Gość: dedal IP: *.mironet.pl / 217.153.42.* 21.10.03, 17:28 co buduja nieopodal tego hoteliku? kto wie..? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Celina Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 23:28 Przechodzac obok, zagladalam, ale płot byl wyzszy , nic nie widzialam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Celina Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 12:30 Wow! Następna? Ot, Zabrze... miasto supermarketów, stacji benzynowych i bankow :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dedal Re: ibis..... IP: *.mironet.pl / 217.153.42.* 23.10.03, 21:59 boze....przeca tam niedaleo jest stacja i to nie jedna....beznadzieja....dzieki za info.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: ibis..... IP: *.neonet.slask.pl 23.10.03, 22:29 Tu nie chodzi o budowę stacji, tu chodzi o zakup działek, wręcz w strategicznych punktach miasta. Ile taka działka będzie kosztować za kilka lat??? I to się nazywa biznes. Stacje znikną, a działki będą w cenie. Lokata kapitału. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanalarz Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.03, 08:05 Moi drodzy w tym miejscu buduje się stację uzdatniania wody, którą pobierać się będzie z płynącej tu Bytomki do celów zaopatrzenia w wode do konsumcji dla mieszkańców Centrum Zabrza. Woda o podwyższonej jakości ma być ekwiwalentem za niedogodności związane z trudem mieszkania w tak uciążliwym obszarze miasta. To ma być prezent na Boże Narodzenie dla mieszkańców od Urzędu Miasta zabrze. Odpowiedz Link Zgłoś