Dodaj do ulubionych

Powodzenia w...

03.01.05, 15:28
Załatwianiu czeku z wypłatą Twoich zarobków.Może dzisiaj Ci się to uda jak
urzedniczki angielskie nie wymyślą znów czegośs ,żeby sobie wolne zrobić.
Napisz jak załatwisz.Ale forsy tak szybko nie wydawaj.
Obserwuj wątek
    • michal-ochlik Re: Powodzenia w... 05.01.05, 12:15
      jusz go odebralem na 101 f co ztego jak nie mamy gdzie mieszkac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka