Dodaj do ulubionych

Fryzjer Męski

27.07.10, 22:55
Szukam godnego polecenia fryzjera w okolicach ulicy Dworcowej.
Obserwuj wątek
    • lasmiady Re: Fryzjer Męski 28.07.10, 09:49
      Kiedyś,dawno temu strzygłem się u takiego fryzjera który jak sobie
      ćwiarteczki nie golnął to ręce mu sie trzęsły.Inny z kolei strzygł
      na wz.39 tz. pod hełm.Teraz taka moda wraca i ja osobiście w domu
      tylko maszynką się strzygę-6-7mm. Polecam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka