Gość: Klassa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:32 czy ktoś wie co stało się ze stroną dogomanii? Jakieś kłopoty techniczne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jola80 Re: dogomania 29.06.05, 11:56 Mi już od niedzieli wieczora nie otwiera sie dogomania. Myslałam, że u mnie coś szwankuje. Może z serwerem cos się zbabrało. Odpowiedz Link Zgłoś
ina11 pozdrawiam dogomaniaków ! 29.06.05, 12:10 Witam ! Dobrze, że ktoś podjął wątek dogomani. Nie działa od niedzieli- godzin wieczornych. Czy ktos może dokładnie wie co tam się stało i kiedy dadzą sobie z tym radę ? Może ktos ma jakies bliższe informacje? Podrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ulka1813 Re: pozdrawiam dogomaniaków ! 29.06.05, 12:34 A tyle psiakow czeka na nasza pomoc.Brakuje na mozliwosci porozumiewania sie. Zaczyna sie dla zwierzakow najgorszy okres, na wakacjach wiele okazuje sie juz swojemu panstwu niepotrzebnym :(((( Oby tych co wyrzucaja, porzucaja wlasne zwierzaki spotkalo to samo od ich dzieci czy rodziny jak sie im juz znudza!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ina11 Re: pozdrawiam dogomaniaków ! 29.06.05, 12:49 No właśnie ! Teraz jest "gorący okres" dla psiaków porzucanych przez- co tu dużo mówić- kompletnych palantów, ale i wiele odpowiedzialnych ludzi bierze psiaki ze schronisk. Ludzie zaczynają urlopy i chcą aby nowy psiak oswoił sie w nowym domu i chcą mu poświęcic jak najwięcej czasu. Oby tych drugich było jak najwięcej. P.S. Ulka ! Nie jestem zarejestrowana na dogomanii ale od ok. 2 miesięcy kiedy przypadkowo trafiłam na dogomanię (dzięki Gajuni nota bene) z zapartym tchem śledzę losy psiaków. A Tobie należą się wielkie ukłony za Twoje zaangażowanie i wytrwałość. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ulka1813 Re: pozdrawiam dogomaniaków ! 29.06.05, 13:58 Ina11, ja "raczkuje",bo w prawdziwa pomoc najblizszemu schronisku w Mielcu zaangazowana jestem dopiero od kilku miesiecy tak na dobre i zle. Wczesniej zrobilam tylko tyle, ze zabralismy stamtad 2 psiaki do adopcji. Wolontariat tam jest zabroniony. Mialam tez sunie ze schroniska w Krakowie. Teraz jestem na etapie zalatwiania pomocy materialnej tj.stojakow na wode,garnkow,bud,kocy,recznikow,etc. i nie waham sie juz pukac do drzwi firm w poszukiwaniu sponsorow. Ale np.Deszczowa,Malawaszka,Lagunka i inne wspaniale dziewczyny to prawdziwe weteranki i dogomasterki. Przylacz sie do nas, wirtualnie tez mozna wiele zdzialac i podawac dalej paleczke do swoich znajomych, przyjaciol....zapraszamy :)))) schroniskomielec.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
klassa1 Re: pozdrawiam dogomaniaków ! 29.06.05, 14:00 No, i miejmy nadzieję że "dzięki" temu, że strona dogomanii przez chwilę nie działa, uda się pozyskać nowych dogomaniaków. Chociaż jeden plus! Odpowiedz Link Zgłoś
klassa1 Re: dogomania 29.06.05, 13:06 Kurcze, ja chce wiedzieć co u Boryska, Promyczka, Rozy, Soni, Rudego i innych. Kto wie, co się dzieje? HEEEEEEEELP! Odpowiedz Link Zgłoś