hs2 18.07.06, 22:29 witajcie.czy jest jeszcze szansa na spotkanie faceta, którzy poważnie patrzy na związek i rodzine? ania 29 z katowic Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robin761 Re: "normalny" 19.07.06, 09:06 Wg mnie tak. Tylko trzeba szukać w odpowiednim jakby "przedziale wiekowym". Odpowiedz Link
hs2 Re: "normalny" 19.07.06, 10:26 co masz na mysli "odpowiedni przedział wiekowy"?myslisz ze tylko od wieku to zależy? Odpowiedz Link
michal_samsobie Re: "normalny" 19.07.06, 12:05 wiek nie ma znaczenia.tylko doświadczenia Odpowiedz Link
robin761 Re: "normalny" 22.07.06, 20:06 Dokładnie chodziło mi o środek tego co razem napisaliście.Nie chodzi mi o wiek jako wiek. Ale jednak w zyciu tak jest ,że starszy jest bardziej doświadczony. Przeważnie. Cos już tam przezył więcej niż taki 20-23-latek powiedzmy. I oto mi chodziło. "Odpowiedni" wiek to mi się wydaje bardziej "doświadczony". I taki człowiek troche starszy powiedzmy od 27-28 w górę bardziej szanuje to co go w życiu spotyka dobrego. A nie traktuje wszystkiego jak tylko zabawę. Chociaż wiadomo ,że wyjątki też się znajdą i są czym starsi tym głupsi. Przeważnie są to ludzie ,którzy kochają tylko siebie ,a innych uważają za dodatki do swojego życia i rozrywkę. Zapatrzeni w siebie egoiści, uważający ,że tylko oni istnieją i ich potrzeby. Odpowiedz Link