09.01.07, 10:27
witam od niedawna jestem w Legnicy i szukam grupy grajacych w kosza na sali
wieczorem ,chetnie
sie przyłącze.
Obserwuj wątek
    • mmarusia Re: kosz 10.01.07, 09:17
      wiem,ze graja o 20tej w czwartki w spozywczaku
      • tedy53 Re: kosz 10.01.07, 13:03
        dzieki Marusiu,może mieprzejmą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka