cukinia30 25.04.12, 21:18 witam moze ktos wie co nowego buduja obok rycerskiej i lewiatana . a co nowego bedzie w budynku swiezo wybudowanym obok starego sadu ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koza_oddam Re: nowe budynki 26.04.12, 08:07 Koło rycerzyka ma być jakiś lokal usługowo-handlowy, buduje go właściciel kwiaciarni koło kościoła. Koło sądu buduje się Artkom, więc komputery, kasy fiskalne, Polsat itd. Odpowiedz Link
trudrou Re: nowe budynki 18.05.12, 13:48 A w starym sądzie - naprzeciw Artkomu - co będzie ? Odpowiedz Link
hipohondryk1 Re: nowe budynki 18.05.12, 17:29 Zanim zaczęli ocieplać, była tabliczka Powiatowego Inspektora Weterynarii. Tylko po co weterynarzom tyle klimatyzatorów? Powiat nie ma już na co kasy wydawać? Drogi powiatowe wszystkie w idealnym stanie? Odpowiedz Link