04.05.06, 17:42
obudził się już ze "snu zimowego"?
Obserwuj wątek
    • jleszcze Re: Spichlerz 29.05.06, 08:31
      Mam dla Państwa interesującą informację. 1 czerwca o g. 18.00 odbędzie się
      otwarcie wystawy "Złocieniec i okolice w obiektywie". Będzie tam wiele
      interesujących starych i współczesnych zdjęć.
      • wuster Re: Spichlerz 29.05.06, 13:29
        Bylem kilka dni temu w Złocieńcu i dowiedziałem sie o wystawie. Na temat autora
        (-ki) zdjęć nie uzyskałem informacji. Może to pana fotografie?
        • jleszcze Re: Spichlerz 29.05.06, 13:44
          Myślę, że tam będą fotografię róznych autorów. Ja też coś udostepniłem ze
          swoich, ale fotografia to nie moja specjalność, tak że nie wiem czy coś
          wybiorą. Sfotografowałe natomiast parę miejsc o znaczeniu historycznym, ale
          powszechnie nieznanych, myślę że te się ukażą. Ponadto udostepniłem swoje
          zbiory starych zdjęć. Może coś z tego zostanie wybrane.

Wiadomość nieoficjalna: 12.06 będzie chyba zorganizowana otwarta prezentacja o
          historii Złocieńca w spichlerzu. Oczywiście nie o całej historii, bo to można
          opowiadać dwa dni, ale myślę, że wybiorę atrakcyjny wycinek. Pozdrowienia.
      • zlocienianin Re: Spichlerz 11.06.06, 17:43
        Byłem na wystawie w Spichlerzu. Bardzo udana propozycja. Są to zdjęcia
        wykonywane przez amatorów, ale bardzo pomysłowe i ładne. Pokazują piękno
        naszych okolic nieco inaczej. Gratuluję wszystkim autorom tych zdjęć. Wystawa
        jest ładnie eksponowana wśród prac plastycznych złocienieckich twórcw. Dodaje
        to Spichlerzowi fajnego charakteru. Jak z tego wynika pieniądze przeznaczane w
        tym mieście na kulturę (może nie wszystkie) powinny być skierowane na tę
        właśnie grupę zapaleńców, którzy próbują ożywić Spichlerz. JESZCZE RAZ
        BRAWO!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka