Dodaj do ulubionych

nowe budynki

25.04.12, 21:18
witam moze ktos wie co nowego buduja obok rycerskiej i lewiatana . a co nowego bedzie w budynku swiezo wybudowanym obok starego sadu ?
Obserwuj wątek
    • koza_oddam Re: nowe budynki 26.04.12, 08:07
      Koło rycerzyka ma być jakiś lokal usługowo-handlowy, buduje go właściciel kwiaciarni koło kościoła. Koło sądu buduje się Artkom, więc komputery, kasy fiskalne, Polsat itd.
      • trudrou Re: nowe budynki 18.05.12, 13:48
        A w starym sądzie - naprzeciw Artkomu - co będzie ?
        • hipohondryk1 Re: nowe budynki 18.05.12, 17:29
          Zanim zaczęli ocieplać, była tabliczka Powiatowego Inspektora Weterynarii. Tylko po co weterynarzom tyle klimatyzatorów? Powiat nie ma już na co kasy wydawać? Drogi powiatowe wszystkie w idealnym stanie?
          • trudrou Re: nowe budynki 20.05.12, 11:16
            Horrendum! - co oni wyprawiają ?
          • freespirit27 Re: nowe budynki 21.05.12, 14:25
            Powiat nie daje kasy weterynarzom .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka