18.11.05, 14:31
czy u was też słychać dokładnie sąsiadów?
pomija pralki i zmywarki, ale my znamy już gust muzyczny sąsiadów zza
ściany... może to tylko efekt echa w nieumeblowanym mieszkaniu? dziś obudziła
nas metallica ;)
Obserwuj wątek
    • sbrzuc Re: pogłos 18.11.05, 19:54
      My nie słyszymy - ale może dlatego że z jednej strony jest korytarz, z drugiej i
      trzeciej ściana zewnętrzna a z czwartej jeszcze chyba nikt nie mieszka :)))
      • mariusz1973 Re: pogłos 19.11.05, 19:42
        Witam, my słyszymy muzykę, chyba z 2-ego piętra lub wyżej. To dość ostry rok,
        Metalica - możliwe. Rano któregoś dnia też mnie obudziła głośna muzyka, ale
        pomyślałem że to robotnicy sobie rozgłosili. Sam lubie czasami głośno posłuchać
        ale nie o 7 rano.
        • izabell83 Re: pogłos 20.11.05, 17:36
          mnie też czasem dochodzą różne odgłosy...ale mam nadzieje, że jak już wszyscy
          będą mieli mieszkanka umeblowane to będzie trochę ciszej..
          • michalfront Re: pogłos 21.11.05, 13:13
            wbrew zapewnieniom B-P że mieszkania będą dobrze izolowane mocno słychać
            sąsiadów i to nie tych zza ściany, a tych z dołu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka