Dodaj do ulubionych

Firma Effector

05.04.07, 01:34
Witam - znacie może firmę Effector we Włoszczowie? Wiecie czym się zajmują?
Wiem,że istnieje taka firma. Czy to jakieś duże przedsiebiorstwo, dużo
pracowników zatrudniają? Dzięki za wszystkie informacje.
Obserwuj wątek
        • czarek1705 Re: Firma Effector 06.04.07, 10:13
          Jeśli chodzi o firme Effector to jeśli chciąłbys tam pracowąc to nie polecam.
          mój wujek zwolnił sie miesiąc temu słabo płacili , szkodliwe warunki pracy,
          soboty i niedziele tyranie w pracy i za jakies marne grosze. Pewnie jeszcze
          długo nie zroumieja , ze jak nie podwyższa prac to udpana z tego co łsysząłme
          b. dużo osób sie zwalnia. Ale znajda sie i tacy którzy będą pracowac przy tych
          kwachach za te krocie. pozdrawiam
            • czarek1705 Re: Firma Effector 09.04.07, 17:51
              aguleczek4 to ty nie pisz głupot. Ja znam tą sytuację i nie próbuj bronic tej
              firmy bo 1000zł na misiac tio nie pieniądze. pracując przy kwasach które
              zatruwają twój organizm. I chciałbym zauważyć, że dziwnym trafem niedawno
              bardzo duzo osb sie zwoplniło z tego zakładu pracy. Cieakwe czemu może mi
              odpowiesz? A co do sobót i niedziel to w każdą sie pracowąło nie wspominając
              już o urlopie który było trudno dostać. a pózniej jak nie mieli zamówień to
              wysyłali ludzi na urolopy przymusowe przeważnie w zime. Dzieki za takie
              warunki. Ps. Sorki za literówki.
              • lolek3333 Re: Firma Effector 15.04.07, 11:44
                HEHHEHEHEHHEHEH Czarek1705 ty chyba chory psychicznie jestes!!!!!!nic nie wiesz
                o firmie Effector......... co przeszkadza ci to ze wujkowi kazal sie wlasciciel
                do roboty wziasc??????? wszyscy chcielibyscie lezec i pieniadze brac!!!!!!!
                niech sie wujek wezmie do pracy!!!!hehehheehhehehehehehheheheh
                • czarek1705 Re: Firma Effector 17.04.07, 07:56
                  Lolek to ty chyba jestes chory. Zapieprzając przez 8 godzin przy kwasach, bez
                  dopłat za szkodliwe warunki to chyba jest chore. Wentylatory co tam żadne
                  zabezpieczenie. Lolek jak wytłumaczysz tak duża liczbę zwolnien z pracy (tj. żę
                  sami pracownicy się zwalniają) chyba to nei przypadek, co wskazuje ze chyba
                  coś jest nie tak . pozdro i zachowaj zasady netykiety.
      • hej234 Re: Firma Effector 10.05.07, 21:12
        W firmie EFECTOR zarabiaja tylko szefostwo dużo,zwykli pracownicy tyraja za
        dwóch żeby sie w normie wyrobić.Płacą groszę,bardzo mało co to jest 900
        złotych.Ani wolnego ani chorobowego nie da sie załatwić.SZKODA Słów.KTO nie ma
        gdzie pracować to niech pracuje. TYlko czy się wam ludzie opłaca???WYpych
        przecież zatrudnia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka