IP: *.mironet.pl / 217.153.42.* 21.10.03, 17:28
co buduja nieopodal tego hoteliku? kto wie..?
Obserwuj wątek
    • Gość: Celina Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 23:28
      Przechodzac obok, zagladalam, ale płot byl wyzszy , nic nie widzialam :)
      • Gość: ??? Re: ibis..... IP: *.neonet.slask.pl 22.10.03, 00:11
        Stację benzynową.
        • Gość: Celina Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.03, 12:30
          Wow!
          Następna?
          Ot, Zabrze... miasto supermarketów, stacji benzynowych i bankow :)
    • Gość: dedal Re: ibis..... IP: *.mironet.pl / 217.153.42.* 23.10.03, 21:59
      boze....przeca tam niedaleo jest stacja i to nie
      jedna....beznadzieja....dzieki za info....
    • Gość: ??? Re: ibis..... IP: *.neonet.slask.pl 23.10.03, 22:29
      Tu nie chodzi o budowę stacji,
      tu chodzi o zakup działek,
      wręcz w strategicznych punktach miasta.
      Ile taka działka będzie kosztować za kilka lat???
      I to się nazywa biznes.
      Stacje znikną, a działki będą w cenie.
      Lokata kapitału.
    • Gość: kanalarz Re: ibis..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.03, 08:05
      Moi drodzy w tym miejscu buduje się stację uzdatniania wody, którą pobierać
      się będzie z płynącej tu Bytomki do celów zaopatrzenia w wode do konsumcji dla
      mieszkańców Centrum Zabrza. Woda o podwyższonej jakości ma być ekwiwalentem za
      niedogodności związane z trudem mieszkania w tak uciążliwym obszarze miasta.
      To ma być prezent na Boże Narodzenie dla mieszkańców od Urzędu Miasta zabrze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka