magda_bemowwo_park 18.11.05, 14:31 czy u was też słychać dokładnie sąsiadów? pomija pralki i zmywarki, ale my znamy już gust muzyczny sąsiadów zza ściany... może to tylko efekt echa w nieumeblowanym mieszkaniu? dziś obudziła nas metallica ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sbrzuc Re: pogłos 18.11.05, 19:54 My nie słyszymy - ale może dlatego że z jednej strony jest korytarz, z drugiej i trzeciej ściana zewnętrzna a z czwartej jeszcze chyba nikt nie mieszka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz1973 Re: pogłos 19.11.05, 19:42 Witam, my słyszymy muzykę, chyba z 2-ego piętra lub wyżej. To dość ostry rok, Metalica - możliwe. Rano któregoś dnia też mnie obudziła głośna muzyka, ale pomyślałem że to robotnicy sobie rozgłosili. Sam lubie czasami głośno posłuchać ale nie o 7 rano. Odpowiedz Link Zgłoś
izabell83 Re: pogłos 20.11.05, 17:36 mnie też czasem dochodzą różne odgłosy...ale mam nadzieje, że jak już wszyscy będą mieli mieszkanka umeblowane to będzie trochę ciszej.. Odpowiedz Link Zgłoś
michalfront Re: pogłos 21.11.05, 13:13 wbrew zapewnieniom B-P że mieszkania będą dobrze izolowane mocno słychać sąsiadów i to nie tych zza ściany, a tych z dołu... Odpowiedz Link Zgłoś