Dodaj do ulubionych

Szkolenie dla studentów:)

26.11.10, 14:31
Temat : Kurs na Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością
zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008

CL Consulting i Logistyka przygotowała pakiet szkoleń z zarządzania jakością i zarządzania produkcją dla studentów wszystkich kierunków i uczelni. Szkolenia w obszarze zarządzania jakością, takie jak np. audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, są szkoleniami poszukiwanymi na etapie studiów ze względu na to, iż wielu pracodawców w swoich firmach ma wdrożone systemy zarządzania jakością i często oczekuje od swoich przyszłych pracowników kompetencji w obszarze systemów jakości.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy tylko wypełnić i przesłać kartę zgłoszeniową, która jest dostępna na stronie internetowej firmy.

www.cl-consulting.com.pl/pl/obszary-dzialania/szkolenia-dla-studentow.html

ZAPRASZAM CHĘTNYCH

P.S. Proponuję zajrzeć na stronkę i poczytać więcej o szkoleniu. Jeśli są jakieś pytania proszę pisać na adres e-mail: krezler@cl-consulting.com.pl lub skorzystać z danych kontaktowych podanych na stronie www, która została umieszczona powyżej. Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
  • r.karolina91 Re: Szkolenie dla studentów:) 29.11.10, 15:07
   UWAGA!!!Zmiana terminu zapisów na szkolenia!!!!

   W związku z tym, iż na kurs (Auditor Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością) zgłosiło się wielu chętnych, Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu informuje, że kolejne szkolenie odbędzie się 12-13 oraz 18-19 grudnia bieżącego roku. O udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie pytania w dalszym ciągu przyjmowane na adres krezler@cl-consulting.com.pl. Można również skorzystać z danych kontaktowych umieszczonych na stronie. Serdecznie Zapraszam:)
   • r.karolina91 Re: Szkolenie dla studentów:) 30.11.10, 12:09
    UWAGA!!!Zmiana terminu zapisów na szkolenia!!!!

    W związku z tym, iż na kurs (Auditor Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością) zgłosiło się wielu chętnych, Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu informuje, że kolejne szkolenie odbędzie się 11-12 oraz 18-19 grudnia bieżącego roku. O udziale w kursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie pytania w dalszym ciągu przyjmowane na adres krezler@cl-consulting.com.pl. Można również skorzystać z danych kontaktowych umieszczonych na stronie. Serdecznie Zapraszam:)
   • r.karolina91 Re: Szkolenie dla studentów:) 07.12.10, 12:07
    UWAGA!!!

    Kolejne szkolenie na Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością odbędzie się 15-16 stycznia 2011 roku. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie karty zgłoszenia na adres e-mail: krezler@cl-consulting.com.pl lub aglos@cl-consulting.com.pl. Wpłaty za kurs należy dokonać najpóźniej na trzy dni przed jego rozpoczęciem.

    Jeśli ktoś ma pytania, dotyczące szkolenia, proszę pisać do mnie, bądź skorzystać z danych kontaktowych podanych na stronie: www.cl-consulting.com.pl/pl/obszary-dzialania/szkolenia-dla-studentow.html

    Zapraszamy :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka