11.05.23, 21:37
ta Eurowizja, co chwila jakiś chłop/y w stylizacji kobiet, dramat bo ci ludzie tego nie czują, lecz taki jest trend. Taki Netflix jak nie da za głównych bohaterów homoseksualistów to by nic już nie dodał od siebie do biblioteki. Oskara ponoć dostanie film który będzie miał aktorów różnych ras i także mniejszości seksualnej, Disney wydaje filmową wersję małej syrenki gdzie główna bohaterka jest czarnoskóra, jpdl chory świat. Najgorsze że takim wciskaniem na siłę wszelkich mniejszości zraża się ludzi którzy do nich nic nie mieli.
Co do samej Eurowizji ta nasza wyłoniona głosem ludu (hehe) reprezentantka może coś ugra bo poziom konkursu jest fatalny, tu już dawno nie chodzi o muzykę.
Obserwuj wątek
  • samysliciel Re: Dramat 11.05.23, 22:43
   Na koniec było kilka fajnych wykonów - szaleńcy z Australii top, Litwa z ciekawą wokalistką i mixem utworu, Albania w pięknym narodowym klimacie, Cypr, Armenia, Słowenia też ok wg mnie.
   Kiepsko jeśli ktoś wyróżnia się na scenie tylko z powodu bliżej nieokreślonej płci, orientacji, zastanawiasz się czy to on, ona czy ono.
   Taki Freddie Mercury był geniuszem z mega talentem i charyzmą, Elton John czy Ricki Martin również są świetnymi muzykami, talent broni się sam.
   • samysliciel Re: Dramat 11.05.23, 22:53
    Możesz być czym zechcesz... Żadnych granic, żadnej tożsamości narodowej, żadnej płci, jedna chaotyczna paćka. Ograniczenia ludzkiej natury przez wieki było szkodliwe i krzywdziło ludzi, podobnie jak promowanie mniejszości od najmłodszych lat, gdzie nie chodzi o tolerancję lecz powszechność że każdy może do niej należeć, choćby to nie była jego bajka, lecz spróbuj sobie, czemu nie, aby życie miało smaczek...
   • samysliciel Re: Dramat 11.05.23, 23:15
    samysliciel napisał:

    > Na koniec było kilka fajnych wykonów - szaleńcy z Australii top, Litwa z ciekaw
    > ą wokalistką i mixem utworu, Albania w pięknym narodowym klimacie, Cypr, Armeni
    > a, Słowenia też ok wg mnie.
    > Kiepsko jeśli ktoś wyróżnia się na scenie tylko z powodu bliżej nieokreślonej p
    > łci, orientacji, zastanawiasz się czy to on, ona czy ono.
    > Taki Freddie Mercury był geniuszem z mega talentem i charyzmą, Elton John czy R
    > icki Martin również są świetnymi muzykami, talent broni się sam.

    No i wspomniane narody w komplecie w finale wraz z Polandią, no i fajnie, beztalencia z grubsza odsiane.
   • baenzai Re: Dramat 12.05.23, 00:00
    Ricky Martin był na topie tylko przez trzy lata. Jakiś tam talent miał, ale bardzo szybko przygasł.
  • marcepanka313 Re: Dramat 11.05.23, 23:19
   Poprawność polityczna to jedno, tolerancja drugie.
   Szokowanie, aby zaistnieć.... trochę średnie.... ale widać skuteczne. Konkurs wydaje się, że idzie w złym kierunku,zarówno artystycznym jak i obyczajowym.
   Dodatkowo Polska po Górniak już nigdy nie miała wysokich not, co nie dziwi, zważywszy, że przewidywalność kto na kogo głosuje nie daje nam żadnych w zasadzie szans. I w sumie nic nie tracę, nie oglądając.
  • baenzai Re: Dramat 12.05.23, 00:48
   A co sądzicie o przemianie Ellen Page w Elliota?
   • samysliciel Re: Dramat 12.05.23, 01:18
    A czy trzeba mieć zdanie?
    To prywatna sprawa każdego człowieka, jeśli ktoś się w to miesza - źle o nim świadczy; jeśli ktoś się z tymi zmianami obnosi - również o nim źle świadczy.
    Odnośnie jeszcze walki z nietolerancją uważam że globalna społeczność ma w tej kwestii wysoką świadomość i jednostkowe przypadki należy zwalczać indywidualnie, kiedy choruje miejscowo organizm antybiotyk należy stosować punktowo, docelowo a nie wstrzykiwać do krwiobiegu bo można tylko zaszkodzić, uczulić zdrowe komórki... Tak to chyba najlepiej zobrazować.
    Na obiektach sportowych gdy garstka baranów rozrabia też należy ich skuteczne/dotkliwie karać, a nie dawać symboliczną grzywnę a w zamian z wielką pompą tworzyć banery, oblepiać stroje sportowców z hasłami o tolerancji, to są tylko gesty, symboliczne gesty które uświadamiają uświadomionych a które głęboko w d... mają patologiczne jednostki.
    Rychy feministyczne w pierwotnej formie dawno straciły sens, obecnie walcząc z mężczyznami, którzy w zdecydowanej większości chcą zdrowej, zrównoważonej relacji z kobietami w związku, są świadomi; walczą w bezsensowny sposób o równouprawnienie dla kobiet odzierając kobiety z kobiecości, walka celem sama w sobie, każdemu bez względu na płeć równo, choćby logiki było w tym g*wno.
    Niech pomagają kobietom z jednostkami szkodliwymi, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i osobistej a nie tworzą ogólnego przekazu mężczyzn jako oprawców, albo przynajmniej tych gorszych z natury...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka