Dodaj do ulubionych

"normalny"

18.07.06, 22:29
witajcie.czy jest jeszcze szansa na spotkanie faceta, którzy poważnie
patrzy na związek i rodzine?
ania 29 z katowic
Obserwuj wątek
    • robin761 Re: "normalny" 19.07.06, 09:06
      Wg mnie tak. Tylko trzeba szukać w odpowiednim jakby "przedziale wiekowym".
      • hs2 Re: "normalny" 19.07.06, 10:26
        co masz na mysli "odpowiedni przedział wiekowy"?myslisz ze tylko od wieku to
        zależy?
        • michal_samsobie Re: "normalny" 19.07.06, 12:05
          wiek nie ma znaczenia.tylko doświadczenia
          • robin761 Re: "normalny" 22.07.06, 20:06
            Dokładnie chodziło mi o środek tego co razem napisaliście.Nie chodzi mi o wiek
            jako wiek. Ale jednak w zyciu tak jest ,że starszy jest bardziej doświadczony.
            Przeważnie. Cos już tam przezył więcej niż taki 20-23-latek powiedzmy.
            I oto mi chodziło. "Odpowiedni" wiek to mi się wydaje bardziej "doświadczony".
            I taki człowiek troche starszy powiedzmy od 27-28 w górę bardziej szanuje to co
            go w życiu spotyka dobrego. A nie traktuje wszystkiego jak tylko zabawę.
            Chociaż wiadomo ,że wyjątki też się znajdą i są czym starsi tym głupsi.
            Przeważnie są to ludzie ,którzy kochają tylko siebie ,a innych uważają za
            dodatki do swojego życia i rozrywkę. Zapatrzeni w siebie egoiści, uważający ,że
            tylko oni istnieją i ich potrzeby.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka