IP: *.sasiedzi.pl 03.06.04, 19:02
Mój niespełna 3-letni młodzieniec (skądinąd przeuroczy, przemiły, przełagodny
dla ludzi) jest dość agresywny w stosunku do swoich psich kolegów. Nie wiem,
gdzie popełniłam błąd... Wydaje mi się, że dobrze go wychowywałam, ale jednak
gdzieś musiałam coś zepsuć. Pies jak był mały biegał bez smyczy, nie broniłam
go przed innymi psami, pozwalałam bawić się... Prawda, że jest trochę
rozpieszczony... W każdym razie nie możemy wyjść na spacer bez porządnej
smyczy tam, gdzie biegają inne psy.
Jak sądzicie, czy coś jeszcze uda mi się z tym zrobić?...
Aha - to jest weimar - pies z natury troszkę agresywny...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka