mi.ka.n 03.01.05, 15:28 Załatwianiu czeku z wypłatą Twoich zarobków.Może dzisiaj Ci się to uda jak urzedniczki angielskie nie wymyślą znów czegośs ,żeby sobie wolne zrobić. Napisz jak załatwisz.Ale forsy tak szybko nie wydawaj. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michal-ochlik Re: Powodzenia w... 05.01.05, 12:15 jusz go odebralem na 101 f co ztego jak nie mamy gdzie mieszkac Odpowiedz Link