Dodaj do ulubionych

Karpacz - pytanie o noclegi

01.11.13, 15:02
Karpacz mi się marzy...znacie tam jakieś fajne miejsce do nocowania? A najwspanialej by było, żeby w jakiś dobrej logistycznie dla narciarzy okolicy?
Obserwuj wątek
    • asica811 Re: Karpacz - pytanie o noclegi 27.01.14, 20:50
      Zobacz tutaj www.fajnewczasy.pl/noclegi/karpacz w Karpaczu jeszcze nie byłam, ale korzystałam z tej strony kiedy jechałam do Zakopanego. Gdybyś się zdecydowała na Zakopca to tam mogę Ci polecić Wesołą Chatkę, tam byłam i było super.
    • espa2012 Re: Karpacz - pytanie o noclegi 21.03.14, 17:41
      Takie "robociki" reklamowe jak kristtopher1 to mi się podobają...
      A szczególnie ich ogarnianie tematu...
      Człowieku, post na który odpowiedziałeś swoją reklamą został napisany 1 listopada 2013r.
      To marzenie jest już pewnie dawno zrealizowane...
      Się przynajmniej uśmiałem przy piątku :)
        • ponury-spiskowiec Re: Karpacz - pytanie o noclegi 27.07.14, 22:19
          Wszystkim polecam pensjonat TOPAZ na ul. Kolorowej 6, dopiero co wróciłem z tygodniowego pobytu i nie mam żadnych negatywnych uwag. Fajna miejscówka zarówno względem centrum czyli deptaka, bliskości przystanku PKS i lokalnych przewoźników oraz to że obiekt jest położony na wzniesieniu z fajnym widokiem na góry i pobliskie miejscowości.
    • l.mormol Re: Karpacz - pytanie o noclegi 02.08.14, 11:20
      W Karpaczu można upolować bardzo fajne okazje noclegowe z serwisów typu. Groupon, MyDeal, FastDeal, Okazik i innych, jest fajna codziennie aktualizowana strona do śledzenia takich okazji, karpacz.mappon.pl - polecam spróbować
      • konrad.gebka Re: Karpacz - pytanie o noclegi 13.07.15, 18:51
        Witajcie, co do tanich noclegów to zdradzę czytającym to pewną tajemnicę; W Karpaczu jest wiele miejsc noclegowych których właściciele biorą tylko co łaska. Brzmi to dziwnie ale tak to jest, bo tu są ludzie, którzy cieszą się z tego że my turyście jedziemy na urlop i po ciężkim roku czy miesiącach chcą nam to ułatwić bo oni w sumie ciągle są na urlopie. Oczywiście nie wszyscy jest tu wydaje mi się kilkanaście osób które mają pensjonaty czy podobne obiekty w Karpaczu i okolicy. Skupiają się w okół zgrupowania religijnego Łang - nazwa własna, niedzielne msze te sprawy to oni. Jak chcecie skorzystać z ich przychylności to: ja najczęściej pisze emajle zaczynam od Szczęść Boże czy coś takiego(żeby było wiadomo ę my to swoi ) i zazwyczaj są to ośrodki które mają jakąś przyrodę w nazwie: kwiatek, czy wiecie podobne rzeczy. Co do odpłatności to zależy od gospodarzą ja tak przyjąłem że 10-15 zł za dobę jak gospodarz daje śniadanie to można mu zapłacić -nie więcej bo się obrazi, przecież im na pieniądzach nie zależy tylko na tym żebyśmy byli zadowoleni. Oczywiście jak jest np obiad w ośrodku np: dziczyzna czy jakieś ryby -w piątki często sumy itp. to parę złoty musimy dołożyć nie ma wyjścia. Wydaje mi się że to lepsza opcja niż takie kapitalistyczne ośrodki których jest dużo w Karpaczu.
    • espa2012 Re: Karpacz - pytanie o noclegi 29.08.14, 16:14
      Latacie jak debile po forach żeby się zareklamować a nie potraficie dostrzec, że autorka tego wątku zadała pytanie o noclegi w Karpaczu w listopadzie 2013 roku.
      Wklejacie tylko linki czytając nagłówki...
      Jak znam życie to autorka już Karpacz odwiedziła i nie zagląda do tego wątku.
      Poza tym oczekiwała opinii innych o konkretnych obiektach a nie wyszukiwarki. Teraz z Google potrafią korzystać siedmiolatki.
      Działając w ten sposób sami strzelacie sobie w kolano bo zniechęcacie ludzi do czytania forum, które staje się jedną wielką tablicą ogłoszeń a nie źródłem konkretnych informacji.
      Pomijam już moderację forum - jaka gazeta - tacy moderatorzy...
      • konrad.gebka Re: Karpacz - pytanie o noclegi 13.07.15, 18:53
        Witajcie, co do tanich noclegów to zdradzę czytającym to pewną tajemnicę; W Karpaczu jest wiele miejsc noclegowych których właściciele biorą tylko co łaska. Brzmi to dziwnie ale tak to jest, bo tu są ludzie, którzy cieszą się z tego że my turyście jedziemy na urlop i po ciężkim roku czy miesiącach chcą nam to ułatwić bo oni w sumie ciągle są na urlopie. Oczywiście nie wszyscy jest tu wydaje mi się kilkanaście osób które mają pensjonaty czy podobne obiekty w Karpaczu i okolicy. Skupiają się w okół zgrupowania religijnego Łang - nazwa własna, niedzielne msze te sprawy to oni. Jak chcecie skorzystać z ich przychylności to: ja najczęściej pisze emajle zaczynam od Szczęść Boże czy coś takiego(żeby było wiadomo ę my to swoi ) i zazwyczaj są to ośrodki które mają jakąś przyrodę w nazwie: kwiatek, czy wiecie podobne rzeczy. Co do odpłatności to zależy od gospodarzą ja tak przyjąłem że 10-15 zł za dobę jak gospodarz daje śniadanie to można mu zapłacić -nie więcej bo się obrazi, przecież im na pieniądzach nie zależy tylko na tym żebyśmy byli zadowoleni. Oczywiście jak jest np obiad w ośrodku np: dziczyzna czy jakieś ryby -w piątki często sumy itp. to parę złoty musimy dołożyć nie ma wyjścia. Wydaje mi się że to lepsza opcja niż takie kapitalistyczne ośrodki których jest dużo w Karpaczu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka