tdf-888 24.08.16, 07:44 że udało mu się wyspać 😊 wiec kakalko wypić herbatkami popić sandauki założyć (coby innych butów nie przemoczyc) i na grzyby ruszać. podobno są 😊 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tdf-888 Re: zdaje się... 24.08.16, 12:02 juz na kwadracie. wykąpać się odpocząć i przebrać grzybki. ogony do suszenia a kapelusze do poledwiczek - kobita zrobi 😊 Odpowiedz Link
maruda2 Re: zdaje się... 24.08.16, 13:41 to czegoś nazbierał ? a dokumentacja fotograficzna gdzie ? Odpowiedz Link
apersona Re: zdaje się... 25.08.16, 13:48 Pan Tadeusz i spotkania z przyrodą. Spotkanie 1 - Grzyby Odpowiedz Link