dziwaq 22.04.04, 00:00 wiec nie zabieraj miejsca na Forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 22.04.04, 01:17 Mialam psa. Umarl na cukrzyce majac 16 lat. Nikogo nie pouczam. Nie tworze tez watkow zakazujacych innym uzytkownikom czegokolwiek. Mam prawo zabierac glos na tym forum. Zawsze sa to wypowiedzi merytoryczne. Inni uzytkownicy moga je wziac do serca lub nie. Nie wiem kim jestes, nigdy nie zetknelam sie z zadna Twoja wypowiedzia. Jedyna Twoja aktywnosc polega na przesladowaniu mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Oto przyklady Twojej aktywnosci na tym forum 22.04.04, 01:21 Znaleziono: 4 [1] Re: Droga gaz autor: dziwaq data: 17-04-2004 11:20 [2] Re: Jak się pozbyć GOŁĘBI autor: dziwaq data: 14-04-2004 14:23 [3] Re: Jak się pozbyć GOŁĘBI autor: dziwaq data: 14-04-2004 13:22 [4] gaz.gaz.gaz.na ulic czemu takie dziwactwa piszesz? autor: dziwaq data: 07-04-2004 00:20 Odpowiedz Link Zgłoś
pollka Re: Oto przyklady Twojej aktywnosci na tym forum 22.04.04, 01:26 gaz - pisze sie towardS cats (s na koncu) :-) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: Oto przyklady Twojej aktywnosci na tym forum 22.04.04, 01:36 To zwrocilo Twoja uwage w tym watku? Ze tez Ci sie chce... Wiesz, czytalam tu dzisiaj post w ktorym dziewczyna 4 razy zrobila blad ortograficzny, ale nie przyszlo mi do glowy, zeby zwracac jej uwage, bo ona pisala o milosci do zwierzat... Odpowiedz Link Zgłoś
zdesp2 Re: Oto przyklady Twojej aktywnosci na tym forum 22.04.04, 01:41 gaz nie wydaje sie Tobie ze jestes niegrzeczna w swojej wypowiedzi do pollki? Ona zyczliwie, GRZECZNIE Tobie zwrocila na cos uwage dla TWOJEGO dobra. Ja bym podziekowala. Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach W watku, w ktorym jestem przesladowana? 22.04.04, 01:45 Wybacz, ale mysle, ze zyczliwosc objawilaby sie inaczej... Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: Oto przyklady Twojej aktywnosci na tym forum 22.04.04, 01:49 Dla MOJEGO DOBRA zwrocila mi uwage w watku, ktory ktos stworzyl tylko po to, zeby mi personalnie dokopac? No chyba jednak nie... Odpowiedz Link Zgłoś
zdesp2 Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 22.04.04, 01:49 nie rozumiem czemu jestes tak wojowniczo nastawiona do ludzi i to nietylko tutaj na Forum Kobieta tez sobie ludzi zrazasz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=12133774&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach ... 22.04.04, 01:52 Jezu Chryste... Masz czas, zeby mnie szpiegowac? A co ja Ci zlego zrobilam? Odpowiedz Link Zgłoś
zdesp2 Re: ... 22.04.04, 01:55 czy Ty cierpisz na manie przesladowcza???? Czesto bywam na Forum Kobieta i mi sie to w oczy rzucilo? Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: ... 22.04.04, 02:01 Co Ci sie w oczy rzucilo? To, ze nie moge sie pogodzic z wulgarnoscia jakiegos mezczyzny?! A nie rzucilo Ci sie w oczy jak jeden facet tam chwalil sie, ze bije dziewczyne smycza i zachecal innych by opowiadali jakie kary stosuja wobec kobiet? To Ci sie w oczy nie rzucilo? Odpowiedz Link Zgłoś
zdesp2 Re: ... 22.04.04, 02:05 gaz.gaz potrzebujesz dobrego psychiatre. Koncze dyskusje. Odpowiedz Link Zgłoś
gaz.gaz.gaz.na.ulicach Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 22.04.04, 01:57 To, ze jako kobiete boli mnie wulgarnosc i seksizm jest wojownicze? Boze, to jakies odwrocenie pojec... Z forum Kobieta odeszlam wyjasniajac, ze nie ma tam miejsca dla mnie. I to moja sprawa prywatna. A Ty zwyczajnie dolaczasz sie do napasci. Nie znam Cie, nigdy z Toba nie wymienialam postow, nie szpieguje Cie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikaM Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: 81.219.117.* 22.04.04, 08:00 A ja sobie życzę Twoją obecność na forum gaz gaz. Nie przejmuj się dziwaq z jakichś powodów uwziął się na Ciebie. Mogą mi się nie podobać wypowiedzi niektórych osób, ale po to jest forum aby dyskutować, wolno tu pisać każdemu w granicach oczywiście netykiety. Tak więc pisz, gazgaz... kogo razi co piszesz, to przecież nie musi tego czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mozaba Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.04, 14:54 Ponieważ też jestem Moniką M , to zwaracam się akurat do Ciebie , o co chodzi z tym "gazem na ulicach ". Nie bywam stale na forum , a co jakiś czas i widzę ,że część Forumowiczów jest dość kąśliwa w stosunku do niego - czy słusznie ???.czy zasłużenie???. Pytam , bo kiedyś b. dawno temu ( może z pół roku ) , ktoś pod różnymi pseudonimami podając moje namiary ( nie wiem jak to robił , taka biegła w necie nie jestem ) podszywał sie pode mnie ze złośliwymi uwagami- a było na mnie !. Dlatego jestem przeczulona jak komuś wrzucają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikaM Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: 81.219.117.* 23.04.04, 15:07 Czuję się wyróżniona :))) Pozdrawiam Monikę M. Przedstawiam Ci moje osobiste zdanie zatem. Uważam, że forum służy do wymiany poglądów, dzielenia się doświadczeniami, i gaz właśnie to robi. Wcale nie muszę się z nią we wszystkim zgadzać, ale nie mam prawa jej stąd wyganiać i już napewno nie chciałobymi się zakładać wątki na jej temat. Ma gość wyraziste poglądy, ale nie używa obraźliwych epitetów, część jej wypowiedzi można potraktować z przymrużeniem oka. Mnie tylko dziwi, że są osoby, które naprawdę sobie zasłużyły na lincz na tym forum, a nikt tego nie robi. Więc dla czego ona????? Odpowiedz Link Zgłoś
kobbieta Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 22.04.04, 08:38 e tam nie ma obawy. GAs grozila kiedys ze juz nigdy tutaj nie "wejdzie", ale nadal trwa. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: /do gaz i dziwaq 22.04.04, 08:40 Do gaz: Nie przejmuj się gaz, wypowiadaj się na forum i tyle.Niektórzy mają manię prześladowczą, różne zboczenia są na świecie, ale nic niestety na to nie poradzisz.Ja z przyjemnością czytam twoje wypowiedzi i póki co, nic mnie w nich nie razi.Te na forum kobieta też czytam i są ok. Pozdrawiam cię serdecznie Do dziwaq: Zmień sobie nicka na DZIWAK a wtedy wszystko zacznie być jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
comma Re: /do gaz i dziwaq 22.04.04, 08:53 Moim zdaniem na tym forum nie powinny pojawiać się wątki nie związane z jego tematyką. Też zauważyłam błąd w zdaniu, ale gdyby tak bardzo mnie bolał, że nie mogłabym na niego patrzeć, wysłałabym do Gaz e-maila. Poza tym już w innym wątku pisałam, że choć nie zawsze zgadzam się z poglądami Gaz, to szanuję ją jako osobę mającą swoje zdanie i kochającą zwierzęta. Tak już jest w tym kraju, że ludzie otwarcie mówiący o swoich przekonaniach są atakowani z wielu stron. Nie przejmuj się, Gaz. Kirk Douglas (chyba on...) dawno temu powiedział: "Kochajcie mnie lub nienawidźcie, ale nie bądźcie obojętni". Odpowiedz Link Zgłoś
dziwaq Re: /do gaz i dziwaq 22.04.04, 08:55 lenka czy moze Lienka?! ta sama ktora ma brud w domu i mieska z kupami golebi Oczywiscie ze popierasz gaz, bo ona jedyna zgadza sie z Twoimi chorymi pogladami Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: /do gaz i dziwaq 22.04.04, 09:02 Wiesz co dziwq, ty jesteś totalnym psycholem i potrzebujesz leczenia. Najpierw posprzątaj sobie w głowie, powyrzucaj: nienawiść, podejrzenia, manię prześladowczą i różne inne zboczenia.Potem zrób sobie ciepłą kąpiel, ubierz się w kombinezon narciarski, załóż okulary słoneczne, sandały i w takim stroju wyrusz w świat. Powodzenia podczas leczenia :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazyna Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.iim.pl / *.crowley.pl 22.04.04, 09:56 Ja też popieram gaz.gaz.! Każdy ma prawo do własnego prywatnego zdania i nie można go za to prześladować, nawet jeśli się z tym nie zgadzamy. Gaz, szanuję Twoje poglądy, chociaż czasami może zbyt szybko ferujesz wyroki, ale trzeba przyznać, że umiesz wycofać się z klasą, jeśli ktoś Cię przekona. Od niedawna wpadam na to forum i myślę, że dla ludzi o takim sercu dla zwierząt nie może tu zabraknąć miejsca! A tak w ogóle, bąźmy dla siebie nawzajem odrobinę życzliwsi... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
neeki Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 22.04.04, 22:57 no i po diabla spamujesz i zajmujesz miejsce na forum ? napisz na maila a nie zakladaj durnych topicow nie na temat !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nutria Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.mok.waw.pl / *.waw.pl 22.04.04, 23:13 Będę broniła gaz, bo chyba jest podobna do mnie. Jej jedynymi grzechami jest przeogromna miłość do zwierząt i nadwrażliwość (to ostatnie to moje przypuszczenia). Ja cierpię na oba schorzenia i nie jest mi łatwo, bo ciągle dostaję po tyłku (w realu). Ludzie nie tolerują poglądów odmiennych, a przy tym zdecydowanych i wyrażanych czasem ostro, czasem kontrowersyjnie. Jeśli mam rację to pewnie gaz jest kobietą o wielkim sercu, które łatwo zranić, czasem drobiazgiem. Gaz, mam nadzieję, ze mój post nie będzie takim drobiazgiem. Jeśli się mylę to mi dokop, ale nie obrażaj się. Popieram Cię :) Odpowiedz Link Zgłoś
obces gaz nie przejmuj się 23.04.04, 09:11 Przeczytaj ten wątek to zrozumiesz, dlaczego ten dziwak jest taki zgorzkniały. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=10532767&a=10794032 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monikaM Re: gaz nie przejmuj się IP: 81.219.117.* 23.04.04, 09:33 Dziwaq na pewno nie jest moim ulubieńcem, ale wywlekanie czyichś brudów też mi się nie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
kobbieta Re: gaz nie przejmuj się 23.04.04, 09:35 tez mi sie zdecydowanie nie podoba, ze ktos przez wyszukiwarke staral sie znalezc cos takiego. Dowod niezmiernej zlosliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: gaz nie przejmuj się 23.04.04, 09:38 To nie jest wywlekanie brudów. To jest link do wypowiedzi, którą dziwak udzielił na forum publicznym. Na FORUM, a nie w prywatnej rozmowie ani w prywatnym e-mailu. Czujesz różnicę? Odpowiedz Link Zgłoś
gapka do obces 23.04.04, 09:41 czy Twoja potrzeba zrobic komus zlosliwosci jest az tak wielka ze tracisz czas na wyszukiwanie czyichs postow? Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: do obces 23.04.04, 09:45 gapka napisała: > czy Twoja potrzeba zrobic komus zlosliwosci jest az tak wielka ze tracisz czas > na wyszukiwanie czyichs postow? TAK. Moja potrzeba zrobienia dziwakowi złośliwości jest PRZEOGROMNA. Ale nie KOMUŚ tylko DZIWAKOWI. Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: do obces 23.04.04, 09:48 pollka napisała: > bardzo brzydko obces. Dlaczego brzydko? Podaj choć jeden argument. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki STOP!!! IP: *.icenter.pl 23.04.04, 09:52 zostawcie już ten wątek i skakanie sobie do oczu! po co go wciąż podnosicie? skończcie złośliwości i zajmijcie się sprawami dotyczącym zwierząt! po prostu nie dajcie się prowokować i NIE PISZCZCIE JUZ TUTAJ bo nie warto! Odpowiedz Link Zgłoś
dobrutka Re: STOP!!! 23.04.04, 09:55 ja tylko powiem: obces to jest najgorszy wpis dotad tutaj.Budzi ogromny niesmak. A szkoda bo Forum jest super. PA Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: STOP!!! 23.04.04, 10:02 Powtórzę: Podaj choć jeden argument za tym, że "wpis jest okropny". Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: STOP!!! 23.04.04, 10:18 Gaz znam z innego forum i mimo, że wielokrotnie mam inne od niej zdanie (polityka, gospodarka), to bardzo cenię jej wpisy. Dlatego, gdy jakiś dziwak, sfrustrowany faktem, że nie może dotknąć cycków swojej żony, wylewa swoją żółć na gaz, a część durnych forumowiczów mu w tym pomaga to ja mówię - stop! Dotychczasowe posty tego frustrata budzą moją odrazę. Żadnej merytorycznej treści tylko żółć i pouczanie innych, oczywiście głupszych od siebie. Nie jestem politycznie prawny. Gdy mi się cos nie podoba to o tym mówie. Dlatego, odpowiadając na postulat dziwaka z pierwszego postu powyżej powiem krótko: GAZ NIECH ZOSTANIE, DZIWAK NIECH SPIERDALA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
comma Re: Drogi obcesie 23.04.04, 11:25 Bez urazy, ja też mówię, jeśli coś mi się nie podoba, ale do chamstwa się nie posuwam. Ani do wulgarności, bo zdaję sobie sprawę, że to nie świadczyłoby o mojej odwadze i bezkompromisowości, tylko o skrajnym prymitywizmie. Dziwię się adminom, że zamieścili ten wątek, który nie ma nic wspólnego z tematem forum. Jeszcze bardziej się dziwię, że dopuścili Twoją wypowiedź, będącą rażącym naruszeniem netetykiety. Jak dla mnie, wrzucam Cię do filtra. Pisanie na abuse zostawiam dziwakowi. Jesteś jedyną osobą, z tego forum, którą odfiltruję. Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: Drogi obcesie 23.04.04, 11:51 Droga koleżanko, To jest forum a nie salon. Chcesz obcować wyłącznie z miłymi i sympatycznymi ludźmi to załóż forum prywatne. Niestety, na forum publicznym często można spotkać frustratów, ktorzy atakują innych uczestników. Ty zamiast, zamiast stanąć po stronie zaatakowanej gaz, wydaliłaś jedynie z siebie lukrowatą formułkę, żę takie wątki nie powinny się pojawiać, ale cos tam, ale Kirk Douglas powiedział kiedyś to i tamto. A ja ci mówię: na chamstwo jest tylko jedna skuteczna recepta - jeszcze wieksze chamstwo. PS. Nie chcesz mnie czytać, nie czytaj. Ostatnio i tak rzadko zaglądam na to forum. Jeszcze rzadziej coś napiszę. PS2. Nie przesadzaj z ta awersją do wulgaryzmów. Wulgaryzmy są jak sól i pieprz - użyte w rozsądny sposób w niewielkich ilościach dodają wypowiedzi emocji i smaczku. Odpowiedz Link Zgłoś
desperacja Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 24.04.04, 00:03 dziwaq ma dziwne wpisy, ale nie chamskie. Wątpie że gaz będzie dumna z takiego obrońcy jak Ty. Poza tym jak zalożysz swoje prywatne Forum, to będziesz miał prawo wyganiać.Tutaj wara.Z Was dwojga wolę zdecydowanie dziwaqa. Nie jest aż tak wredny jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obces Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.04.04, 00:34 Nikt nie jest tak wredny tak jak ja. Jestem najwredniejszy na tym forum. Nie tylko na forum. Jestem najwredniejszy w całym mieście, w którym mieszkam (a nie jest to małe miasto). Jeszcze trochę was pognębię i stanę się najwredniejszym indywiduum na całym portalu gazety wyborczej. PS. "Dziwak" i "desperacja". Kto wam wymyśla takie nicki? Czy to pytanie nie jest dla was zbyt "obcesowe"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obces Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.04.04, 00:47 Łojezu!!!! Desperacjo!!! Wrzuciłem sobie ciebie w wyszukiwarkę. Bój się Boga dziewczyno! Nic dziwnego, że masz depresję od 10 roku życia, nie masz faceta i dzieci, jeśli tak serio podchodzisz do wszystkiego. Moja rada - odpuść sobie internet i fora gazety, bo tylko będziesz się denerwować. Zamiast komputera proponuję długie wiosenne spacery, optymistyczne lektury, które pozwolą nabrać dystansu i nowego spojrzenia (de Mello). Zmień sposób odżywiania, zrób sobie głodóweczkę leczniczą (polecam Tombaka). Tylko na miłość boską, nie przesiaduj już więcej przy komputerze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obces PS IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.04.04, 00:57 Uświadomiłem sobie, że w poprzednich wypowiedziach się nie zalogowałem. Przez co naraziłem commę na nieprzyjemność obcowania z moimi wulgarnymi wpisami. Przepraszam droga commo, to się nie powtórzy. Odpowiedz Link Zgłoś
hahen Lludzie dajcie spokoj 24.04.04, 01:05 Proponuje nie reagowac na czlowieka o nicku obces. Najwyrazniej ma jakies problemy psychiczne. Niech sobie tutaj da upust, bo w realu nikt na niego nie zwraca uwagi. Niech ma satysfakcje ostatniego wpisu. PS jedno mu przyznam - facet zdaje sobie sprawe ze jest wredny. Odpowiedz Link Zgłoś
obces Re: Lludzie dajcie spokoj 24.04.04, 11:07 Droga Hahen. Był to twój pierwszy i jak dotąd jedyny wpis na forum gw. Dotyczył on mojej skromnej osoby, przeto czuję się szczególnie przez ciebie wyróżniony. Muszę stwierdzić, że charakteryzujesz się niesamowitą wprost wnikliwością obserwacji. Rozpracowałaś mnie - zaglądam na forum jedynie aby rozładować pulsujące we mnie żądze i emocje oraz zagłuszyć głosy obcych osób w mojej głowie. Jak na razie, terapia idzie w dobrą stronę. Już nie dręczę zwierząt z zoo - wcześniej rzucałem małpom banany ze środkiem na rozwolnienie a słoniom ciastka z viagrą. Dlatego, dla dobra tych wspaniałych zwierząt z afrykańskiego buszu, proszę cię, wytrzymaj ze mną. Konwersuj, żartuj, drażnij, dyskutuj. Nie pozwól aby te okrutne głosy w mojej głowie zwyciężyły. Twój na wieki. Obces Odpowiedz Link Zgłoś
hahen Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty 15.05.04, 14:43 obces i gaz.gaz to ta sama osoba. Odpowiedz Link Zgłoś
obcess [...] 16.05.04, 10:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: gaz.gaz pouczasz ludzi co do psow a masz koty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.04, 17:22 przypuszczalnie nie ma ani psow ani kotow, tylko wybujala wyobraznie i duzo wolnego czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
narysuj.mi.baranka Mniejsza, mniej. 22.05.04, 17:48 Na pewno mam mniejsza 'wyobraznie' niz Ty, bo nie przyszloby mi do glowy o ktorymkolwiek z forumowiczow napisac cos takiego. Na pewno tez mam mniej wolnego czasu niz Ty, bo nie szukam starych watkow tylko po to by kogos przesladowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Mniejsza, mniej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.04, 17:55 narysuj.mi.baranka napisała: > Na pewno mam mniejsza 'wyobraznie' niz Ty, bo nie przyszloby mi do glowy o > ktorymkolwiek z forumowiczow napisac cos takiego. to prawda. ty ciagle powtarzasz w kolko te same teksty. > Na pewno tez mam mniej wolnego czasu niz Ty, bo nie szukam starych watkow tylko po to by kogos przesladowac. owszem, bo ty zakladasz watki nowe. w ten sposob mnie przesladujesz i wszystkich innych tez. czy jest na tym forum jakakolwiek osoba, z ktora sie nie poklocilas? niektorzy cie bronia z litosci, ale ty im i tak dowalasz. po co umiescilas tu te watki? co one maja wspolnego z tematem forum? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=12809833 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=12853639 Odpowiedz Link Zgłoś