ka-8 31.07.03, 23:20 A niech będzie dla równego rachunku! :) Leszczyniacy ruszcie się i rozbujajcie to forum... :) Ka-8 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Arek Re: 600 postów IP: *.w81-53.abo.wanadoo.fr 20.08.03, 04:15 Cos opornie z tym ruszaniem.:( Odpowiedz Link Zgłoś
ka-8 Re: 600 postów 20.08.03, 12:54 Zgadza się, tylko zastanawiam się dlaczego. Czyżby Leszczyniacy aktywnie uczestniczyli w innych tego rodzaju forach, czy też w ogóle stronią od tego rodzaju aktywności w sieci. Weź takie forum "Częstochowa" - ruszało opornie, owszem, ale teraz ponad 30000 postów i w miarę się kręci. Forum jakie funkcjonowało na stronie miasta też jakoś nie imponowało aktywnością. Ka-8 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viagrina Re: 600 postów IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.08.03, 14:20 ka-8 napisał: > A niech będzie dla równego rachunku! :) > Leszczyniacy ruszcie się i rozbujajcie to forum... :) > > Ka-8 Kaktus mi na dloni wyrosnie jak rozbujaja! Jak zwykle to nostalgia obecnych obcokrajowcow trzyma to marne forum przy zyciu. Ale co to za zycie... Mit freundlichen Gruessen Odpowiedz Link Zgłoś
ka-8 Re: 600 postów 26.08.03, 14:45 Gość portalu: viagrina napisał(a): >Ale co to za zycie... Cóż, wegetacja ledwie. :( Viele Gruesse, Ka-8 Odpowiedz Link Zgłoś