tedy53 09.01.07, 10:27 witam od niedawna jestem w Legnicy i szukam grupy grajacych w kosza na sali wieczorem ,chetnie sie przyłącze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmarusia Re: kosz 10.01.07, 09:17 wiem,ze graja o 20tej w czwartki w spozywczaku Odpowiedz Link Zgłoś