Dodaj do ulubionych

przyg..py z Samoobrony

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.03.04, 15:59
ogladam właśnie debate nad planem Hausnera, wystapnienia posłów z Samoobrony,
to jakis kabaret nawet ise wysłowić nie potrafia
Obserwuj wątek
    • dokowski Byle tylko SLD przegrało 03.03.04, 16:14
    • Gość: wikul Re: przyg..py z Samoobrony IP: *.acn.waw.pl 03.03.04, 22:52
      Gość portalu: traian napisał(a):

      > ogladam właśnie debate nad planem Hausnera, wystapnienia posłów z Samoobrony,
      > to jakis kabaret nawet ise wysłowić nie potrafia



      Masz rację. Zgroza. Oni nawet nie zdają sobie sprawy ze swojej śmieszności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka