Dodaj do ulubionych

zdaje się...

24.08.16, 07:44
że udało mu się wyspać 😊 wiec kakalko wypić herbatkami popić sandauki założyć (coby innych butów nie przemoczyc) i na grzyby ruszać. podobno są 😊
Obserwuj wątek
    • cambria1.2 Re: zdaje się... 24.08.16, 08:30
      Tylko uważaj na krasnale i muchomory!!

      https://usvsth3m.com/wp-content/uploads/2014/10/kLQoMVe.jpg
      • kropka_a Re: zdaje się... 24.08.16, 11:12
        Cambria smile big_grin
        aleś archiwa przetrząsnęła! świetnesmile
    • anguac24 Re: zdaje się... 24.08.16, 10:29
      Oj, czepiasz się. Podmiotowi lirycznemu. wink
      • kropka_a Re: zdaje się... 24.08.16, 11:10
        smile wink
        • kropka_a Re: zdaje się... 24.08.16, 11:10
          Pod Anguac24 smile
          • tdf-888 Re: zdaje się... 24.08.16, 12:02
            juz na kwadracie. wykąpać się odpocząć i przebrać grzybki. ogony do suszenia a kapelusze do poledwiczek - kobita zrobi 😊
            • maruda2 Re: zdaje się... 24.08.16, 13:41
              to czegoś nazbierał ? a dokumentacja fotograficzna gdzie ? suspicious
    • maruda2 Re: zdaje się... 25.08.16, 00:04
      może grzybki zaszkodziły wink
    • apersona Re: zdaje się... 25.08.16, 13:48
      Pan Tadeusz i spotkania z przyrodą.
      Spotkanie 1 - Grzyby
      • kropka_a Re: zdaje się... 25.08.16, 22:20
        big_grin big_grin smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka