Dodaj do ulubionych

Góry- co polecacie?

25.06.16, 19:04
Jaka miejscowosc wypoczynkową polecacie? Mysle nad jakims wyjazdem, ale w gorach nie bylam chyba z dobre 5 lat i nie wiem co warto zobaczyc i gdzie sie zatrzymac :) Czy mozecie cos podpowiedziec?? Bede wdzieczna!
Obserwuj wątek
    • jusytka Re: Góry- co polecacie? 27.06.16, 08:32
      No ale co lubisz? Każde góry mają swój urok, ale ja na przykład lubię te wysokie, dlatego jeżdżę najczęściej w Alpy... Co chcesz w górach oglądać? Po górach zasadniczo się chodzi i pokonuje własne słabości.
    • jestemrobaczkiem Re: Góry- co polecacie? 29.06.16, 23:11
      Jak pisalam- nie bylam w gorach prawie 5 lat, wiec nie jestem jakims mega miłośnikiem :) po prostu chce odpoczac na łonie natury w ladnej okolicy :) dlatego mysle o polskich góach, bo nad morze nie usmiecha mi sie jechac :)
      • aaapsik78 Re: Góry- co polecacie? 07.07.16, 18:02
        polecam ośrodek wypoczynkowy Kaja w Świeradowie- i miejsce piekne, jak i hotel w fajnym standardzie ;) na pewno portfela ci nie zrujnuje ;) kaja.pl/warto-zobaczyc tutaj masz liste miejsc, ktore w okolicy warto zobaczyc :) milych wakacji!
        • myszka.92 Re: Góry- co polecacie? 13.07.16, 12:46
          aaapsik78 napisał(a):

> polecam ośrodek wypoczynkowy Kaja w Świeradowie- i miejsce piekne, jak i hotel w fajnym standardzie ;) na pewno portfela ci nie zrujnuje ;) kaja.pl/warto-zobaczyc tutaj masz liste miejsc, ktore w okolicy warto zobaczyc :) milych wakacji!

bylam tam- swietne miejsce :) milo wspominam te wakacje- miejscowosc przepiekna, a Kaja- tania i w fajnym standardzie ;)
          • wronska91 Re: Góry- co polecacie? 19.07.16, 22:00
            myszka.92 napisał(a):

> aaapsik78 napisał(a):
            >
            > > polecam ośrodek wypoczynkowy Kaja w Świeradowie- i miejsce piekne, jak i hotel w fajnym standardzie ;) na pewno portfela ci nie zrujnuje ;) kaja.pl/warto-zobaczyc tutaj masz liste miejsc, ktore w okolicy warto zobaczyc :) milych wakacji!
            >
            > bylam tam- swietne miejsce :) milo wspominam te wakacje- miejscowosc przepiekna
            > , a Kaja- tania i w fajnym standardzie ;)

no prosze, co prawda bede tylko jeden dzien w swieradowie, ale zapamietam nazwe hotelu. moze przy nastepnej okazji zawitam tam na dluzej :)
    • rutkka Re: Góry- co polecacie? 13.07.16, 19:13
      pięknie położony dom w Zakopanem z widokiem na Giewont. Drewniany urządzony w stylu góralskim, w pełni wyposażony www.tatrytop.pl/dom-michalowka-widok-kominek-karpielowka-zakopane
    • Gość: basiak86 Re: Góry- co polecacie? IP: *.play-internet.pl 21.07.16, 18:10
      Polecam Szklarską Porębę albo Wisłę. Jeżdżę tam naprzemiennie od wielu lat i nigdzie indziej mnie nie ciągnie bo naprawdę fajnie tam jest :) Załączam stronkę z dobrymi i sprawdzonymi noclegami w górach:

www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+wis%b3a.html
      www.zaplanujwczasy.pl/noclegi+szklarska+por%eaba.html
    • sanderka79 Re: Góry- co polecacie? 26.07.16, 11:26
      serdecznie zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany!
      Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk
    • story-master1 Re: Góry- co polecacie? 29.08.16, 10:04
      Zakopane zdecydowanie - polecam na początek łatwiejsza trasy na rozchodzenie się takie jak Nosal, Gęsia Szyja czy Wielki Kopieniec - z każdej roztacza się przepiękna panorama. Potem najlepiej pójść w okolice Murowańca. A wieczorem relaks w jakimś fajnym hotelu z basenem, np. Nosalowy Dwór. Szukaj czegoś w okolicy Nosala - wszędzie blisko a i na Krupówki jakieś 20 minut piechotką :D
    • michalek077 Re: Góry- co polecacie? 05.10.16, 11:00
      A może Muszyna? Co do atrakcji w Muszynie to jeżeli lubisz aktywny wypoczynek to jest tam mnóstwo pieszych i rowerowych tras (np. na schronisko na Jaworzynie). Będąc w Muszynie warto odwiedzić: ruiny zamku na Baszcie, Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie (z odkrytymi basenami i Amfiteatrem), Park Zdrojowy Zapopradzie, Ogrody Zmysłów, Ogrody Biblijne. Zimą można korzystać z doskonale przygotowanych tras narciarskich kompleksu Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Dodatkowym atutem Muszyny jest sąsiedztwo z uzdrowiskiem Krynica-Zdrój i z przejściem granicznym na Słowację (w Leluchowie). Co do noclegów to mogę polecić 3 obiekty: Hotel Activa - www.hotel-activa.pl/ , Willę Trela - www.willatrela.pl , Willę Monika - www.willamonika.com.pl/
    • piotrjedrz Re: Góry- co polecacie? 14.11.16, 23:07
      Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Zakopane - gwarno, tłoczno, ale ma swój urok i wielu zwolenników. Na pewno fajne miejsce jako baza wypadowa na szlaki i do innych miejscowości na Podhalu. No i oczywiście jeżeli kochasz zakupy ;)

Sam wybieram od lat Kościelisko - blisko Dolin, szlaków, jest ciszej i mniej tłoczo. Jak chcę, to jestem w 10 minut w Zakopanem, a jak nie chcę, to jestem w 10 minut w Dolinie Kościeliskiej.

Wybieram od lat Pensjonat Liliowy Dwór

Wiem jednak, że o gustach się nie dyskutuje i niech każdy wybiera wedle swoich preferencji :)

Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka