
        >
        > sobie znalezc jakas prace? Pozdrawiam serdecznie
        • Gość: GIETA 2005 Re: Praca w Anglii IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.05, 06:21
          warp10@o2.pl ja i moja dzieczyna ja znam dobrze angielski ona slabo poszukujemy
          pracy na jakies 4-6 miesiecy bende wdzienczy za jakiekolwiek info
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:54
        Z pewnoscia znajdziesz prace, przygotuj sie jednak na to, ze bedziesz musial
        wymienic prawo jazdy na angielskie, co trwa ok. 2-3 tygodni i kosztuje ok.
        £35.00
    • sylvonek Re: Praca w Anglii 09.05.05, 16:48
      Witam!Nazywam sie Sylwia Klich,mam 20 lat i jestem studentka
      anglistyki.Interesuje mnie praca sezonowa w Wielkiej Brytanii na wakacje,od
      kilku tygodni do max. 3 miesiecy(lipiec-wrzesien);jestem otwarta na rozne
      oferty pracy ale nie wiem jak sie do tego zabrac,czy moze mi Pani cos
      zaooferowac,doradzic?Znam angielski na poziomie zaawansowanym a niemiecki na
      poziomie podstawowym.Pozdrawiam
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:55
        Z reguly odradzam przyjazd "w ciemno". Jest to obecnie bardzo ryzykowne. Raczej
        warto szukac kontaktow, kogos kto ma tu rozeznanie.
    • Gość: wojtek Re: Praca w Anglii IP: *.lan / 80.51.205.* 09.05.05, 18:04
      Poszukuję pracy byłem nawet w Edynburgu, ale niestety nic z tego nie wyszło
      byli to naciągacze i złodzieje. Straciłem tylko forsę, chciałbym to odrobić,
      gdybyś mogła coś załatwić bardzo proszę. Oczekuję uczciwej oferty.kontakt na
      adres: macek_22vp.pl
    • Gość: krystian Re: Praca w Anglii IP: *.wsiz.rzeszow.pl 10.05.05, 10:02
      Dzień dobry. Jestem studentem, mam 20 lat.Pracowałem w tamtym roku w Anglii i w
      tym również chciałbym tam wyjechać poszukuję tylko jakiejś oferty pracy, gdyż
      planuję ten wyjazd razem z trzema kolegami. Wszyscy posiadamy komunikatywną
      znajomość języka. Chcielibysmy wspólnie pracować na farmie lub w budownictwie
      mamy w tych pracach bogate doświadczenie. Prosił bym o pomoc w znalezieniu
      jakiejs oferty (wyjazd planujemy w połowie czerwca) lub o podanie jakichś
      adresów stron z ofertami pracy w UK. Prosze o kontakt z
      krystianoleksowicz@interia.pl, z góry dzienkuję.Pozdrawiam.
      • Gość: wow Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 10:33

zobacz tu

ork & Travel
        in UK</b></a>

powodzenia
        wow
        • Gość: wow Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 10:36
          Work & Travel in UK

powodzenia
          wow
          • Gość: alinka5 Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:05
            WITAM. GDZIE I JAK NAJLEPIEJ SZUKAĆ PRACY W ANGLII. CZY AGENCJA W KTÓREJ
            PRACUJESZ MOŻE POMÓC W ZAŁATWIENIU PRACY? POZDRAWIAM
            • Gość: AuPairLine Agency Angielska Agencja Pracy.... IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 10.05.05, 23:21
              poszukuje pracownikow.
    • Gość: karlawroc@poczta.f Re: Praca w Anglii IP: 213.199.196.* 10.05.05, 15:43
      mam pytanie czy mozesz mi powiedziec gdzie znajduje sie ta agencja w londynie
      jaki jest adres do tej agencji moj chlopak jest w londynie i nie ma pracy
      prosze o pomoc
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 17:59
        Tylko na e-mail, prosze napisz na adres jtokarczyk@op.pl
    • Gość: karla Re: Praca w Anglii IP: 213.199.196.* 10.05.05, 15:45
      prosze pomoc mój chlopak jest w londynie i nie ma pracy czy mozesz mi podac
      adres tej agencji bardzo prosze
    • Gość: karla Re: Praca w Anglii IP: 213.199.196.* 10.05.05, 15:46
      sory zapomniałam o moim email-u karlawroc@poczta.fm
    • Gość: monikaaa Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 20:39
      czesc wiesz bardzo zalezy mi i mojej kolezance na pracy ..szukam i szukam i
      niewychodzi ....:( chodzi nam o jakies prace sezonowe jakie kolwiek ...od
      polowy czerwca do polowy sierpnia prosze o odpowiedz surend_19@wp.pl
      • jtokarczyk Re: Praca w Anglii 23.05.05, 18:00
        Nie jestem w stanie znalezc dla Was nic na odleglosc.
    • Gość: pablo_86 Re: Praca w Anglii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 23:35
      chcialbym sie dowiedziec jakie masz oferty pracy w tej chwili...
      bardzo bylbym wdzieczny gdybys odpisal
      zelo10@wp.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka