Dodaj do ulubionych

600 postów

31.07.03, 23:20
A niech będzie dla równego rachunku! :)
Leszczyniacy ruszcie się i rozbujajcie to forum... :)

Ka-8
Obserwuj wątek
    • Gość: Arek Re: 600 postów IP: *.w81-53.abo.wanadoo.fr 20.08.03, 04:15
      Cos opornie z tym ruszaniem.:(
      • ka-8 Re: 600 postów 20.08.03, 12:54
        Zgadza się, tylko zastanawiam się dlaczego. Czyżby Leszczyniacy aktywnie
        uczestniczyli w innych tego rodzaju forach, czy też w ogóle stronią od tego
        rodzaju aktywności w sieci. Weź takie forum "Częstochowa" - ruszało opornie,
        owszem, ale teraz ponad 30000 postów i w miarę się kręci.
        Forum jakie funkcjonowało na stronie miasta też jakoś nie imponowało
        aktywnością.

        Ka-8
    • Gość: viagrina Re: 600 postów IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.08.03, 14:20
      ka-8 napisał:

      > A niech będzie dla równego rachunku! :)
      > Leszczyniacy ruszcie się i rozbujajcie to forum... :)
      >
      > Ka-8


      Kaktus mi na dloni wyrosnie jak rozbujaja!
      Jak zwykle to nostalgia obecnych obcokrajowcow trzyma to marne forum przy
      zyciu. Ale co to za zycie...

      Mit freundlichen Gruessen
      • ka-8 Re: 600 postów 26.08.03, 14:45
        Gość portalu: viagrina napisał(a):

        >Ale co to za zycie...

        Cóż, wegetacja ledwie. :(

        Viele Gruesse,

        Ka-8
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka