Dodaj do ulubionych

Nudne forum Leszna

19.03.07, 17:21
Chciałam powiedziec, że to forum Leszna jest nudne. Nie zbyt duzo osob na nim
pisze i nikt zazwyczaj nie rozwija postów. ;/
Obserwuj wątek
    • prezeska89 Re: Nudne forum Leszna 22.03.07, 16:27
      Masz racje. Niestety w Lesznie brak atrakcji dla młodzieży. Buuu... Szkoda,
      strasznie mi się nudzi w tym mieście. Więc, uważam, że te hasło nie jest
      adekwatne do tego, co ma naprawdę miejsce w rzeczywistości. :(
    • andil1973 Re: Nudne forum Leszna 26.03.07, 08:40
      Do prezeska89. Masz rację - forum miasta Leszna jest naprawdę nudne. Może wynika
      to z faktu, że niewielu osobom chce się zabierać głos na forum. Myślę jednak, że
      nie świadczy to o tym, że w tym mieście można tylko "wyć". Jeśli zadziałamy
      wspólnie - może ożywimy to forum. A może także uda się coś ciekawego
      zorganizować w Lesznie. Pozdrawiam
    • sanszajn84 Re: Nudne forum Leszna 26.03.07, 19:01
      Prezeska... jak ci sie nie podoba forum to je zmień ! a jak ci sie Leszno nie
      podoba to sie wyprowadz !! Byle nie do Rawicz, bo nie lubie takich omiałczonych
      ludzi ! Moim zdanie Leszno jest fantastycznym miastem. Jestem nim zachwycona.
      Nie jest zbyt duże, nie przytłacza, ale z drugiej strony nie jest małe i w brew
      pozorom jest tu duzo rzeczy do robienia. Macie super basen, kręgle, mozna na
      koniach pojezdzic. Miasto posiada swietną architekture ( która uwielbiam
      fotografowac ). Nocnych klubów z tego co słyszałam tez nie brakuje. Wiec czego
      wy ludzie jeszcze chcecie ?????????????????
      • prezeska89 Re: Nudne forum Leszna 26.03.07, 20:59
        Do sanszajn84. Słuchaj, każdy wyraża na forum swoje opinie, a moja o tym
        mieście jest taka jak już wcześniej powiedziałam. Może Tobie się Leszno podoba-
        ok, ale mi niestety nie i z tego co wiem, to wiele osób podziela moje zdanie.
        Młodzież nie ma co robić w Lesznie, a wszytkie atrakcje, które wymieniłaś
        owszem są, ale jak już to wiele kosztują. Powinnaś zwrócić uwagę, że nie
        wszystkich na to stać. Ps. Mi na przykład brakuję kina. :((
        • ana3000 Re: Nudne forum Leszna 03.04.07, 22:01
          Gdy istniało kino wybrałam się na "Zemstę" - było nas czworo!
          Gdy organizowane są tanie koncerty, imprezy to bywa na nich taka publika, która
          nie narzeka,że nie ma co robić w Lesznie. Domeną młodych jest to, że działają,
          chcą coś robić, świat ich ciekawi i mają najlepszze pomysły. Dlaczefo więc
          wielu pisze, że dla młodych nic nie ma. Niech COŚ tworzą!. A może wolontariat.
          Organizacji i potrzebujących mnóstwo. Czas miło by upłynął, uśmiech na twarzach
          innych leszczyniaków. I może wreszcie troszkę optymistycznego spojrzenia na
          miejsce swojego bytowania.
          • hatchet01 Re: Nudne forum Leszna 05.04.07, 01:52
            i tu kolejny problem: otoz niewielu mlodych ludzi ruszy sie ze friko. ot, za
            byle co rzadaja gratyfikacji i to niemalych

takich, ktorzy robia cos bezinteresownie wsrod mlodziezy uswiadczysz niewielu
          • sanszajn84 Re: Nudne forum Leszna 09.04.07, 10:10
            Ana3000 !! Brawo ! Dobrze napisane ! Ja we wolontariacie w swoim miescie przez
            4 lata działałam ! Niedosyć ze pomagałam ludziom chorym to jeszcze miałam
            gratisowe wyjazdy na rózne wycieczki ! Zwiedziłam pół Polski za free !
            Pozdrawiam !!
          • maly_rowerek Re: Nudne forum Leszna 22.04.07, 11:36
            Leszno jest strasznie nudne, a ludzie zachowawczy.
            Czego brakuje w Lesznie?
            - kina
            - teatru, o operze nie wspomnę
            - towarzystwa fotograficznego. Ktoś, prawdopodobnie Rawiczanka, pisała, że lubi
            fotografować Leszno i zabytki. Prawdopodobnie robisz złe zdjęcia, bo nie masz
            ich gdzie skonfrontować. W Lesznie nie ma żadnego towarzystwa fotograficznego,
            czy innego forum. Internetowe odradzam, bo pozostaniesz na wieki na poziomie
            przysłowiowych jeleni na rykowisku.
            - brak choćby jednego klubu, baru, kawiarni, gdzie można posłuchać dobrej
            muzyki, a nie tylko beznadziejnego radia dla gawiedzi.
            - brak temu miastu atmosfery przychylnej dla ludzi chcących działać.
            Prowincjonalizm wychodzi z każdego zaułka.
            - brakuje samodzielnego urzędu miasta, bo ten, który macie, sprawia wrażenie
            biznesu rodzinnego o niesamowicie przerośniętych zasobach ludzkich!
            - basen? Jeśli myślicie o Akwawit, to jest brudny, zaniedbany, śmierdzący, wręcz
            tragiczny jak na dzisiejsze standardy. Drugi, przy jednej ze szkół jest w
            lepszym stanie ale można tam tylko popływać.
            - ruch drogowy. My, Polacy jeździmy ja Ukraińcy lub Rumunii. O naszym
            mistrzostwie za kółkiem świadczy przedostatnie miejsce w Europie. W Lesznie
            samochody stoją na chodnikach, gdzie obowiązuje zakaz, na byłych, rozjechanych
            gazonach, krzakach, ulice z zakazami, za rynkiem, chyba Zielona, miast być
            deptakiem jest parkingiem. Czerwone światło służy do przyśpieszenia, a nie
            zatrzymania pojazdu, a Policji nigdzie nie uświadczysz.

To, tylko po części o brakach, których jest zdecydowanie więcej, ale pominę je.
            Nie ma miast doskonałych...

Czym można w Lesznie się delektować?

- kultura udaje się, jednak głównie niższa, typu Doda, Ich Troje itp śmieci.
            Biorąc pod uwagę prowincjonalizm miasta nie odróżniacie się od innych tego typu
            ośrodków.
            - pisząc o radiu mam dylemat, ponieważ z jednej strony jest ono beznadziejne, a
            z drugiej jest ewenementem, zresztą dla mnie kuriozalnym, na skale być może
            nawet kraju. Podczas pobytów w Lesznie, od czasu do czasu, słucham owego radia.
            Stwierdzam, że kiedyś było słabe, a dziś jest coraz słabsze. Wyraźnie słychać,
            nie widać, że szefostwo zrobi wszystko, by upodlić ambitnego słuchacza, a
            zadowolić najmniej wymagającego.
            Straszne są... nie może mi przejść to słowo przez klawiaturę, więc napisze w
            cudzysłowie "g a l e r i e". Radiowcy usiłują zadowolić swego słuchacza do tego
            stopnia, że robi się tam beznadziejnie słabe zdjątka, gdzie priorytetem jest
            ilość twarzy na zdjęciu, trup, wszelkie nieszczęście. Wiesza w ilości nawet
            kilkuset zdjątek!!!
            - co do "galerii", hitem jest coś podobnego jednej z lokalnych gazet. Również
            idą na ilość, a nie jakość. Może poza jednym fotografem, czy fotoreporterem.
            Celowo nie podaje nazw, czy nazwisk, by unikać reklamy. Jednak zdjęcia pana "S"
            widuje w prasie krajowej i to np "DF", a nie w jakichś tabloidach.
            Szkoda, że ów człowiek nie ma własnej galerii na stronie gazety. Warsztat i
            wspaniała narracja, prowadzą widza po meandrach wydarzenia, brawo!
            O ile się nie mylę pan "S" był wielokrotnie nagradzany za swoje zdjęcia. Jednak
            jedna jaskółka wiosny nie czyni.
            Żałuję tylko, że taka mało zdjęć widuję na stronie. Jestem miłośnikiem kina i
            sztuk wizualnych, więc proszę wybaczyć mi nadwrażliwość na ten sposób
            komunikacji, obrazowania.
            Teraz pewnie czeka mnie lincz. Zaskoczony nie będę widząc komentarze na forach
            wspomnianego radia i gazety. Polacy wolą krzyczeć niż uczyć się na błędach i
            słuchać konstruktywnej krytyki.
            Nie mam zamiaru nikogo obrażać. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, co mnie
            irytuje, człowieka z zewnątrz, który sporo czasu spędza w Lesznie i poznał
            miasto dość dobrze przez ostatnie 10 lat.

Reasumując - mało ambitnie, nudno, byle jak, byle było lekko łatwo i przyjemnie.
            I to wydaję się być główną przyczyną tego, że to forum jest martwe.
            Leszczyniacy wolą się nie przemęczać, a żyją sprawami zgoła przyziemnymi, nie
            wychylając nosa poza miasto. No! Chyba, ze na zakupy do Poznania lub Wrocławia.

Na forum będę wpadał od czasu do czasu.
            Pozdrawiam dziś z Leszna WSZYSTKICH Leszczynian, Leszczyniaków?
            • sanszajn84 Re: Nudne forum Leszna 04.03.08, 15:41
              Oj Rowerek..... oj oj .....
              Ty chyba w Rawiczu nie byłes......... posiadam punkt odniesienia i
              nadal twierdze ze Leszno jest super.
              Co do tego ze Leszczyniacy są leniwi. Myslisz ze mieszkańcy innych
              miast nie sa ?? Lenistwo to chyba nasza cecha narodowa ?? ( a może
              sie mylę ??)
              Brakuje Ci kina... teatru.... a myslisz ze w Rawiczu posiadamy
              teatr ?? Kino jest... ale zeby dostac bilet na jakikolwiek film to
              trzeba zamówić z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
              Co do fotografowania. Oczywiście ze robie złe zdjęcia i nawet jeśli
              miałabym okazje je skonfrontować, to i tak bym tego nie zrobiła. A
              tak na marginesie... z tego co wiem to jest w Lesznie grupa
              zrzeszonych fotografów ( choć głowy za to nie dam)

> Reasumując - mało ambitnie, nudno, byle jak, byle było lekko łatwo
              i przyjemnie

Tak masz racje !! Ale u mnie jest jeszcze gorzej, wiec doceniam
              Leszno.
        • sanszajn84 Re: Nudne forum Leszna 09.04.07, 10:07
          Jak słysze takie głupie gadanie jak twoje to mi sie zygac chce ! Zrób coś a
          potem narzekaj ! Nie masz kasy to zarób !! Ja pracuje od 15 roku zycia ! Nikt
          mi nie dawał na moje przyjemności ! Na wszystko sobie musiałam sama zarobić !
          Kina Ci brakuje ?? To widze ze na bilet Cie stac ! Wiec nie jestes taka biedna
          jaką z siebie robisz.
          Uwazasz ze atrakcje które wymianiłam wiele kosztuja:
          - speedrower ( niedostepny w Lesznie dla dziewczyn, ale dla chłopaków jak
          najbardziej) nic nie płacisz, a jak dobrze jezdzisz to jeszcze mozesz zarobić,
          - fotografia, wydatki niewielkie, chyba ze sie idzie na łatwizne i kupuje
          aparat cyfrowy :/ analog jest tani jak bilet do kina, a klisza i wywolanie to
          kolejne dwa bilety !
          - kręgle.... niestety nie wiem jak to wyglada finansowo bo nigdy nie
          korzystałam.
          - basen: o ile dobrze sie orientuje godzina kosztuje 7 zł czyli o wiele mniej
          niz kino !
          - dyskoteka: wstep 5-15 zł.... czyli w cenie biletu do kina ! a jak sie uda to
          nawet taniej !
          Wiec prosze Cie.... nie pisz ze nie macie co robić !
          A kino.... to ze nie ma w Lesznie kina to efekt tego ze nikt tam nie chodził
        • cita Re: Nudne forum Leszna 03.03.08, 20:19
          prezeska89 napisała:

> Ps. Mi na przykład brakuję kina. :((

Mnie też brakuje kina, bardzo. Z resztą kiedy sie stąd wyprowadzałem kino jeszcze bylo (sic!), ale teraz, kiedy wróciłem .. kina brak.
          Nie jest moze aż tak źle, bo kino budują i to jest .. budujące.
          Póki co jeżdze dość regularnie do kina do Poznania, srednio raz na tydzien, raz na dwa tygodie. Jeżdze zwykle sam, wiec jakby co - moge zabrać Cie ze sobą - tak jade i tak jade, więc jeden pasażer nie zrobi mi różnicy. Jakby co gg 1461968
    • apflacha Re: Nudne forum Leszna 18.04.08, 20:22
      Proszę o pomoc!!!
      Szukam Firmy budowlanej (a właściwie nr telefonu)na ul. Wyszyńskiego.
      Przekopałem już chyba wszystkie możliwe bazy danych i nic. Chodzi mi o firmę
      TEMPUS czy jakoś tak. w nazwie pojawiają się też nazwiska Panów Wojtkowiaka i
      Jędrowiaka. proszę o pomoc na maila rudyliss@wp.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka