Gość: traian IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.03.04, 15:59 ogladam właśnie debate nad planem Hausnera, wystapnienia posłów z Samoobrony, to jakis kabaret nawet ise wysłowić nie potrafia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wikul Re: przyg..py z Samoobrony IP: *.acn.waw.pl 03.03.04, 22:52 Gość portalu: traian napisał(a): > ogladam właśnie debate nad planem Hausnera, wystapnienia posłów z Samoobrony, > to jakis kabaret nawet ise wysłowić nie potrafia Masz rację. Zgroza. Oni nawet nie zdają sobie sprawy ze swojej śmieszności. Odpowiedz Link Zgłoś