Gość: Donia
IP: *.kogeneracja.com.pl
28.04.03, 13:37
Jak przyjeżdżamy do teściów, a mają oni domek z ogródkiem to nasz pies
natychmiast idzie załatwić się na ogródek, a jak z nim wychodzimy do parku,
albo na inną dzieloną trawkę to niestety ale nie chce sie załatwiać i robi to
po powrocie do domu. Czasami sie zastanawiam czy nie lepiej oddac go komus na
wieś. Ma 7 m-cy. I podobnoż jest owczarkiem niem., ale mi się cos zdaje że
raczej nie.
Pomóżcie